Сундар Пічаї з Google познайомився з цим аграрним підприємцем із Таміл Наду. Ось чому.

Селва Муралі, підприємець із маленького містечка в Таміл Наду, який керує сільськогосподарським додатком, нещодавно мав можливість поспілкуватися з Сундаром Пічаї, генеральним директором Alphabet та його дочірньої компанії Google, у Делі.

Додаток Selva Agrisakthi – це платформа для поширення інформації, створена для добробуту фермерів. Він також володіє програмною компанією під назвою Visual Media Technologies у місті Матхур в районі Крішнагірі.

Як Сельва зустрів Сундар?

У рамках ініціатив Google Appscale Academy у співпраці з Міністерством електроніки та інформаційних технологій Google відібрав 100 розробників додатків з усієї країни для шестимісячного навчання.

Сельва був одним із них, і його вибрали для взаємодії з Сундаром у Делі. Це була несподівана зустріч, каже Сельва, і він не знав, що зустрічається з Сундаром, поки не зустрів його насправді.

ВашаІсторія наздогнав Сельву для швидкої бесіди.

Схвильований Селва каже, що Сундар розмовляв з ним тамільською понад 15 хвилин і пригадує свою розмову з Сундаром, під час якої він розповів генеральному директору Google про Agrisakthi та продемонстрував функції свого додатка.

Сельва описує свою зустріч із Сундаром як «випадкову» взаємодію, без будь-яких помп.

Селва Муралі, який керує додатком Agrisakthi, разом із генеральним директором Google Сундаром Пічаї

Додаток Agrisakthi

Не дивно, що Сельва, який походить із аграрної родини, вирішив створити додаток, який принесе користь фермерам.

Додаток Agrisakthi, який доступний у Play Store, надає фермерам Таміл Наду інформацію про продукти, страхування, харчування, ринкову ціну та навчання сільському господарству.

«Я перетворив функції, пропоновані Google, у додаток тамільською мовою», — каже він.

Наприклад, додаток Agrisakthi застосовує функцію Google «Голос до тексту» тамільською мовою на користь фермерів штату.

Додаток Agrisakthi приносить дохід за рахунок реклами, каже Селва. Він також каже, що він може підтримувати програму за рахунок доходу, який він отримує від своєї фірми програмного забезпечення.

Чи планує він розширити додаток по всій країні?

«Коли Сундар запропонував мені розширити його по всій країні, я сказав йому, що це потребуватиме мовного перекладу та додаткових витрат. Він сказав мені, що я можу заглянути в інструмент Google Translate, щоб запропонувати програму різними регіональними мовами та також знизити вартість», — пояснює Селва, чия мета — використовувати технології для добробуту людей.