Страхування будівництва | Coterie Insurance

Як ви, можливо, вже знаєте, ведення будівельного бізнесу може бути надзвичайно прибутковим, але є ризики, пов’язані з цим видом бізнесу. Будівельні підрядники схильні до нещасних випадків на роботі, ніж інші професії. Якщо ви серйозно збираєтеся керувати власною будівельною компанією, важливо розуміти свої потреби у страхуванні будівництва, щоб бути повністю захищеними від будь-яких катастроф або травм під час ремонту чи ремонту нерухомості у вашій місцевості. Ось більше інформації про те, чому страхування будівельних робіт є таким важливим і як вибрати правильний поліс для вашого бізнесу.

Страхування будівництва захистить ваш бізнес від фінансових втрат

Незалежно від того, чи є ваш будівельний бізнес основним джерелом доходу чи ні, все одно важливо мати відповідний захист. Слід враховувати такі види покриття, як загальна відповідальність, бізнес-особисте майно та додаткові страхувальники. У випадку, якщо ваша робота на будівельному майданчику помилково спричинила збитки, покриття відповідальності може означати різницю між тим, що ви платите за збитки зі своєї кишені, чи ваш поліс покриває витрати. В іншому випадку у вас можуть бути інструменти чи обладнання, необхідні для виконання вашої роботи. Наявність належного майнового покриття може захистити вас від необхідності платити за вкрадене або пошкоджене обладнання.

Отримайте конкурентну перевагу в залученні та утриманні клієнтів

Ваші клієнти хочуть бути впевнені, що ремонт їхніх будинків або майна буде покрито у разі випадкових пошкоджень, які ви завдали під час або після будівництва. Навіть сторонні ринки підрядників, такі як Angi, Yelp і Houzz, можуть вимагати від вас страхування будівництва, щоб бути представленим на їхніх платформах. Ви можете зберегти конкурентну перевагу, надавши доказ того, що у вас є адекватне страхування будівництва, яке покриває вашу відповідальність (включаючи продукти та завершені операції!)

Робота з досвідченим фахівцем зі страхування

Coterie Insurance пропонує страхування для підрядників-ремісників у більшості штатів (наприклад, сантехніків, систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря та теслярів). Ми рекомендуємо співпрацювати з надійним експертом зі страхування, щоб зрозуміти, яке покриття вам потрібно. Знайдіть страхового агента чи брокера для малого бізнесу у вашому районі сьогодні та будьте спокійні, що ваш будівельний бізнес у безпеці!

Leave a Comment