Стережіться цих трьох смертельних пасток для підприємців

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

Недосвідчені засновники та підприємці-початківці, які в захваті від вступу у сферу підприємництва, часто виявляються зосередженими на «неважливих зараз» речах.

Загалом можна сказати, коли підприємець захоплюється неважливим. Їхня увага зосереджена на довшому, ніж необхідно, періоді часу на таких речах, як фірмовий одяг, візитні картки та відповідні назви. У бізнесі є потік пріоритетів, які завжди діють, і коли ви будуєте бізнес, дуже важливо не витрачати ресурси на неважливі зараз пріоритети.

Щоб прояснити цю думку, давайте подивимося на загальний огляд пріоритетів, розподілених на досвідчених і недосвідчених підприємців:

Недосвідчений порядок цілей:

 1. Придумайте назву
 2. Подивіться, чи є в наявності
 3. Файл для включення
 4. Зачекайте, поки завершиться реєстрація, а потім отримайте банківський рахунок компанії
 5. Отримати логотип
 6. Отримайте брендовий одяг
 7. Отримайте візитні картки
 8. Почніть складати список потенційних клієнтів
 9. Отримати клієнта

Досвідчений потік цілей

 1. Отримати клієнта
 2. Продовжуйте складати список потенційних клієнтів
 3. Придумайте назву
 4. Можливо, отримати контактну картку
 5. тощо

Ось список із трьох поширених недоліків, з якими стикаються підприємці та засновники, які починають свій бізнес.

За темою: справжній відсоток невдач малого бізнесу

1. Зрозумійте різницю між порядком цілей і потоком цілей

Недосвідчені підприємці схильні думати, що для досягнення мети все потрібно робити у встановленому порядку. Наприклад, я бачив, як багато людей починали свій підприємницький шлях і відмовлялися від клієнтів, оскільки вважали необхідним дотримуватися порядку цілей, наведених вище.

Таке мислення — особливо на ранніх стадіях — уповільнює темпи виконання, оскільки вони перешкоджають наступному, що потрібно зробити. Це викликає тертя, що призводить до вигорання у підприємця-новачка.
Тим часом досвідчений підприємець знає, що в грі буде багато цілей, які працюватимуть над досягненням одночасно — особливо на початку.

Проблема полягає в тому, що мозок хоче ідеального порядку, але це не завжди так; іноді нам доводиться зосереджуватися на кількох речах, щоб довести їх до досягнення.

Потік цілей буде різним залежно від випадку. Однак критичним моментом на початку є переконатися, що фокус зосереджений на правильній меті, і, що найважливіше, бізнес демонструє певні передумова життєздатності. Цілі, перераховані вище, можна виконати приблизно за день — це не проблема. Проблема полягає в тому, що недосвідчені схильні захоплюватися неважливим, і це штовхає одноденний список у тижневий чи місячний або незавершений список «Я відволікся».

Іноді навіть створення юридичної особи зараз не є важливим. Коли мова йде про малий бізнес, більшість з них можна і потрібно розпочинати як одноосібне підприємство — принаймні ненадовго перед тим, як подати заявку на реєстрацію. Тим не менш, існують певні галузі, де інкорпорацію слід серйозно розглянути.

Наприклад, бізнес графічного дизайну з низьким рівнем ризику може захотіти просунутися вперед і почати вести бізнес. Однак, якщо це галузь із ризиком отримання тілесних ушкоджень, можливо, має сенс включити його. (Завжди консультуйтеся з юридичним експертом щодо того, що може бути найкращим для вас).

За темою: як успішні підприємці залишаються зосередженими та блокують шум

2. Розумійте ризики та переваги пріоритетів

Кожна дія чи бездіяльність має ризик або альтернативну вартість, особливо на початку, коли ефект комплексування більш значний. У цьому випадку розгляд цілей у манері ризику проти винагороди дає нам вказівки щодо вирішення списку цілей.

Досвідчений засновник почне із залучення нового клієнта. Це рідко буває ризиковано, і винагорода велика — бізнес розвивається, особливо з часом. Але слідування недосвідченим шляхом ризикує використати всі ресурси, використані на етапах 1-8 (час, гроші, розумові здібності тощо), в надії отримати винагороду 9, залучивши нового клієнта. Крім того, ризик більш значний, оскільки засновник може виявити, що дії на етапах 1-8 можуть змінитися з часом. Приклад. Можливо, логотип не підходить найкраще, або C-Corp чи LLC мали б більше сенсу.

Це означає, що нам потрібно записати кроки та позначити їх у пріоритеті того, що потрібно зробити. Ви завжди можете включити його пізніше, змінити логотип або отримати фірмовий одяг пізніше. Хоча ви завжди можете залучити клієнтів пізніше, зосередженість на залученні нових клієнтів забезпечує найбільшу віддачу від інвестицій, особливо на початку.

Недосвідчений засновник, який з самого початку зосереджується на неправильних речах, як правило, зосереджується на неправильних речах, доки не станеться одне з двох:

 1. Вони продовжують витрачати ресурси на «неважливе зараз», доки не вичерпаються ресурси й бізнес не загине.
 2. Вони продовжують витрачати ресурси, поки не навчаться відповідного типу виконання для них. (Іноді необхідно, але навіщо витрачати ресурси, коли цьому можна запобігти.)

Варіант номер два веде нас до третьої поради щодо початку підприємницької діяльності:

За темою: Найбільша пастка підприємництва: щастя ≠ досягнення

3. Зрозумійте, до якого типу підприємця ви належите. Це не універсальна роль

Підприємництво відображає життя в тому, що ви не можете повністю знати, хто ви і як працюєте, поки не переживете це. Ви можете подумати, що можете робити крок за кроком, а потім виявите, що ви належите до того типу, якому потрібно періодично прогресувати на всіх фронтах.

Як і в житті, коли мова заходить про підприємництво, не існує універсального рішення для всіх.

Певні ключові вимоги необхідні на початковому етапі, але те, як ці вимоги будуть виконані, повністю залежить від людини. Досвідчені підприємці, які знають, хто вони і як найкраще працюють, можуть створити обраний ними маршрут для побудови оптимальної компанії. Тим часом недосвідчені можуть скористатися порадами, перерахованими вище, щоб краще будувати з нуля.

Leave a Comment