Топ-5 способів максимізації прибутковості маркетингового бюджету

Ознайомтеся з усіма сесіями на замовлення саміту Intelligent Security Summit тут.


Зі всіма останніми обмеженнями, обмеженнями, припиненням і новими законами про конфіденційність даних, які були накинуті на маркетологів, було багато ускладнень, які в сукупності зуміли зменшити приємні елементи маркетингу зростання. Ці скарги поділяють команди розвитку майже в кожній галузі, будь то PLG, B2B, DTC або навіть бренди, що підписуються. Тим не менш, незважаючи на нестабільність ринків і обмежені бюджети, очікується, що команди, що розвиваються, досягнуть хороших результатів у майбутньому.

Це очікування, яке в першу чергу походить від інвесторів, які очікують великих прибутків від інвестицій, створює надзвичайно парадоксальну ситуацію для команд, що розвиваються. Зрештою, витрати на залучення клієнтів зростають, і витратами потрібно керувати — і все це, забезпечуючи рівень утримання та підвищення прибутковості. Це велика вимога, особливо з обмеженим маркетинговим бюджетом.

В ідеальному світі реалізації кількох циклів зростання було б достатньо, щоб підтримувати роботу двигунів із мінімальними зусиллями на задній частині. Насправді команди, що розвиваються, повинні бути надзвичайно старанними у підходах, які вони застосовують для досягнення оптимальної прибутковості для своїх маркетингових бюджетів.

Нижче наведено п’ять тактик, які команди розвитку, керовані даними, повинні розглянути, щоб підвищити вплив своїх кампаній.

Подія

Intelligent Security Summit On-Demand

Дізнайтеся про важливу роль штучного інтелекту та машинного навчання в кібербезпеці та конкретних галузевих прикладах. Дивіться сеанси за запитом сьогодні.

Дивіться тут

Останні та майбутні нормативні акти обмежують можливість рекламодавців збирати та обробляти дані для внутрішнього використання. Це особливо шкідливо, оскільки надійні дані потрібні для створення, зіставлення та розширення аудиторій у майбутніх рекламних кампаніях

Це надає надзвичайного значення власним даним, які за своєю природою відповідають GDPR і мають вирішальне значення в сучасному середовищі конфіденційності. На основі цих даних клієнтам і потенційним клієнтам можна надавати персоналізований досвід і рекламу.

Крім того, є сторонні дані, такі як результати опитувань, які дозволяють брендам пропонувати кращу персоналізацію. Кампанії можуть базуватися на вподобаннях клієнтів. Я надаю особливий пріоритет даним нульової сторони, оскільки вони дають брендам уявлення, необхідні для оцінки довічної цінності клієнта. У свою чергу, це можна використати, щоб залучити більше клієнтів із подібною життєвою цінністю.

Небо є межею, коли ці дані поєднуються з платформою прогнозування на основі штучного інтелекту (ШІ), яка може використовувати моделі на основі даних, щоб створювати ще ширшу мережу для залучення лояльних користувачів, які, швидше за все, зроблять покупки на довгі відстані.

2. Зменште витрати на залучення клієнтів у межах бюджету

Витрати на залучення клієнтів значно зросли за останні роки, і немає швидкого та легкого способу миттєво зменшити їх, принаймні поки що. Однак є деякі обхідні шляхи, які опосередковано зменшують ці витрати, а також підвищують прибутковість. Ці обхідні шляхи включають зосередження уваги на утриманні клієнтів; запровадження безкоштовної опції; використання внутрішніх даних для стимулювання прогнозного маркетингу. Ці дії спільно заощадили б команди з розвитку та маркетингу з точки зору бюджету, а отримані з них дані дозволили б командам приймати більш обґрунтовані рішення.

3. Якщо це актуально та можливо, розгляньте постійну рекламу

Для B2B, особливо для компаній B2B SaaS, вкрай важливо чергувати рекламні кампанії. На цій ноті доцільно, щоб команди розвитку та маркетингу, що стоять за компаніями B2B SaaS, зарезервували частину оплаченого медіа-бюджету для реклами, яка постійно працює та працює над майбутнім попитом. Це допоможе гарантувати, що компанія потрапить до короткого списку потенційних цілей, коли настане відповідний час для тих, хто приймає рішення.

4. Перевірте нові канали

Одним із хороших способів оцінити можливості рекламних технологій є розширити охоплення за межі звичайних каналів шляхом розширення на нові/менш використовувані канали, такі як TikTok або Snapchat. Ці канали виходять далеко за рамки танцювальних викликів і вмісту милих тварин: бренди, які можуть отримати вигоду від створення/поширення як освітнього, так і створеного користувачами контенту, повинні сприймати їх серйозно.

Наприклад, Canva відома тим, що використовує TikTok для надання навчальних посібників із використання певних функцій, допомагаючи користувачам отримати від платформи максимальну користь. Бренди також використовують TikTok, щоб надавати швидкі демонстрації або тизери.

5. Припиніть приймати серйозні маркетингові рішення та почніть дивитися на майбутнє

Я часто кажу, що «перспектива майбутнього» швидко стає стандартом маркетингу зростання, і це значною мірою тому, що команди розвитку усвідомлюють важливість прийняття розумніших рішень на основі даних для забезпечення прибутковості. Основні рішення щодо кампанії більше не можна приймати заднім числом, оскільки рішення в кінцевому підсумку приймаються на основі проксі-метрик і емпіричних правил.

Futurespect, як випливає з назви, вимагає прийняття рішень на основі майбутніх результатів у перспективний спосіб. Найкращий спосіб досягти цього — розмістити дані про загальну цінність клієнта на передньому плані та використовувати їх для отримання гіперконкретної та точної інформації про такі показники, як прогнозовані коефіцієнти конверсії та дохід від ROAS.

Озброївшись цією інформацією, можна приймати широкий спектр маркетингових рішень; наприклад, це може включати коригування ставок і розподіл бюджету. Завдяки інтелектуальному інтелекту з прогнозуванням можна приймати додаткові рішення щодо кампанії на майбутнє на основі прогнозів, які можуть передбачати кілька місяців або навіть років.

Ця інформація разом допоможе командам максимально використати свій маркетинговий бюджет із кращими довгостроковими результатами, які призведуть до більшої прибутковості. Пройшли часи, коли покладалися на інтуїцію, удачу та несерйозне витрачання маркетингових бюджетів. Єдиний шлях у маркетинговій індустрії — це ефективність, точність на основі даних і нестандартне мислення, кожне з яких, на щастя, стало можливим завдяки інструментам і технологіям на базі ШІ.

Ідо Візенберг є співзасновником і генеральним директором Voyantis

DataDecisionMakers

Ласкаво просимо до спільноти VentureBeat!

DataDecisionMakers — це місце, де експерти, включно з технічними спеціалістами, які працюють з даними, можуть ділитися інформацією та інноваціями, пов’язаними з даними.

Якщо ви хочете прочитати про передові ідеї та актуальну інформацію, найкращі практики та майбутнє даних і технологій обробки даних, приєднуйтесь до нас у DataDecisionMakers.

Ви навіть можете подумати про те, щоб написати власну статтю!

Докладніше від DataDecisionMakers

Leave a Comment