Тома Браво купує Coupa Software за 8 мільярдів доларів, але чи задовольнить ця ціна акціонерів? • TechCrunch

Щоб щодня о 15:00 за тихоокеанським літнім часом отримувати добірку найбільших і найважливіших історій TechCrunch на вашу поштову скриньку, підписатися тут.

Це найпрекрасніша пора року. Звичайно, ми маємо на увазі ту пору року, коли весь хаос стартапів продовжується, і ми просто чекаємо, щоб побачити, чим усе закінчиться, чіпляючись за наші чашки з гарячим шоколадом, поки лунає святкова музика навколо нас, як тепла ковдра. аааа — Крістін і Він прийшов

TechCrunch Топ 3

  • Ми матимемо те, що вони: Рон і Алекс Минулого тижня писав про те, що інвестори Coupa попередили, що продаж приватним інвестиціям не принесе компанії користі. Що ж, сьогодні ми дізналися, що Thoma Bravo купує Coupa, оскільки приватна інвестиційна компанія продовжує буйство M&A. Це повинно викликати цікаву думку інвестора: Рон повідомляє, що компанія купується за 81 долар за акцію, або 8 мільярдів доларів. Деякі інвестори наполягали на 95 доларів за акцію.
  • Попереду «хмарне» небо: Microsoft купує 4% акцій Лондонської фондової біржі в рамках 10-річного хмарного партнерства, Павло пише.
  • Цей стілець дуже правильний: Придбання правильних меблів — це боротьба між пошуком якісних речей і пошуком тих, які є в наявності та не коштують цілого стану. Нігерійський стартап Taeillo залучив 2,5 мільйона доларів свіжого капіталу для розвитку свого інтернет-магазину меблів, який, за його словами, пропонує товари за нижчою ціною за невелику частину часу очікування, брати пише.

Стартапи та VC

Повідомляється, що колишній генеральний директор FTX, Сем Бенкман-Фрід, завтра дасть свідчення як свідок перед Комітетом Палати представників Конгресу США з фінансових послуг. Жаклін. Комітет розслідує події, які призвели до краху FTX, що призвело до того, що минулого місяця криптобіржа подала заяву про банкрутство.

А ми маємо для вас ще п’ять:

  • Джампінг Джек Флеш, це CO2, CO2, CO2: Сіднейська Pathzero допомагає інвесторам відстежувати викиди вуглецю в їхніх портфелях Катерина.
  • Можливо, пора носити маски для очей: Конні розмовляє з економістом Полом Кедроскі, цікавлячись, чи є ChatGPT «вірусом, випущеним у дику природу».
  • Де гроші?: Потенційно значні зміни в університетських фондах, оскільки запропоноване законодавство змусить фонди вищої освіти США розкрити, куди вони інвестують, повідомляє Домінік Мадорі.
  • Перенесення робототехніки на більш малий бізнес: Robco об’єднується з компанією Sequoia на 14 мільйонів доларів, щоб запровадити модульну робототехніку для промислових малих і середніх підприємств, пише Інгрід.
  • Я газовик: Avarni створює всеосяжний набір даних для аналізу викидів у ланцюзі поставок, повідомляє Катерина.

Як реалізувати стратегію SEO для відео

Кредити зображення: Джордж (відкриється в новому вікні) / Getty Images

Для будь-кого, хто керує веб-сайтом, «переведення на відео» стало кислим жартом.

Якщо ваш стартап формує свою стратегію щодо відеоконтенту, повна зміна не потрібна: натомість проведіть аудит контенту, щоб визначити сфери, де інтерактивний вміст може сприяти зростанню, як-от відгуки, оголошення про продукти та вебінари.

У посібнику для новачків творець SEORadar Марк Манро ділиться контрольним списком для підготовки стратегії SEO для відео, яка збільшує трафік і залучає потенційних клієнтів.

«Стійкий стрибок у веб-трафіку є мрією кожного SEO-стратега, а також відео [a] простий спосіб зробити це», – пише Манро.

Ще три від команди TC+:

TechCrunch+ це наша програма членства, яка допомагає засновникам і командам стартапів випереджати зграю. Ви можете зареєструватися тут. Використовуйте код «DC» для знижки 15% на річну підписку!

Big Tech Inc.

Звільнення, здається, вразили світ ігор. Інгрід повідомляє, що Playtika — публічна ізраїльська технологічна компанія, в азартні онлайн-ігри та інші ігри якої грали сотні мільйонів людей — звільнила 610 працівників, або близько 15% свого персоналу. Вона також закрила три свої ігри на тлі ширшої реструктуризації компанії.

Тим часом ми збираємося попередити вас прямо зараз, якщо ви не зацікавлені в тому, що робить Twitter, перейдіть до списків історій. Для решти з вас, у сьогоднішньому дайджесті «Все, що стосується Twitter», у нас є колекція історій, найбільш пов’язаних із Twitter Blue. Кайл має ваші дані про Blue for Business і ту золоту галочку, яку ви постійно бачите Іван пише, що Twitter використовуватиме перевірку номера телефону для майбутніх покупок передплатників Blue. Айша чи згадали ви про функцію «Нотатки спільноти» та Ребекка повідомляє про перезапуск процесу перевірки та що це означає для користувачів Apple.

Ось ваш притулок від новин Twitter:

Leave a Comment