ТОВ Бізнес Страхування | Coterie Insurance

Якщо ви керуєте ТОВ (компанією з обмеженою відповідальністю), вам може бути цікаво, чи потрібне вам страхування бізнесу ТОВ. Відповідь – так! Якщо ви керуєте бізнесом будь-якого типу, включаючи ТОВ, страхування бізнесу є найкращим способом захистити себе від відповідальності в міру зростання вашого бізнесу. Дізнайтеся більше про те, чому страхування бізнесу ТОВ є таким важливим для вашого малого бізнесу.

ТОВ захищає вас від певної відповідальності – але страхування все одно необхідне!

ТОВ є скороченням від «компанії з обмеженою відповідальністю». Створення ТОВ дійсно допомагає захистити вас від певної відповідальності як власника бізнесу, що є однією з причин того, що вони є таким популярним типом бізнесу.

Створюючи ТОВ, ви створюєте деякий поділ між вашими особистими активами та бізнес-активами. ТОВ є юридично окремою організацією. Якщо на вас подадуть позов або ваш бізнес зазнає краху та потрапить у борги, можна забрати лише ваші бізнес-активи – ваші особисті активи будуть захищені. Це відрізняється від деяких інших форм ведення бізнесу, таких як приватні підприємці.

Однак це не означає, що ви повинні пропустити страхування бізнесу. Успішний позов проти вас все одно може позбавити вас бізнесу, навіть якщо ваші особисті активи будуть захищені. І це точно не те, чого ви хочете. Страхування бізнесу LLC надає додаткову «мережу безпеки», яка допомагає захистити ваш бізнес, якщо на вас подадуть позов або якщо під час ведення бізнесу щось піде не так.

Типи страхових полісів, які можуть знадобитися ТОВ

Отже, якщо ви власник ТОВ, яке страхування бізнесу ТОВ вам потрібно? Відповідь дещо відрізняється залежно від вашої сфери роботи та кількох інших факторів. Однак загалом вам може знадобитися один або всі наведені нижче типи полісів страхування бізнесу ТОВ:

  • Страхування загальної відповідальності – Цей тип страхування захищає від більшості видів відповідальності, таких як пошкодження майна, тілесні ушкодження, медичні витрати та захист від судових позовів загалом.
  • Політика власників бізнесу (BOP) – Політика власників бізнесу (BOP) поєднує в собі страхування загальної відповідальності та страхування комерційної власності в один пакет. Це робить його популярним серед багатьох власників малого бізнесу, оскільки це зручніший спосіб придбання страхового покриття.
  • Страхування професійної відповідальності – Якщо ви надаєте послуги, а не продукти, страхування професійної відповідальності допоможе захистити вас від відповідальності, якщо ви припуститеся помилки. Наприклад, якщо ви архітектор і на вас подали до суду через те, що ваші плани були помилковими, страхування професійної відповідальності захистить вас від відповідальності.
  • Компенсації працівникам – Якщо у вас є один або кілька працівників, вам може знадобитися оплатити компенсаційне страхування, залежно від вимог штату. Цей вид страхування покриває будь-які медичні рахунки, збитки та інші витрати, на які працівники можуть мати право, якщо вони отримали травму на роботі.

Потрібне страхування бізнесу LLC? Щоб почати, зверніться до надійного спеціаліста зі страхування!

Кожен бізнес різний. Якщо вам потрібне страхування бізнесу ТОВ, доцільно співпрацювати зі страховим професіоналом, якому довіряють, який розуміє це та може надати індивідуальне покриття, яке потребує ваше ТОВ. У Coterie Insurance ми пропонуємо саме це.

Страхові агенти та брокери малого бізнесу можуть допомогти вам отримати покриття, необхідне для захисту вашого бізнесу, і налаштувати ваш поліс так, щоб ви платили лише за те, що вам справді потрібно. Тому не чекайте. Знайдіть агента сьогодні, отримайте цінову пропозицію та захист від відповідальності, який потребує ваше ТОВ.

Leave a Comment