Технічний директор Zomato Гунджан Патідар йде у відставку

Гігант харчових технологій Zomato сказав Гунджан Патідар, співзасновник і головний технічний директор, пішов у відставку.

«Ґунджан Патідар був одним із перших працівників Zomato та розробив основні технологічні системи для компанії. Протягом останніх десяти років він також створив зіркову команду технічного лідера, яка спроможна взяти на себе роль лідера технічної функції вперед. Його внесок у розробку Zomato був неоціненним”, – йдеться в заяві компанії.

За останні місяці у Zomato звільнилося кілька топ-менеджерів. У листопаді Мохіт Гупта, який отримав статус співзасновника у 2020 році, і Рахул Ганджу, керівник відділу нових компаній Zomato, пішли у відставку.

Рахул приєднався до компанії в 2017 році в якості віце-президента, а Мохіт приєднався в 2018 році в якості генерального директора з доставки їжі після того, як працював головним операційним директором онлайн-агрегатора подорожей MakeMyTrip.

Віце-президент Zomato з питань глобального розвитку Сіддхарт Джавар також пішов у відставку, щоб приєднатися до Moloco як регіональний менеджер в Індії.

У серпні Zomato намагався створити груповий бізнес за моделлю кількох керівників. Відповідно до попередніх звітів, заснованих на внутрішньому спілкуванні Zomato, компанія групи, ймовірно, називалася Eternal.