Тепер, коли Crypto зазнав краху, що далі для Метавсесвіту?

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

Крах криптообмінної платформи FTX сколихнув метавсесвіт. Колись біржу криптовалют вважали стабільним і відповідальним лідером у галузі, яка часто швидко змінюється та нерегульована. Після його провалу багато хто задається питанням, які наслідки це матиме для метавсесвіту.

Хоча цей момент для FTX, ймовірно, буде розглядатися як навчальний момент для крипто-, метавсесвіту та Web3-організацій і проектів, він також, ймовірно, буде сприйнятий як величезна можливість, яку деякі бачили такою, якою вона була, а інші повністю її пропустили. Важливо визнати, що це чудовий час, щоб подумати про те, що можливо в метавсесвіті, і як ви можете найкраще скористатися цим через свій особистий бренд.

За темою: Metaverse: інновація для підприємців, яка змінює правила гри

Скористатися моментом

Метавсесвіт тільки починає формуватися. Якими б захоплюючими не були пропоновані сьогодні VR та AR, це лише початкові етапи того, що має відбутися. Нещодавнє опитування показало, що 54% ​​експертів очікують, що до 2040 року метавсесвіт стане вишуканим і захоплюючим аспектом повсякденного життя півмільярда чи більше людей у ​​всьому світі. Це буде культурна зміна, схожа на розквіт Інтернету.

У міру розвитку метавсесвіту доповнена та віртуальна реальність зможуть охоплювати споживачів і обслуговувати їх краще, ніж поточні технології. Ці нові технології стануть більш важливою частиною нашого життя та пропонуватимуть користувачам можливість купувати віртуальні та фізичні товари, подорожувати та навіть отримувати медичне обслуговування. Метавсесвіт буде розширенням нашого повсякденного життя.

У цей момент після FTX цілком можливо, що користувачі витрачатимуть менше в контекстах метавсесвіту через виклики FTX для багатьох власників криптовалюти. Це мало чим відрізняється від наслідків економічного спаду та не є постійним. Буде вплив, який широко відчувається, але він не триватиме вічно, і ця миттєва невдача не повинна затьмарити наше бачення того, чим стане метавсесвіт.

Настав час отримати позиції в метавсесвіті. Ця технологія стане великою частиною майбутнього та пропонує унікальні можливості для формування вашого бренду та зв’язку зі споживачами. Наше життя все частіше відбувається в гібриді онлайн- та офлайн-просторів. Не дозволяйте страху заважати вам закріпитися в цьому важливому просторі.

Пов’язане: чому вашому бізнесу потрібно підготуватися до Метавсесвіту

Будьте справжніми в метавсесвіті

Брак ясності на багатьох рівнях зробив кінець FTX особливо шокуючим для багатьох. Через брак ясності здається, що це виникло нізвідки. Тут варто засвоїти важливий урок: ясність життєво важлива для успіху генеральних директорів у метавсесвіті та криптопростірах. Люди хочуть знати, що відбувається. Їм також потрібно пояснити речі так, щоб вони могли їх зрозуміти.

Метавсесвіт створює нові можливості для встановлення зв’язків із замовниками та клієнтами. Подібно до соціальних мереж, метавсесвіт поєднує соціальні зв’язки та комерцію таким чином, що дозволяє людям спілкуватися з вашим брендом на рівні людини. Ці зв’язки можуть створювати цінність для вас, ваших клієнтів і клієнтів по-новому через метавсесвіт.

Оскільки технологія метавсесвіту є такою новою, легко потрапити в видовище самого метавсесвіту. Однак майте на увазі, що клієнти цінують якість, автентичність і ясність у віртуальному світі так само, як і офлайн. Ці речі мають бути центральними для вашого бренду –– вони допоможуть вашим клієнтам легше поринути в новий світ метавсесвіту.

Зараз ідеальний час для перезавантаження. Цінувати ясність означає бути чесним із користувачами та клієнтами щодо діяльності та цінностей вашого бізнесу. Цей момент — можливість показати, як все працює за лаштунками. 58% американців кажуть, що вони не розуміють метавсесвіту та NFT – ви можете бути тим, хто проведе їх у цьому новому світі та захопить ним.

Будьте зрозумілі, прості та привабливі, коли мова йде про метавсесвіт. Спілкуючись про криптовалюту, NFT і метавсесвіт, не прокладайте дорогу. Зробіть акцент на взаємодії з користувачем і зацікавте людей тим, що ви робите в метавсесвіті. Не будьте надто технічними; покажіть користувачам і клієнтам, що ці простори можуть бути веселими та легкими для розуміння.

За темою: ваш бренд може стати частиною метавсесвіту. Ось як.

Щоб відновити довіру, потрібен час

Падіння FTX, безумовно, матиме економічний вплив на метавсесвіт, оскільки криптовалюта є центральною для фінансових функцій більшості платформ метавсесвіту. Ці наслідки не триватимуть вічно – економічне відновлення відбудеться з часом. З огляду на це, це лише той, який ми побачимо в метавсесвіті.

Потрібен час, щоб відновити довіру з інвесторами. Часи, коли венчурні капіталісти розглядали метавсесвіт майже як інвестицію для швидкого збагачення, швидше за все, минули. Інвестори будуть вибагливішими та обережнішими щодо NFT, крипто- та метавсесвітніх компаній і продуктів, у які вони вирішать інвестувати.

Щоб відновити довіру, потрібна ясність. Брендинг, який підкреслює автентичність, прозорість і ясність, допоможе знайти інвесторів, які відчувають себе менш довірливими до метавсесвіту. Інвестори захочуть скористатися перевагами нижчої інвестиційної ціни в метавсесвіті, яку ми зараз спостерігаємо. Можливість є; вам просто потрібно бути готовим і здатним усунути прогалину в довірі.

Криптографія з’явилася на хвилі фінансової кризи 2009 року. Вона виникла в прагненні людей до децентралізації, ясності та довіри. Крипто принципово адаптивний, і він все ще розвивається. Відновлення вже відбувається. Згадайте, звідки взялася криптовалюта і яке її призначення. Зберігайте спокій, підкреслюйте ясність і довіру, а зв’язок буде зростати.

Leave a Comment