Сунак закликав не зосереджуватися на скороченні імміграції на тлі нестачі персоналу у Великобританії

Ключовий імміграційний орган попередив Ріші Сунака, щоб він не зосереджувався на зменшенні кількості людей, які приїжджають до Великобританії в умовах нестачі персоналу в ключових галузях.

Незалежний консультативний комітет з питань міграції закликав прем’єр-міністра, який хоче загального скорочення чистої міграції, натомість співпрацювати з приватним сектором щодо того, як керувати нестачею праці на ринку праці.

У своєму щорічному звіті комітет закликав до пілотування візової схеми для сільської місцевості, щоб допомогти відправити працівників у знелюднені частини сільської місцевості.

Але він також застеріг від повторного відкриття багатьох візових маршрутів до Великобританії, заявивши, що це зменшить стимули для роботодавців коригувати оплату праці та умови праці для залучення працівників.

Звіт було опубліковано у вівторок, коли Сунак, як очікується, оголосить про нові заходи щодо обмеження кількості людей, які бажають залишитися у Великобританії після прибуття на невеликих човнах.

Очікується, що під величезним тиском з боку прихильників Торі, які потребують заходів щодо усунення перешкод у імміграційній системі, він оголосить про способи зменшення кількості людей, які очікують на розгляд їхніх заяв про надання притулку.

Зрозуміло, що прем’єр-міністр скаже, що будуть вжиті заходи, які допоможуть зменшити кількість людей, які прибувають з Албанії.

Згідно з урядовими даними, чиста міграція за 12 місяців до червня 2022 року досягла 504 000 осіб, збільшившись на 331 000 порівняно з попереднім роком. Значна частина зростання відбулася завдяки нещодавно запровадженим візовим маршрутам, наприклад, для громадян України та Гонконгу, а також збільшенню кількості іноземних студентів.

У жовтні офіційний представник Сунака заявив, що він намагатиметься відродити цілі для зменшення загальної міграції. «Виконання наших зобов’язань у маніфесті залишається важливим. Прем’єр-міністр дуже чітко це сказав. І це також стосується чистої міграції», – сказав речник.

У звіті від вівторка говориться: «Ми застерігаємо уряд від надмірної зосередженості на конкретних показниках чистої міграції, і будь-яка зміна цілі повинна відповідати фіскальним правилам, які має уряд».

Комітет зазначив, що депопуляція сільської місцевості створила проблеми, «коли місцеві райони більше не мають достатнього населення для підтримки зручностей приватного та державного секторів, таких як школи чи магазини».

Побічний ефект також може завдати шкоди національним ланцюгам постачання продовольства та прискорити занепад галузей, які підтримували сільську економіку, таких як рибальство, сільське господарство та готельний бізнес.

Комітет рекомендував пілотну схему пропонування сільських віз людям, які в’їхали до Великобританії, щоб уряд міг побачити, чи хочуть новоприбулі залишитися в сільській місцевості.

«Якщо пілотна оцінка виявить, що мігранти переїхали в інше місце після того, як закінчилися умови проживання в їхній візі, це означало б, що міграція була, у кращому випадку, короткостроковим рішенням для зменшення населення сільської місцевості», — йдеться у звіті.

Інші рекомендації у звіті включають покращену мінімальну ставку оплати праці працівників, які займаються доглядом, яка є вищою за «національний прожитковий мінімум» у розмірі 10,42 фунтів стерлінгів на годину з квітня, а також більш спільне мислення в уряді та приватному секторі щодо вирішення проблеми нестачі в ринок праці.

Професор Браян Белл, голова MAC, сказав: «Великобританія опинилася перед рецесією. Однак із зростанням рівня економічної неактивності та великою кількістю вакансій було б надто спокусливо уявити, що швидкого вирішення проблеми можна досягти, просто пом’якшивши деякі обмеження на шляхах імміграційної роботи.

«Але такі зміни рідко є тимчасовими і зменшать стимули для роботодавців коригувати оплату праці та умови праці, щоб залучити працівників із безробіття та непрацездатності.

«У той же час уряду необхідно активно керувати дефіцитом і вирішувати його шляхом реалізації ефективної стратегії та спільного мислення в уряді та приватному секторі.

«Довгий час точилися розмови про економіку з високою заробітною платою та високою кваліфікацією, але наразі ми бачимо мало вказівок на те, що це втілюється в життя через існуючу державну політику».


Leave a Comment