Стрип-клуб пропонує безкоштовні танці на колінах мандрівникам, які застрягли в аеропорту

Якщо ви мандрівник, який застряг у Вегасі, не впадайте у відчай. Стриптиз-клуб Хастлера Ларрі Флінта хоче, щоб ви знали, що ви ніколи не самотні.РІО Олександр | Shutterstock

Власники клубу оголосили, що кожен, хто може пред’явити докази скасування або затримки рейсу в міжнародному аеропорту Гаррі Рейда, може зателефонувати їм і отримати безкоштовну поїздку до клубу — безкоштовне покриття, напій і танець на колінах.

Ральф Джеймс, генеральний менеджер Hustler Club Ларрі Флінта в Лас-Вегасі, сказав 8NewsNow, що, оскільки багато мандрівників у відпустці опинились на мілині та, ймовірно, не зможуть повернутися додому до Нового року: «Ми робимо свою частину, відкриваючи наші двері для мандрівників, які найбільше постраждали щоб переконатися, що їхнє тривале перебування в Лас-Вегасі запам’ятається».

За темою: вибуховий циклон спричинив скасування 2400 рейсів по всій країні

Клуб вже не вперше альтруїстично підходить до просування. Як повідомляє 8NewsNow, у травні 2021 року стриптиз-клуб провів безкоштовну клініку вакцинації від Covid, яка включала танці та роздачу пляшок.

Міжнародний аеропорт імені Гаррі Рейда – лише один із аеропортів, які страждають від затримок і скасувань через сильний зимовий шторм, який зруйнував більшу частину країни. Станом на сьогодні веб-сайт відстеження рейсів FlightAware показав 1304 затримки та 4369 скасувань у межах, у або з США.

Це багато танців на колінах.

пов’язані: «Кошмар»: клієнти «в сльозах», оскільки Southwest скасовує понад 70% рейсів, що спонукає розслідувати Департамент транспорту

Leave a Comment