Творець Bored Apes Yuga Labs призначає Деніела Алегре з Activision генеральним директором • TechCrunch

Головний операційний директор Activision Blizzard Даніель Алегре залишає ігровий гігант, щоб обійняти посаду генерального директора Yuga Labs, компанії, що стоїть за яхт-клубом Bored Ape. Перший і нинішній генеральний директор Yuga Ніколь Муніз залишиться на посаді стратегічного радника.

«Ніколь, Грег і я деякий час шукали когось із такими ж навичками, як Даніель», — сказав співзасновник Yuga Вайлі Аронов у прес-релізі. Криптокомпанія хотіла призначити ветерана ігор генеральним директором, щоб він допомагав працювати над такими проектами, як Otherside, її ігровою платформою метавсесвіту. Як керівник, який керував такими франшизами, як Call of Duty, World of Warcraft і Candy Crush, Алегре відповідає вимогам. Він також працював у Google понад 16 років, виконуючи посади президента глобального та стратегічного партнерства.

У березні, до обвалу криптовалют, як-от краху FTX і UST Terra, Yuga Labs залучила 450 мільйонів доларів від Andreessen Horowitz за оцінкою в 4 мільярди доларів. Згідно з Decrypt, після падіння бомби FTX минулого місяця ціна, за яку ви купуєте дорогу до яхт-клубу Bored Ape, знизилася на 82% з піку в квітні. Але серйозні проблеми промисловості, здається, не зупинили Алегрі.

«З моменту вибуху на сцені з Bored Ape Yacht Club у 2021 році Yuga Labs швидко здобула собі ім’я завдяки потужному поєднанню оповідання історій і побудови спільноти», — сказав Алегре в заяві. «Набір продуктів, партнерства та інтелектуальної власності компанії представляє величезну можливість визначити метавсесвіт таким чином, щоб розширити можливості творців і надати користувачам справжнє право власності на свою особистість і цифрові активи».

Алегре не перший великий керівник ігор, який перейшов на криптовалюту. У січні Райан Вятт покинув свою посаду керівника YouTube Gaming і став генеральним директором Polygon Studios.

Стрибок із усталеної посади керівника в нестабільну галузь може здатися ризикованим, але Activision Blizzard сама була пронизана конфліктами. Минулорічний звіт The Wall Street Journal показав, що генеральний директор Activision Blizzard Боббі Котік роками знав про нестримні сексуальні домагання в компанії, але не діяв. Понад рік співробітники Activision Blizzard протестували проти поганого поводження компанії з постійними звинуваченнями в сексуальних домаганнях, що частково надихнуло історичний профспілковий рух для ігрової індустрії. Але на шляху співробітників до створення двох офіційно визнаних профспілок Алегре потрапив під перехресний вогонь.

У жовтні Національна рада з трудових відносин (NLRB) виявила, що Activision Blizzard незаконно утримувала зарплату працівникам, які об’єднувалися в профспілки. Під час свідчень NLRB дізнався, що Алегрі запропонував прилетіти до Вісконсіна, щоб поговорити з профспілками тестувальників якості у дочірній компанії Raven Software. Проте така практика буде заборонена Національним законом про трудові відносини, оскільки вона може призвести до примусу. У той час Activision Blizzard повідомила TechCrunch, що компанія заперечує точність скарги, оскільки запропонована Алегре зустріч не буде обов’язковою та не розглядатиме скарги. До того ж зустріч так і не відбулася.

Майбутнє право власності на Activision Blizzard також невідомо. Microsoft має угоду з ігровою компанією про придбання її за 68,7 мільярда доларів, що є одним із найдорожчих технологічних придбань в історії. Але тепер Федеральна торгова комісія подає до суду, щоб заблокувати угоду, стверджуючи, що вона придушить конкуренцію.

Термін роботи Алегре в Activision Blizzard закінчується наприкінці березня згідно з заявою SEC. Юга каже, що Алегре очолить компанію в першій половині 2023 року.

Leave a Comment