Страхування малого бізнесу в Нью-Йорку

Якщо ви шукаєте страхове покриття малого бізнесу в Нью-Йорку, у вас можуть виникнути запитання. Які типи полісів страхування малого бізнесу слід розглянути, щоб захистити свій малий бізнес у Нью-Йорку? Скільки покриття вам потрібно? Що впливає на вартість страхування малого бізнесу в Нью-Йорку?

У вас є запитання. А в Coterie Insurance ми маємо відповіді. Нижче ми обговоримо страхові покриття малого бізнесу в Нью-Йорку, які можуть стосуватися вашого бізнесу. Ми також розглянемо деякі фактори, які можуть вплинути на те, скільки ви заплатите за страховку, необхідну для захисту вашого бізнесу.

Яке страхування малого бізнесу доступне в Нью-Йорку?

 • Загальне страхування відповідальності та/або майна – Страхування загальної відповідальності захищає вас від відповідальності за нещасні випадки на вашому підприємстві, наприклад, якщо клієнт послизнувся та впав. Страхування майна покриває пошкодження будівлі, яку ви орендуєте, а також вашого обладнання, витратних матеріалів, роздрібного інвентарю та іншого майна у вашому магазині чи бізнесі.

  Майже всі орендодавці в Нью-Йорку вимагатимуть від вас страхування загальної відповідальності та майна. Вони часто об’єднуються в Політику власників будівель або BOP. Без цих видів страхування ваш бізнес може опинитися під загрозою, якщо хтось подасть на вас до суду або якщо ваше майно буде пошкоджено вандалізмом, нещасними випадками чи стихійним лихом. Coterie пропонує страхування загальної відповідальності та ПБ у Нью-Йорку (зверніть увагу, що класи підрядників виключені з апетиту Coterie у штаті Нью-Йорк).

 • Страхування професійної відповідальності– Це також називається страхуванням «помилок і упущень». Цей тип покриття захищає вас, якщо клієнт подає на вас до суду через помилку чи недбалість під час надання професійних послуг.

Яке інше страхове покриття мені слід розглянути?

 • Компенсація працівників та страхування на випадок непрацездатності– Закони Нью-Йорка вимагають, щоб ви мали як компенсацію працівникам, так і страхування на випадок непрацездатності, якщо у вас є ще хтось, окрім вас. Це включає штатних, неповний робочий день і сезонних працівників. Якщо у вас взагалі є працівники, ви повинні отримати компенсацію працівникам та застрахувати їх на випадок непрацездатності, щоб захистити своїх працівників від травм на виробництві.

Що впливає на вартість страхування малого бізнесу в Нью-Йорку?

Якщо ви шукаєте поліси страхування малого бізнесу в Нью-Йорку, можливо, вам цікаво, що вплине на ваші тарифи та скільки ви заплатите. Є багато речей, які можуть вплинути на те, скільки ви будете платити за покриття, зокрема:

 • Ризики вашої галузі та бізнесу – Взагалі кажучи, ви матимете вищі витрати на страхування, якщо ви працюєте в бізнесі з високим ризиком. Наприклад, ризик серйозного пошкодження будівлі внаслідок аварії нижчий, якщо ви керуєте роздрібним магазином, порівняно з роботою великого заводу.
 • Кількість працівників/розмір заробітної плати – Для деяких видів страхування, як-от компенсації працівникам, витрати на страхування частково визначаються кількістю ваших працівників і сумою, яку ви витрачаєте на оплату праці. Загалом, чим більший ваш бізнес, тим більше ви заплатите загалом за страхування.
 • Ліміти полісу та франшизи – Чим більше захисту ви отримаєте, тим більше ви заплатите. Наприклад, поліс страхування майна на 10 мільйонів доларів коштуватиме більше, ніж поліс страхування майна на 5 мільйонів доларів.

  Ваша франшиза, тобто сума, яку ви заплатите до початку дії страховки, також впливає на ваші тарифи. Взагалі кажучи, вищі франшизи означають, що ви будете платити менші щомісячні внески, тоді як нижчі франшизи піднімуть місячну вартість страхування малого бізнесу.

 • Місцезнаходження – Фізичне місцезнаходження вашого бізнесу також враховується для страхування майна, страхування відповідальності та деяких інших видів страхування. Наприклад, якщо ваш бізнес розташований у старій будівлі або в районі Нью-Йорка з високим рівнем злочинності, ви заплатите більше за страховку.

Це лише верхівка айсберга. Багато різних факторів можуть впливати на ваші страхові ставки в Нью-Йорку, і кожен бізнес відрізняється. Щоб бути впевненим, що ви отримаєте вигідну пропозицію – і необхідне покриття – важливо працювати з досвідченим страховим агентом.

Потрібна страховка для малого бізнесу в Нью-Йорку? Знайдіть агента Coterie сьогодні!

Страхування малого бізнесу має важливе значення для захисту вашого бізнесу в Нью-Йорку. І найкращий спосіб отримати належне покриття – за правильною ціною – це співпрацювати з авторитетним, досвідченим страховим агентом.

У Coterie Insurance страхування малого бізнесу є нашою спеціальністю. І якщо вам потрібне страхування загальної відповідальності, майна чи професійної відповідальності для вашого бізнесу в Нью-Йорку, ми тут, щоб допомогти. Клацніть тут, щоб ознайомитися з нашими ліцензованими експертними страховими агентами в Нью-Йорку та зробити перші кроки до отримання необхідного покриття.

Leave a Comment