Топ-7 історій стартапів, які повертають свої статки

Шлях підприємця нелегкий. Хоча поїздка на американських гірках може бути веселою та захоплюючою, вона також може бути приголомшливою та складною.

Сильна рішучість, дослідження, цілеспрямованість і бажання досягти успіху – ось деякі з рис успішного підприємця.

Щоб відзначити цих підприємців і їхні моменти Еврики, ВашаІсторія розпочав серію The Turning Point у серпні 2019 року. Кожна історія серії розповідає про труднощі на ранніх етапах і те, що робили засновники, щоб їх подолати.

Подивіться на 7 найкращих історій про поворотний момент 2022 року.

Молочна марка D2C

Заснована в 2013 році Чакрадхаром Гаде та Нітіном Каушалом, Country Delight це перший технологічний бренд D2C, який доставляє натуральні продукти першої необхідності безпосередньо від фермера до порога споживача.

Він здійснює понад вісім мільйонів поставок молока на місяць у 15 міст, а ланцюжок поставок охоплює 11 штатів країни.

У компанії, яка налічує 2000 співробітників і сильну технічну команду з 200 осіб, дистриб’юторська мережа налічує близько 7000 партнерів.

За останні три роки масштаб Country Delight зріс у 10 разів і наразі становить понад 900 рупій ARR (річний регулярний дохід).

Читати далі тут.

Від YouTube-каналу до єдинорога

Заснований Алахом Панді та Пратіком Махешваром у 2016 році як канал YouTube, PhysicsWallah готує студентів до конкурсних інженерних та медичних вступних випробувань. Повідомляється, що два співзасновники розробили додаток і веб-сайт у 2020 році.

PhysicsWallah народився як канал YouTube у 2016 році з інвестиціями близько 30 000 рупій. Маючи телефон з камерою, штатив, дошку та кілька книжок, Алах узявся за справу створення відео.

Зараз у PW 5,2 мільйона завантажень із Play Store із рейтингом 4,7 і 6,9 мільйона підписників на YouTube.

Читати далі тут

PW, physicswallah

Заміна посередників технологіями

Базується в Бенгалуру ninjacart була заснована Тірукумаран Нагараджан, Картіесваран Кандасамі, Васудеван Чіннатхамбіі Шарат Логанатан у червні 2015 року.

Ninjacart спочатку створював модель B2C для транспортування фруктів і овочів від торгових точок до споживачів менш ніж за 60 хвилин.

ninjacart

Стартап зіткнувся з численними проблемами, такими як непрозорість і відсутність спеціалізованого обладнання, а також недостатня кількість свіжої продукції в роздрібних точках.

Це змусило засновників перейти до моделі B2B у вересні 2015 року, щоб вирішити «одну з найскладніших проблем ланцюга постачання сільськогосподарської продукції».

Читати далі тут

Стартап edtech, який трансформує навчання в Tier II і за її межами в Індії

Заснована в 2019 році Ашішем Мунджалом і Піюшем Нангру, Sunstone працює з академічними інститутами для підвищення кваліфікації студентів для працевлаштування. Він пропонує професійно-орієнтовані навчальні заходи для студентів та аспірантів.

Ашіш Мунджал, генеральний директор і співзасновник Sunstone каже, що він рано зрозумів, що освітня система індійських рівнів II та Tier III не пропонує тих самих освітніх можливостей, якими користуються студенти в містах Tier I, «з роками розрив у навичках збільшується».

Щоб подолати цей розрив, Ашіш і Піюш заснували компанію Sunstone, яка пропонує курси, орієнтовані на результати, у партнерстві з провідними коледжами та приватними університетами за гібридною моделлю по всій Індії.

Читати далі тут

Ashish Munjal, Sunstone

Зробіть математику веселою

Випускник IIT-Делі Манан Кхурма захопився математикою ще в дитинстві.

Манан хотів створити нову програму навчання математики, щоб допомогти дітям закохатися в предмет і вивчити його правильно — візуально та інтуїтивно — замість того, щоб плутати формули.

Ця думка призвела до запуску стартапу edtechCueMath у 2013 році з інвестиціями понад 40 лакх рупій.

Кілька років Куемат намагався отримати кошти від інвесторів. Манан навіть кілька разів думав вимкнутись.

Манан Хурма Куемат

Манан Кхурма, засновник і голова Cuemath

«Але до 2015 року ми досягли пристойної тяги. У нас було близько 100 вчителів у районі Delhi-NCR, які співпрацювали з нами, і відгуки, які вони отримували від учнів, були дуже, дуже сильними», — каже Манан.

Читати далі тут

Виправлення фрагментованого вирощування їжі

Індія є третім у світі за величиною викидів парникових газів. Усвідомлюючи необхідність розширити межі та запровадити здійсненні, масштабовані та відтворювані інновації в сільськогосподарському секторі, Пранав Тіварі та Дхрув Соуні почали Виховання. Ферма у 2020 році.

Стартап із Бенгалуру співпрацює з фермерами, щоб залучити технології, механізацію та оцифровку до сільського господарства та покращити їхнє життя.

nuture.farm

Протягом останніх двох років nurture.farm побудував цифрові магістралі, щоб з’єднати серце сільських районів Індії, побудувавши надійні технологічні платформи, ринки електронної комерції, ринкові зв’язки, мережі постачання, консультаційні послуги, фінансові рішення та моделі спільної економіки.

Читати далі тут

Вирішення проблемних моментів у бронюванні автобусів

IntrCity не був початком підприємницького шляху для засновників Капіла Райзади та Маніша Раті. У 2012 році вони працювали над RailYatri, туристичним порталом, який дозволяє користувачам бронювати квитки на поїзд.

Дует запустив додаток RailYatri у 2013 році, а з 2014 по 2017 рік компанія зосереджувалася на бронюванні квитків на поїзди.

Коли рішення було створено, команда RailYatri зрозуміла, що можна додати ще один інструмент для вирішення проблеми зі списком очікування — показувати клієнтам доступні автобусні квитки на маршрути, за якими вони планували подорожувати.

RailYatri Intrcity SmartBus

Однак користувачі ухилялися від бронювання автобусних квитків через проблеми з санітарією та безпекою.

Це відкриття спонукало компанію до пошуку власного рішення:IntrCity SmartBus– у 2019 році.

IntrCity SmartBus використовує телематику та GPS для створення надійнішого досвіду.

Читати далі тут