Технологічний сектор Великобританії зберігає третє місце у світі, оскільки стійкість сектора забезпечує постійне зростання

Згідно з новими даними Dealroom for Digital Economy Council, технологічний сектор Великобританії завершить рік як провідна екосистема Європи, зберігши свою позицію головного конкурента США та Китаю на глобальному тлі складних економічних умов.

Протягом 2022 року швидкозростаючі технологічні компанії Великобританії продовжували заробляти майже на рекордних рівнях (24 мільярди фунтів стерлінгів), що більше, ніж Франція (11,8 мільярда фунтів стерлінгів) і Німеччина (9,1 мільярда фунтів стерлінгів) разом узяті. Таким чином, загальна сума, зібрана за останні п’ять років, становить майже 100 мільярдів доларів (97 мільярдів фунтів).

Останні дані, зібрані Dealroom для Ради цифрової економіки, підкреслюють успіх технологічної економіки Великої Британії та її розвиток як джерела глобальних інновацій – європейської Кремнієвої долини. Ці елементи скеровують розширення його технологічної екосистеми, у якій зараз працює 3 мільйони людей по всій країні.

Сталі інвестиції та зростання створили глобальну технологічну компанію

Послідовне зростання британських технологій привело до того, що на початку цього року галузь досягла позначки в 1 трильйон доларів, що зробило її лише третьою країною, яка коли-небудь досягла цієї оцінки після США та Китаю. Це означає, що технологічна галузь Великобританії випереджає своїх європейських аналогів і коштує вдвічі більше, ніж у Німеччини (467,2 мільярда доларів) і втричі більше, ніж у Франції (307,5 ​​мільярда доларів), а також зберігає лідерство, коли йдеться про загальне фінансування, кількість єдинорогів і стартапів. .

Це дозволило Великобританії створити майже 400 швидкозростаючих стартапів з 2000 року (вартістю понад 250 мільйонів доларів США). Сюди входять 144 компанії-єдинороги – компанії з оцінкою в 1 мільярд доларів або більше – і 237 майбутніх компаній, що швидко розвиваються, які, за прогнозами, стануть найдорожчими бізнесами в найближчі кілька років. Нові цифри демонструють, як розширюється екосистема, порівняно зі 116 єдинорогами та 204 майбутніми кукурудзами в той самий час минулого року.

Закладання основи для зростання, орієнтованого на вартість

Частково сила Великої Британії у створенні такої широкомасштабної та експансивної технологічної екосистеми зводиться до її зосередженості на поєднанні інновацій зі стандартами та цінностями. На початку цього року Велика Британія оприлюднила новий підхід до регулювання штучного інтелекту, заснований на таких основних принципах, як безпека, прозорість і справедливість, щоб застосувати менш централізований підхід, ніж ЄС, щоб відобразити, як штучний інтелект використовується в їхніх секторах. Канцлер також оголосила, що уряд надасть юридичні повноваження відділу цифрових ринків, щоб посилити конкуренцію та вирівняти умови для технологічних компаній-конкурентів. Все це спрямовано на створення належного середовища для просування досліджень, технологій і зростання.

Знайомство з новими поколіннями техніки

Підвищення кваліфікації та перекваліфікація стали ключовою частиною домінування Великої Британії в технологіях: майже 3000 стартапів у галузі edtech зібрали загальну суму 1,7 мільярда фунтів стерлінгів. Такі компанії, як Academy, Code First Girls, Immersive Labs і Multiverse, зосереджені на тому, щоб дати людям будь-якого віку можливість отримати навички, необхідні для досягнення успіху в техніці, від технічного учнівства до кодування, розробки та кібербезпеки.

За даними розумнішої системи пошуку роботи Adzuna, британські компанії все частіше наймають на посади початкового рівня в галузі технологій, з 6 596 у листопаді минулого року до понад 15 000 цього року, оскільки вони прагнуть залучити нове покоління технічних талантів і розвивати їх у майбутньому. керівники.

