Темношкірі мандрівники з меншою ймовірністю прийматимуть бронювання через Airbnb

Мандрівники, яких сприймають як чорношкірих, мають найбільший розрив в успішності бронювання оренди на Airbnb порівняно з мандрівниками, яких вважають білими, йдеться у звіті Airbnb про зусилля компанії по боротьбі з дискримінацією у вівторок.Карл Корт I Getty Images

«На жаль, у нашому світі щодня відбувається дискримінація, а це означає, що вона може статися і на Airbnb», — йдеться у звіті компанії.

Автор звіту, Лора Мерфі, колишній директор вашингтонського офісу ACLU, яка також проводила аудит громадянських прав для Facebook, сказала, що вона цінує «наполегливість» Airbnb у цьому питанні, оскільки це третій звіт такого типу, який вона очолювала. працював для Airbnb.

«Я бачив надто багато компаній, які взяли на себе зобов’язання зустріти момент несправедливості, лише щоб побачити, як їхня відданість похитнулася, а кошти вичерпалися, коли вщухло висвітлення в пресі та змінилися корпоративні пріоритети», — написав Мерфі.

У 2015 році дослідники з Гарварду виявили, що мандрівники, чиї імена були афроамериканцями, рідше приймали бронювання. Мандрівники також поділилися історіями про дискримінацію на платформі, використовуючи хештег #AirbnbWhileBlack.

З тих пір Airbnb запровадив такі функції, як не відображати зображення профілю до підтвердження бронювання, які було запроваджено в 2018 році. В Орегоні він тестує функцію, яка показує лише ініціали гостя, доки бронювання не буде підтверджено, щоб запобігти дискримінація за іменами.

Але звіт торкнувся деяких основних розбіжностей між білими, чорношкірими, латиноамериканськими та азіатськими мандрівниками. Компанія заснувала расовий аналіз на «расовій приналежності, яку хтось може асоціювати з ім’ям і фотографією профілю».

У 2021 році показник успішних бронювань чорношкірих мандрівників склав 91,4% — тобто кількість разів, коли вони змогли забронювати потрібний їм список. Білі мандрівники мали 94,1% успіху; Користувачі азійців і латиноамериканців мали 93,4% успішності.

Відповідно до звіту, чорні та латиноамериканські клієнти також рідше, ніж білі мандрівники, отримають відгуки від господарів. Оскільки вони мають менше відгуків, вони з меншою ймовірністю відповідатимуть вимогам щодо «миттєвого бронювання».

На Airbnb господар може вирішити, чи хочуть вони дозволити людям бронювати помешкання, коли воно доступне, чи вони хочуть вручну підтверджувати кожен запит на бронювання.

Господарі також вирішують, хто може миттєво забронювати їхні будинки — наприклад, якщо хтось має офіційне посвідчення особи або, що важливо, якусь історію відгуків.

Airbnb йдеться у звіті про дискримінацію він продовжить усувати перешкоди для доступу до миттєвого бронювання, наприклад, дозволяючи господарям дозволяти користувачам, які не мають попередніх відгуків, миттєво бронювати свої помешкання.

«Миттєве бронювання є одним із найефективніших інструментів для збільшення відсотка успішного бронювання серед сприйманих расових груп. Оскільки бронювання, здійснене за допомогою миттєвого бронювання, не потребує перегляду господарем перед схваленням, бронювання є більш об’єктивним», — написала компанія.

У звіті обговорювалися інші зусилля щодо різноманітності та залучення, як-от запуск у листопаді 2022 року категорії «Адаптована». Компанія використовує сканування, «здійснене провідною компанією з просторових даних Matterport», щоб визначити, чи дійсно оренда доступна для людей в інвалідних візках. Вона запустила категорію з 1000 лістингів, йдеться у звіті компанії.

У звіті додається, що «надалі» частина зарплати керівників компаній «базуватиметься на відповідних планах різноманітності їхніх команд». Airbnb назвав NAACP і Color Of Change партнерами у звіті.

Leave a Comment