Сільськогосподарський споживчий бренд Eggoz залучив 8,8 млн доларів США під керівництвом IvyCap Ventures

Eggoz, бренд сільськогосподарських споживчих технологій, орієнтований на яйця, повідомив, що залучив 8,8 мільйона доларів (66 крор рупій) у раунді фінансування серії B під керівництвом IvyCap Ventures. NABVENTURES, Avaana Capital і Rebright Partners також брали участь у раунді.

Angels, у тому числі Вішеш Хурана (співзасновник, Shiprocket), Анкіт Мехротра, Сахіл Джайн, Нікхіл Бакші, Вівек Капур (засновники, Dineout), Халід Казі (віцепрезидент, Swiggy) та інші, приєдналися до цього раунду фінансування.

Стартап використовуватиме свіжий капітал для розширення свого бізнесу, залучення додаткових талантів і розвитку спільноти.

«Завдяки цьому фінансуванню ми плануємо розмістити Eggoz у більшій кількості регіонів і мати більший вплив на життя як фермерів, так і споживачів», — сказав Абхішек Негі, співзасновник Eggoz.

Sprout Capital працював інвестиційним банкіром для транзакції.

Заснована у 2017 році випускниками IIT Kharagpur Абхішеком Негі, Адітією Сінгхом і Уттамом Кумаром компанія Eggoz із штату Біхар стверджує, що розробила модель інтеграції фермерів із невеликими активами, яка доставляє харчування та яйця масам у великих масштабах. Її продукція доступна в Делі-NCR, Бенгалуру, Калькутті, Чандігарху, Джайпурі, Лакхнау та інших містах, які не є метро.

Тільки за останній рік стартап стверджує, що виріс більш ніж у п’ять разів.

«Яйця є основним джерелом білка та основним продуктом харчування для величезної частини 1,4 мільярдного населення Індії, потенціал ринку величезний. Eggoz зі своєю унікальною моделлю має потенціал захопити цей ринок і стати лідером у цьому сегменті», — сказав Вікрам Гупта, засновник і керуючий партнер IvyCap Ventures Advisors Pvt Ltd.

Eggoz забезпечує одноденну доставку свіжих яєць споживачам через omnichannel, отриману безпосередньо від фермерів, які працюють за повністю інтегрованою моделлю. Вся його продукція виробляється з використанням трав’яних курей і регулярно контролюється технічною та ветеринарною допомогою.