Топ-10 книг 2022 року для підприємців

Запущений у 2012 році, YourStory’s Рецензія на книгу розділ містить понад 350 найменувань про інновації, підприємництво, творчість і цифрові медіа. Перегляньте наші попередні списки «10 найкращих книг для підприємців» також за останні 10 років: 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013 і 2012 роки.

Добірка наша Десять найкращих книг цього року надає поради щодо масштабування стартапів, лідерських якостей, інноваційної культури, стратегії даних і навіть геополітики. Назви для окремих країн також зосереджені на Індії та Польщі.

Перегляньте ці назви нижче та клацніть, щоб переглянути наші повні огляди книг; також перегляньте наш розділ інтерв’ю з авторами, щоб отримати більш глибоке розуміння підприємництва.

Приємного читання, щасливого ведення!

Startup Compass: Як відомі підприємці зробили це правильно, Уджвал Калра та Шобхіт Шубханкар

Ця книга, яку потрібно прочитати, містить корисну дорожню карту для підприємців, а також приклади та важко зароблені уроки від зразкових стартапів. Представлено інформацію від 20 засновників та інвесторів, а також історії та поради. Матеріал у 275-сторінковій книзі натхненний серією лекцій у CIIE.CO, інкубаторі стартапів, заснованому IIM Ahmedabad. Дивіться огляд нашої книги тут.

True North: Leading Authentically in Today’s Workplace (Emerging Leader Edition), Білл Джордж і Зак Клейтон

2

Як лідерам-початківцям дізнатися, хто вони насправді? Як вони можуть розвивати себе, а також розширювати можливості інших, ведучи за часів невизначеності та кризи? Відповіді на ці запитання добре пояснено в цій переконливій 300-сторінковій книзі, тривожному дзвіночку для нинішніх лідерів і цінному ресурсі для лідерів-початківців. Дивіться огляд нашої книги тут.

Засновник DREAM: створення успішного стартапу, автор Дхрув Натх

3

У цій захоплюючій 240-сторінковій книзі представлено низку характеристик і уроків про успіхи та невдачі стартапів. Є також поради експертів від провідних підприємців Індії. Тематичні дослідження включають великі стартапи та менших гравців, і приправлені характерним гумором автора. Діляться уроками як успішних, так і невдалих стартапів. Дивіться огляд нашої книги тут.

Культурні переваги: ​​розширення можливостей ваших людей для впровадження інновацій, Деніел Строд

4

Ця переконлива книга експерта з інновацій пропонує вісім принципів, структур та історій для створення правильної культури інновацій. Концепції в книзі підкріплені низкою інтерв’ю, запитаннями для роздумів і прикладами інновацій, окрім звичайних підозрюваних. Дивіться огляд нашої книги тут.

Відновлювачі: від невдачі до повернення в бізнес і за його межамиСара Тейт і Анна Фогт

6

Хоча велика увага, зрозуміло, зосереджена на історіях успіху в бізнесі, є також чому навчитися на невдачах, помилках і нещастях. Ця книга, яку варто прочитати, містить ідеї, інструменти та історії про те, як бути стійким, незважаючи на невдачі та помилки. Кожна глава поділена на чотири частини: міф, правда, інструмент і історія. Дивіться огляд нашої книги тут.

Велика технічна гра: формування геополітики та долі націй, від Anirudh Suri

6

Написана партнером-засновником і керуючим директором Індійського Інтернет-фонду, ця широка книга містить рамки та історичні анекдоти про те, що потрібно для досягнення нацією успіху в епоху домінування технологій. Хвилі технологій створюють нову групу переможців і переможених на глобальній арені. Державні та недержавні суб’єкти дедалі більше боротимуться за сильнішу роль.

Керуйтеся даними: як організації можуть використовувати потужність даних, Джордан Морроу

7

У цій книзі описано покрокову дорожню карту створення організації чи команди, що керуються даними. Він ставить роль стратегії даних у центр структури, яка включає лідерство, грамотність даних, навички, інструменти та культуру. Автор показує, як стратегія даних стала ще важливішою для успіху бізнесу після пандемії COVID-19.

Перемога в Середній Індії: історія індійських підприємців Нової доби Бала Шрініваса та Т. Н. Харі

8

У цій 185-сторінковій книзі підприємці-початківці, які орієнтуються на величезні ринки, окрім заможних міських споживачів, знайдуть надихаючі історії та проникливі рамки для своєї подорожі. Автори розповідають про нове покоління засновників, які використовують бізнес-моделі платформ, смартфони та зміну цифрової поведінки індійських споживачів. Дивіться огляд нашої книги тут.

Закріплення змін: сімдесят п’ять років втручання на низовій основі, яке змінило ситуацію, під редакцією Вікрама Сінгха Мехти, Ніліми Хетана та Джаяпадми Р.В.

9

Соціальні підприємства та некомерційні організації відіграють ключову роль у соціально-економічному розвитку країни. За 75 років після здобуття Індією незалежності редактори описують 24 організації громадянського суспільства по всій Індії, які здійснили видатну масову роботу. Основні знання та принципи успіху представлені в кожному розділі багатьма засновниками. Дивіться огляд нашої книги тут.

Посібник зі стартапа Варшава

10

The Керівництво по запуску Серія книг, опублікована Sissel Hansen у Копенгагені, охоплює екосистему стартапів у понад 40 містах світу. Посібник зі стартапа Варшава показує, як столиця Польщі на швидкому шляху до того, щоб стати найбільш дружнім до стартапів містом у Східній Європі.

Видавець і редакційна команда заслуговують на нагороду за всю серію книг, кожна з яких містить надихаючі інтерв’ю із засновниками, інвесторами, акселераторами та викладачами. Ми вибираємо цю назву про Варшаву, тому що вона висвітлює увагу за межами звичайних центрів стартапів у світі та є однією з наймальовничіших книг про стартапи! Дивіться огляд нашої книги тут.

Ми з нетерпінням чекаємо на ваші коментарі, а також на ваші пропозиції щодо книжок для перегляду в 2023 році. Усі ми в ВашаІсторія бажаємо нашим читачам і партнерам щасливого сезону свят і приголомшливого року попереду – нехай процвітає мільйон успішних стартапів!

YourStory також опублікував кишеньковий збірник «Прислів’я та цитати для підприємців: світ натхнення для стартапів» як творчий і мотиваційний посібник для інноваторів (можна завантажити як програму тут: Яблуко, Android).