Трейдинг для початківців – оцінка основних варіантів для початківця старателя

Головна мета кожного трейдера – отримати прибуток. Тим не менш, для тих, хто є відносним новачком у цій галузі, ця подорож може бути складною.

Для того, щоб відповісти на те, які форми торгівлі є найприбутковішими та які з них найбільше підходять для кожної людини, залежить від багатьох різних факторів, включаючи суму капіталу, який ми хочемо інвестувати, і час, який є у нашому розпорядженні.

Щоб визначити, яка форма торгівлі буде найбільш успішною, трейдер повинен спочатку запитати себе, який він трейдер. Ми обговоримо деякі з найпоширеніших стилів торгівлі, таких як внутрішньоденна торгівля, денна торгівля та свінг-трейдинг, а також те, як визначити, який найкращий для ваших цілей.

Внутрішньоденний трейдер

Чи бачите ви себе оппортуністом, який бажає максимізувати свої вигоди від швидких змін цін і відкриття позицій у секундах, хвилинах і годинах? Тоді торгівля протягом дня цілком може бути варіантом для вас.

Внутрішньоденна торгівля — це в основному акт купівлі та продажу акцій в один день, безпосередньо перед закриттям ринку. І якщо ви вивчаєте технічні аспекти торгівлі, з особливим акцентом на ціновій дії, тоді вам може підійти цей метод торгівлі.

Щоб зробити мудре судження, потрібно приділяти пильну увагу ціновій дії, особливо під час торгівлі на коротших термінах. Оскільки внутрішньоденні трейдери повинні входити на ринок і виходити з нього без будь-яких затримок, їм потрібен значний рівень глибини та ліквідності на ринках, якими вони торгують.

Таким чином, ключові стратегії внутрішньоденної торгівлі залежать від накопичення невеликих прибутків при меншому ризику.

ЩО ВАМ ПОТРІБНО ЗНАТИ

Деякі слова/тактики, пов’язані з внутрішньоденною торгівлею, про які вам потрібно знати для внутрішньоденного трейдера, це скальпування, HFT (високочастотна торгівля) та аналітика потоку замовлень.

Стратегія скальпування – це така стратегія, коли трейдери часто купують і продають акції протягом дня, щоб отримати невеликий прибуток.

Високочастотна торгівля, також відома як HFT, — це алгоритмічний стиль торгівлі, який характеризується швидким часом виконання угод, високим співвідношенням замовлення до угоди та використанням високочастотних фінансових даних.

Нарешті, аналіз потоку ордерів — це процес аналізу потоку торгових ордерів і прогнозування майбутніх змін ціни на основі того, як вони вплинуть на ціну.

Дей Трейдер

Якщо ви вважаєте себе людиною, яка трохи менш схильна до ризику та зосереджується на менших обсягах і якості, а не на кількості, тоді денна торгівля цілком може стати вашим вибором.

Коли трейдер відкриває позицію на будь-якому ринку з наміром закрити позицію лише після закриття ринку, це називається денною торгівлею.

Намагаючись зосередитися на визначенні однієї преміальної можливості за торгову сесію, денні трейдери часто здійснюють від однієї до двох угод за сесію. Простіше кажучи, головна мета денного трейдера — знайти найкращі торгові шанси дня й утриматися до закриття ринку, сподіваючись отримати більший прибуток.

Як і внутрішньоденна торгівля, денна торгівля також має тактику, про яку ви повинні знати. В першу чергу це слідування тренду, торгівля імпульсом і торгівля діапазоном.

Відстеження тенденції – це метод, який передбачає аналіз напрямку тенденції фінансового активу. Скажімо, великий споживчий бренд випускає новий продукт, і ринок має тенденцію до зростання, ймовірно, що трейдер увійде на ринок і займе лонг, відстежуючи його прогрес протягом тижнів, місяців, а іноді й років. Це дуже поширена форма торгівлі для новачків.

Імпульсна торгівля відноситься до практики зайняття позицій щодо зростаючих цінних паперів і закриття їх, коли цінні папери, здається, досягли свого піку. Мета трейдера полягає в тому, щоб скористатися перевагами волатильності, виявивши можливості для купівлі за короткостроковими трендами, перш ніж здійснити продаж, коли інструменти втрачають обертів.

