Страйки в потягах «можуть обійтися готельному сектору понад 1,5 мільярда фунтів стерлінгів» через втрату продажів

Страйки на залізниці можуть коштувати сектору гостинності понад 1,5 мільярда фунтів стерлінгів через втрату продажів на тлі епідемії скасованих бронювань і неприбуття клієнтів.

У деяких регіонах минулого тижня, як правило, це найактивніший тиждень у році для офісних вечірок, а також піковий період для різдвяних покупок, повідомили про падіння обсягів продажів щонайменше на 40 відсотків.

Під час серії страйків минулого тижня витрати в пабах і ресторанах у центрі Лондона впали майже вдвічі до рівня, який був до пандемії COVID-19, і підприємства готуються до подальших збоїв на початку нового року.

52-річна Кейт Ніколлс, виконавчий директор торгової організації UKHospitality, сказала, що страйки на залізниці протягом грудня можуть коштувати підприємствам гостинного бізнесу 1,5 мільярда фунтів стерлінгів у вигляді втрачених продажів. «Найсерйозніший вплив, який ми бачимо зараз, — це на довіру споживачів і зростання кількості скасувань, які компанії бачать у результаті страйку», — сказала вона.

58-річний Девід Мур, власник ресторану Pied à Terre, ресторану Лондона, який найдовше працює мішленівською зіркою, сказав: «Минулий тиждень був катастрофою. Зазвичай це був наш найнасиченіший тиждень, але лише четвер [a non-strike day] був зайнятий.”

Він сказав, що минулий тиждень знизився більш ніж на третину від того, що він очікував, із втратою продажів на загальну суму 30 000 фунтів стерлінгів. «Нам, ймовірно, не вистачає 100 000 фунтів стерлінгів через усі страйки на потягах, які ми мали досі, але, звичайно, попереду ще більше», — додав він. Великі корпоративні бронювання не вдалося здійснити, оскільки офісні працівники не намагалися встигнути на роботу, а Чемпіонат світу відштовхував потенційних клієнтів від ресторанів.

Одним із небагатьох позитивних моментів, за словами Мура, було повернення туристів, особливо помітних американських і французьких відвідувачів. Кілька тижнів тому він усунув нестачу персоналу, в основному за допомогою оголошень про працевлаштування в Ірландії.

Магазини також страждають: Британський консорціум роздрібної торгівлі каже, що вони втрачають мільярди фунтів через падіння кількості покупців на 21,5 відсотка по всій країні минулого тижня.

Одна профспілка залізничників планує подальший страйк з 24 по 27 грудня, що вплине на покупки в останню хвилину напередодні Різдва та сімейні візити. Страйки також заплановано на 28-29 грудня та більшу частину періоду з 3-7 січня.

48-річна Сара Віллінгхем, виконавчий директор Nightcap, цитованого власника 36 барів, сказала: «Після трьох вкрадених Різдво та економіки на колінах, уряд не повинен допустити цього».


Leave a Comment