Тенденції на робочому місці, які вам потрібно знати на 2023 рік

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

Новий рік завжди дає свіжий погляд на наше життя та роботу. І, як і будь-який новий початок, кмітливі керівники визначають стратегії підвищення продуктивності, підтримки залучення робочої сили та допомоги вивести свій бізнес на новий рівень.

Деталізований погляд на гендерну рівність, більш згуртована робоча сила та унікальні способи залучення персоналу через благополуччя – це лише три тенденції, які ми, ймовірно, побачимо на робочих місцях у 2023 році. Є надія, що вони зроблять корпоративну культуру в США набагато більш гостинною для працівників. .

У 2022 році серед модних слів були гнучка робота, пріоритетність цілей і підвищена прозорість, щоб допомогти лідерам краще спілкуватися зі своїм персоналом. Тож що принесе 2023 рік?

1. Згуртовані робочі сили

У цей час минулого року Covid-19 знову повільно піднімав голову через темну та похмуру зиму. Деякі співробітники вже почали повертатися в офіс, але багато компаній розвернулися і знову відправили співробітників додому. Швидка перемотка вперед до сьогодення; за рік багато чого змінилося. Люди повернулися в офіси, гібридна робота зміцнилася, і стався сейсмічний зсув.

пов’язані: Тенденції на робочому місці, які сформують 2022 рік

Який результат? Хоча багато співробітників щасливіші, 65% компаній кажуть, що їм було «складно» підвищити моральний дух і створити культуру згуртованої компанії, поки люди працюють віддалено.

У 2023 році ці проблеми, ймовірно, будуть вирішені прямо: як ми можемо зробити так, щоб гібридна робота працювала краще для всіх? Це може бути більше днів для зустрічей усієї команди, поки люди перебувають в офісі, щоб їхній час на дорогу був продуктивним. Це також може означати культивування більш привабливого місця для роботи, щоб гарантувати, що коли люди приходять, вони відчувають переваги.

2. Значущий соціальний вплив

Незважаючи на те, що протягом останніх кількох років багато компаній зосередилися на корпоративній соціальній відповідальності, деякі потрапили в пастку «зеленого відмивання»: змушують інших вірити, що їхня компанія робить більше для захисту навколишнього середовища, ніж насправді.

Крім того, покоління Z, яке зараз починає працювати, надає пріоритет роботі в компаніях, які роблять світ кращим.

Тому, оскільки потреба в корпоративній соціальній відповідальності зростає, компанії повинні зосередитися на тому, які значущі дії вони вживають зараз, щоб захистити нашу планету та людей на ній.

Що ви робите цього тижня, місяця чи року, щоб змінити ситуацію?

Зосередження на цьому матиме бажаний ефект для вашого бізнесу. У дослідженні Gartner у 2022 році, в якому взяли участь понад 30 000 осіб, 87% сказали, що компанії повинні займати публічну позицію щодо суспільних проблем. Вони виявили, що коли корпорації займають позицію, вони можуть очікувати збільшення кількості співробітників, які виходять за межі роботи: на 18% більше співробітників продемонстрували високий рівень «дискреційних зусиль» щодо голосових роботодавців порівняно з тими компаніями, які мовчали.

пов’язані: 6 ознак того, що настав час найняти першого оператора

3. Орієнтація на добробут

Психічне здоров’я та виснаження вже давно є частиною розмови, коли ми обговорюємо покращення роботи та культури, що її оточує — особливо після карантину через Covid.

Але з наближенням кінця 2022 року відбувається зміна — на краще. Головний хірургів США повідомив, що 71% працівників вважають, що їхній роботодавець більше, ніж будь-коли раніше, стурбований їхнім психічним здоров’ям і добробутом. Це величезний крок вперед, який ми повинні зрозуміти та йти з ним. У відповідь головний хірург США випустив структуру, яка спрямована на підтримку робочих місць у кращому покращенні психічного здоров’я та добробуту своїх працівників. Це включає: забезпечення можливостей для зростання, оцінку внеску працівників, посилення соціальних зв’язків на робочому місці та зосередження на досягненні кращої інтеграції роботи та особистого життя.

Ймовірно, ми побачимо більше ініціатив і стратегій психічного благополуччя, які застосовуються в бізнесі, які надають суттєву і практичну допомогу своїм співробітникам — від вихідних для самообслуговування один раз на місяць до збільшення пільг для благополуччя, навчання з надання першої допомоги психічному здоров’ю та навіть адаптації до робочого місця. .

4. Розширений погляд на гендерну рівність

Наприкінці 2022 року журнал Harvard Business Review опитав високоефективних жінок-професіоналів у США та виявив, що хоча деякі жінки, на перший погляд, високі, вони приймають певну дезадаптивну поведінку та переконання, щоб обійтися, і страждають через це. цього.

Жінки, як повідомляється, жертвують своїми потребами, переконаннями та почуттям індивідуальності, щоб утриматися на вершині чи навіть просто «вписатись» і отримати це підвищення. Одна жінка сказала: «Відмова — це єдиний спосіб вижити й виконувати роботу, для якої мене найняли».

Незважаючи на те, що гендерна рівність була частиною дискусій на робочому місці протягом десятиліть, наступного року ця розмова стане більш деталізованою. Компанії прагнуть не лише зменшити гендерну різницю в оплаті праці та залучити більше жінок на керівні посади, але й прислухатися до жінок. Прислухайтеся до їхнього голосу, їхніх ідей та творчості. Наймання жінок на впливові посади, залишаючи їх утраченими, не змінить ландшафт рівності. Зрештою, це розуміння того, що жінки вкладають свої сильні сторони та ідеї, і їм не потрібно адаптуватися до традиційних корпоративних цінностей і структури, щоб бути успішними.

пов’язані: 3 способи підкреслити досвід свого кандидата, щоб залучити кращих талантів

5. Інвестиції в лідерство

Ніколи не було легко займати керівну посаду, але зараз, як ніколи, орієнтуватися в цьому може бути складно. Лідери вже мають справу з тиском бізнесу, бюджетами, переговорами, стратегією тощо. Вони також мають підтримувати та керувати комунікацією, прозорістю, добробутом, залученням, залученістю та рівністю для кожного свого співробітника. І зараз? Їм потрібно очолити зміни: визначаючи пріоритети соціального впливу, потреб і бажань своїх співробітників і клієнтів і адаптуючи свій бізнес до мінливого соціального ландшафту.

У дослідженні HR Insights Survey 2022 CCI Consulting виявила, що понад 50% компаній не мають однієї важливої ​​навички, яка може змінити ситуацію: «керувати змінами». Ось чому у 2023 році ми, ймовірно, побачимо інвестиції в лідерство через коучинг, курси, тренінги та ознайомлення з різноманітними стратегіями, які можуть спрацювати.

Є багато надії, що 2023 рік зробить позитивні кроки в корпоративному світі, спонукаючи тих, хто залишив робочу силу, повернутися до неї. Але для цього потрібна справжня відданість проблемам, які обговорювалися вище, і віра в те, що ситуація покращиться завдяки відданості та зусиллям.

Leave a Comment