Топ-5 новин тижня: що нові технології, такі як ChatGPT, можуть означати для Google

Ознайомтеся з усіма сесіями на замовлення саміту Intelligent Security Summit тут.


Можливості ChatGPT захоплюють галузь, оскільки підприємства починають досліджувати варіанти використання. Деякі експерти попереджають про те, що зловмисники скористаються інструментом для посилення атак програм-вимагачів, стурбовані тим, що це може демократизувати кіберзлочинність, таким чином посиливши її. Інструмент уже настільки потужний, що він навіть ставить під сумнів майбутнє таких пошукових систем, як Google, яка є найбільш використовуваним місцем у категорії інструментів пошуку з 2000 року. Раніше цього тижня Google повідомила CNBC, що деякі співробітники висловили занепокоєння всередині компанії. про те, що пошуковий гігант втрачає перевагу ChatGPT.

Тим часом інший конкурент у просторі, You.com, відкрив свою пошукову платформу для зовнішніх розробників, щоб вони могли створювати власні програми для його сторінки результатів пошуку, щоб інтегрувати більше можливостей ШІ — це також включає генеративний ШІ, зазначила компанія.

Разом із новинами про вдосконалення пошукових систем, цього тижня Linux Foundation детально оприлюднила новини про свої зусилля щодо оновлення технології картографування з утворенням Overture Maps Foundation. Фонд зосередиться на впровадженні нових технологій, таких як доповнена реальність (AR), у створення карт, оскільки інтерес до метавсесвіту та інструментів для нього також зростає. Що це означає для власного картографічного інструменту Google, ми побачимо з часом. Компанія включила AR у свої карти ще в 2019 році і з тих пір продовжує розширювати ці можливості.

Також ще невідомо, в якому напрямку може рухатися майбутнє пошукової системи Google у результаті різких конкурентних можливостей ChatGPT. Однак величезні сфери діяльності Google, окрім пошуку, також потрапили в новини цього тижня. Цього тижня він представив OSV-Scanner, щоб допомогти розробникам виявити відомі вразливості — і виправлення для них — у проектах з відкритим кодом.

Подія

Intelligent Security Summit On-Demand

Дізнайтеся про важливу роль штучного інтелекту та машинного навчання в кібербезпеці та конкретних галузевих прикладах. Дивіться сеанси за запитом сьогодні.

Дивіться тут

Випуск OSV-Scanner з’являється вчасно. Оскільки ми починаємо дізнаватися більше про можливість використання ChatGPT для легкого створення програм-вимагачів, багато хто, зокрема дослідники IBM, прогнозують, що у 2023 році зросте кількість атак, хакерів і екосистем кіберзлочинності як послуги. .

Ось більше з наших 5 найкращих технічних історій тижня:

 1. Google випускає сканер уразливостей для програмного забезпечення з відкритим кодом, який підтримується базою даних, яку редагує спільнота
  Google оголосив про запуск OSV-Scanner, безкоштовного сканера вразливостей, призначеного для надання розробникам доступу до інформації про вразливості проектів з відкритим кодом, який, як стверджується, є найбільшою редагованою базою даних для вразливостей з відкритим кодом.

  OSV-Scanner дозволяє розробникам автоматично зіставляти код і залежності зі списками відомих уразливостей і визначати, чи доступні виправлення або оновлення.


 1. Як ChatGPT може перетворити будь-кого на загрозливе програмне забезпечення-вимагач і шкідливе програмне забезпечення
  З того часу, як наприкінці листопада OpenAI запустив ChatGPT, коментатори з усіх боків були стурбовані тим, який вплив матиме створення контенту за допомогою ШІ, особливо в сфері кібербезпеки. Насправді багато дослідників стурбовані тим, що генеративні рішення ШІ демократизують кіберзлочинність.

  Незважаючи на те, що служби безпеки також можуть використовувати ChatGPT для оборонних цілей, наприклад для тестування коду, шляхом зниження бар’єру для проникнення в кібератаки, рішення значно ускладнило ландшафт загроз.


 1. Створення найкращої розумної карти за допомогою нової ініціативи щодо картографічних даних, запущеної Linux Foundation
  Картографічні дані об’ємні та величезні; сучасний світ покладається на нього не лише для навігації, але й для локального пошуку, маршрутизації, логістики, візуалізації даних та інших інновацій, включаючи автономне водіння.

  Щоб допомогти розпочати наступну еру побудови карт — зокрема, на світанку метавсесвіту, розквіту доповненої реальності (AR) і змішаної реальності (MR) і багатьох інших платформ і світів, які ще не були створені — Linux Foundation сьогодні оголосила про створення Фонду Overture Maps.


 1. Коли Google бере участь у ChatGPT, You.com входить у чат AI
  Однією з найбільших тем, що лежать в основі справжнього ажіотажу після випуску OpenAI ChatGPT два тижні тому, було: що це означає для пошуку?

  You.com, стартап пошукової системи, заснований у 2020 році з миттєвою спробою перемогти Google, оголосив сьогодні, що відкрив свою пошукову платформу, щоб дозволити зовнішнім розробникам і організаціям створювати власні програми для сторінки результатів пошуку.

  Сюди входять генеративні програми штучного інтелекту, які, за його словами, ніколи не зустрічалися в традиційних пошукових системах, використовуючи генеративну технологію штучного інтелекту, яка дозволяє користувачам генерувати текст (YouWrite), код (YouCode) або зображення (YouImagine) простою англійською мовою — все в межах сторінка результатів пошуку.


 1. 6 прогнозів IBM щодо кібербезпеки на 2023 рік: кількість програм-вимагачів і CaaS зростатиме
  IBM Security і дослідницька група X-Force поділилися з VentureBeat шістьма прогнозами щодо розвитку кіберзагроз у 2023 році.

  Ці прогнози включають зростання кількості атак програм-вимагачів, бум екосистеми кіберзлочинності як послуги (CaaS) і впровадження хакерами нових методів для використання технологій MFA та EDR.


Місія VentureBeat має стати цифровою міською площею для тих, хто приймає технічні рішення, щоб отримати знання про трансформаційні корпоративні технології та транзакції. Відкрийте для себе наші брифінги.

Leave a Comment