Технологія автономного водіння Cruise піддається пильній перевірці регуляторів безпеки • TechCrunch

Регулятори безпеки США розпочали попереднє розслідування робототаксі, розробленого та експлуатованого дочірньою компанією GM з безпілотним керуванням Cruise.

Національна адміністрація дорожнього руху та безпеки повідомила, що розпочала розслідування після того, як дізналася про випадки, коли ці роботаксі «могли брати участь у неналежному різкому гальмуванні або зупинятися під час руху на дорогах загального користування». Попереднє розслідування охоплює всі Cruise AV.

Reuters першим повідомив про офіційне розслідування безпеки.

Cruise отримав належні дозволи від регуляторів Каліфорнії на роботу та стягнення плати за поїздки без водія в певних районах Сан-Франциско. Компанія очікує останнього схвалення від Комісії з комунальних послуг штату, щоб розширити зону обслуговування на весь Сан-Франциско.

Оскільки Cruise нарощував безпілотні операції, зросла й увага громадськості. Незважаючи на те, що численні відео та публікації зосереджені на гострих відчуттях від їзди в безпілотному автомобілі, не всі публічні документи були позитивними. Численні відео та зображення були опубліковані в соціальних мережах, на Reddit та інших публічних форумах, де задокументовано, що круїзне робототаксі застрягло на перехрестях і блокує рух у Сан-Франциско.

Однак NHTSA не дізналося про аварії з різким гальмуванням із соціальних мереж. Cruise повідомив про події через постійне загальне розпорядження агентства, яке вимагає від виробників повідомляти про певні аварії за участю транспортних засобів, обладнаних автоматизованими системами водіння або розширеними системами допомоги водієві рівня 2 SAE. Це вже третє розслідування, розпочате NHTSA щодо розробника автоматизованих систем водіння; За даними агентства, перші два були для Pony.ai (запит на відкликання та запит на аудит). Було проведено кілька розслідувань передової системи допомоги водієві Tesla.

NHTSA повідомила, що Cruise повідомила про три аварії з різким гальмуванням через Постійне загальне розпорядження. У двох ДТП постраждали. Круз сказав, що в усіх трьох цих інцидентах транспортний засіб перебував під наглядом, що означає, що за кермом був навчений оператор безпеки. Згідно з даними компанії, жоден з інцидентів не призвів до кримінальної відповідальності поліції.

Круз також сказав, що вже зустрівся з NHTSA, щоб обговорити кожну з подій, згаданих у їхній заявці, і надав агентству брифінги та інформацію, яку вони запитували. Агентство повідомило, що розслідування було розпочато, щоб визначити масштаб і серйозність потенційної проблеми та повністю оцінити потенційні проблеми, пов’язані з безпекою, викликані цими двома типами інцидентів.

«Про безпеку Cruise публічно повідомляється, і вона включає майже 700 000 миль повністю автономного проїзду в надзвичайно складних міських умовах без жодних небезпечних для життя травм або смертельних випадків», — написала представник Cruise Ханна Ліндоу в заяві, надісланій електронною поштою TechCrunch. «Це відбувається на тлі понад 40 000 смертей щороку на американських дорогах. Завжди існує баланс між здоровим регулятивним контролем та інноваціями, які нам гостро потрібні для порятунку життів, тому ми продовжуватимемо повну співпрацю з NHTSA або будь-яким регулятором у досягненні цієї спільної мети».

Ліндлоу зазначив, що в кожному з цих випадків роботаксі передбачав і реагував на поведінку агресивних або хаотичних учасників дорожнього руху, а також працював над тим, щоб мінімізувати серйозність зіткнення та ризик заподіяння шкоди.

NHTSA не надала додаткової інформації про випадки знерухомлених круїзних транспортних засобів. Однак Круз сказав TechCrunch, що компанія розробила свою технологію, щоб бути консервативною. Щоразу, коли технологія не дуже впевнена в тому, як діяти далі, транспортний засіб увімкне аварійну сигналізацію та безпечно зупиниться. У разі потреби персонал Cruise фізично відправляється, щоб забрати транспортний засіб якомога швидше, повідомили в компанії, додавши, що це буває рідко і не призводило до зіткнень.

Роботаксі може заблокуватися через те, що двері залишені відкритими, виникла проблема з апаратним чи програмним забезпеченням транспортного засобу або сталася надзвичайна зовнішня подія на дорозі, як-от спонтанний феєрверк на вулиці, за словами компанії. Прес-секретар сказав, що компанія спілкується з CPUC і Департаментом транспортних засобів штату, агентством, яке регулює автономні транспортні засоби, щодо того, як, чому і коли вона це робить.

Leave a Comment