Переймаючи лідерство у впливі

Хоча Сполучене Королівство залишається домінуючою країною за межами США щодо інвестицій у фінтех (майже 10 мільярдів фунтів стерлінгів зібрано цього року), воно також стає провідним центром впливових технологій – компаній, які створюють технологічні рішення для досягнення Цілей сталого розвитку ООН. У Великій Британії є майже 1200 технологічних компаній, які залучили цього року 3,8 мільярда доларів США, випередивши рекордні 3 мільярди фунтів стерлінгів минулого року.

Зелена енергетика отримує основну частину інвестицій, наприклад Newcleo, стартап, який розробляє технологію безпечної переробки урану (258 мільйонів фунтів стерлінгів). Scaleups, спрямовані на боротьбу з нерівністю в охороні здоров’я, такі як Cera, яка впроваджує технологічні інновації в соціальну допомогу, залучили 263 мільйони фунтів стерлінгів, тоді як GrowUp Farms, вертикальна фермерська компанія, яка використовує технології для більш екологічного вирощування їжі, залучила 100 мільйонів фунтів стерлінгів. Постійний приплив інвестицій у технології впливу означає, що зараз у цьому секторі працює понад 53 500 людей, порівняно з 37 500 минулого року.

Регіональні переваги мають значення

Інновації поширені по всій країні: зараз у восьми містах розташовано дві або більше компаній-єдинорогів, включаючи Брістоль, Кембридж, Единбург, Лідс, Лондон, Манчестер, Ноттінгем і Оксфорд. Ці підприємства, що швидко розвиваються, використовують наукові та технічні дослідження та розробки десятиліттями, щоб революціонізувати такі сфери, як фінанси (Interactive Investor – демократизація інвестування), екологічні подорожі (Vertical Aerospace – електричні літаки), дослідження охорони здоров’я (Oxford Nanopore – портативна ДНК). секвенування) та розробка електронних пристроїв (CSR – напівпровідники).

Загалом у цих містах розташовано 112 компаній-єдинорогів, що більше, ніж у Франції (36) і Німеччині (63) разом узятих, що демонструє потужну мережу світових технологічних лідерів, які створюються у Великій Британії. Фактично, нещодавно Кембридж був названий університетом номер один у світі за випуском успішних засновників технологій, випередивши Гарвард і Массачусетський технологічний інститут – понад 500 випускників-засновників зібрали понад 10 мільйонів доларів США фінансування. Оксфорд посів третє місце з 410. Брістоль (173), Ноттінгем (100) і Лондон (98) потрапили до топ-20 завдяки своїм глибоким технологіям і науці.

Пошук наступних джерел глобальних інновацій

Це також те, що приваблює міжнародних інвесторів для розширення свого присутності в Лондоні та Великобританії, щоб отримати доступ до зростаючої мережі підприємців у новій Кремнієвій долині. Американські інвестори, зокрема General Catalyst, Sequoia та Lightspeed, збільшили свої команди у Великобританії у 2022 році після відкриття нові офіси тут минулого року, а глобальна фірма New Enterprise Associates найняла свого першого британського партнера в жовтні. На початку цього року європейський інвестор Earlybird VC відкрив новий офіс у Лондоні. Це сталося після ще одного успішного року збору коштів для британських фондів, які загалом зібрали 9,2 мільярда фунтів стерлінгів цього року, порівняно з 9 мільярдами фунтів стерлінгів у той же час у 2021 році.

Міністр цифрових технологій Пол Скаллі сказав: «Технології Великої Британії залишаються стійкими до глобальних викликів, і ми завершили рік як одне з провідних світових напрямків для цифрового бізнесу. Це гарна новина, яка відображає наш інноваційний підхід до регулювання технологій, постійну підтримку стартапів і прагнення покращити цифрові навички людей».


Leave a Comment