Рейндж-трейдери можуть скористатися перевагами нетрендових ринків, визначаючи регулярні максимуми та мінімуми цін, також відомі як рівні опору та підтримки. Торгівля в межах заздалегідь визначеного обмеженого діапазону передбачає купівлю та продаж, коли актив перепроданий або перекуплений. Цей підхід можна використовувати з різними інструментами та типами активів.

Свінг-трейдер

Можливо, ви вважаєте себе більш гнучким типом людини та тим, хто однаково радий укладати угоди через день або кілька тижнів чи місяців? У такому випадку ви можете ідентифікувати себе як Swing Trading.

Свінг-трейдери прагнуть отримати прибуток від більш тонких змін ціни в рамках більшого тренду, і вони розглядають ці коливання як вигідні торгові можливості.

У пошуках торгових шансів свінг-трейдери зазвичай зосереджуються на фундаментальному аналізі. Це не означає, що вони не використовують технічні інструменти та індикатори, які використовуються в поєднанні з глобальними макроекономічними тенденціями та іншими політичними змінними, щоб допомогти точно визначити найкращий момент входу.

Однією з найкращих торгових стратегій для початківців є свінг-трейдинг, оскільки він пропонує більше гнучкості. Свінг-трейдери мають відкриті позиції протягом більш тривалого періоду часу, ніж внутрішньоденні та денні трейдери, що дозволяє їм не поспішати, аналізуючи технічні та фундаментальні аспекти торгівлі за допомогою інструментів і індикаторів.

Найпоширенішими пов’язаними тактиками свинг-трейдингу є відкат Фібоначчі, підтримка та опір і пробійна торгівля на Форексі.

Простіше кажучи, мета прориву Forex Trading полягає в тому, щоб знайти позицію, як тільки починається висхідний тренд, з акцентом на проривні позиції. Якщо ціна пробивається, це час для відкриття позиції.

Корекція Фібоначчі звучить найскладніше, оскільки вона використовує моделі діаграм, щоб точно визначити цінові діапазони, за яких вартість товару зростатиме або зменшуватиметься. Він відомий як послідовність Фібоначчі, що дає графіки розворотів угору та вниз і коефіцієнтів скорочення, які допомагають спрогнозувати відновлення вартості активів.

Підтримка та опір – це рівні ціни, на яких, за прогнозами, спостерігається найбільша активність покупок або продажів. Технічні трейдери вважають ці рівні підтримки та опору вирішальними при оцінці настрою ринку, а також попиту та пропозиції.

Головоломка ризику проти винагороди…

Незалежно від того, як ви торгуєте, ви завжди ризикуєте своїми грошима, тому що завжди є шанс втратити гроші.

Визначаючи, яким трейдером ви є, слід враховувати ваш спосіб життя, рівень терпимості до ризику та кількість часу, який ви маєте для торгівлі щодня.

Щоб полегшити роботу, багато брокерів надають пробний обліковий запис, щоб допомогти вам познайомитися з платформою та вивчити різні інструменти та тактики. Ці демонстрації — чудовий спосіб практикувати торгівлю в умовах з меншим ризиком, що може допомогти вам визначити ваші унікальні торгові переваги.

Скільки часу я повинен витратити?

Все залежить від вашого способу життя та зобов’язань. Більшість трейдерів погоджуються, що сигнали тим надійніші й точніші, чим довший часовий проміжок.

Коротші часові рамки можуть бути оманливими під час аналізу будь-якого активу, оскільки коливання за коротші періоди часу можуть здаватися більшими. Оскільки вони хочуть бачити широку тенденцію, багато трейдерів використовують дещо довший часовий діапазон.

Беручи до уваги три основні типи торгівлі, на яких ми зосередилися, ось короткий посібник щодо задіяних часових рамок.

Через те, що вони будуть здійснювати транзакції протягом одного дня, внутрішньоденні трейдери, особливо ті, хто буде «скальпувати» ринки, іноді віддають перевагу коротким часовим рамкам у формі хвилин і годин.

Денні трейдери можуть вибрати розміщення угод на основі 15-хвилинних або 60-хвилинних графіків, щоб визначити основну тенденцію, перш ніж перейти на п’ятихвилинний графік, щоб визначити короткостроковий тренд.

Нарешті, трейдери Swing регулярно вибиратимуть щоденні або тижневі графіки, оскільки вони можуть використовувати ці часові рамки для визначення основного тренду на тижневій шкалі та для визначення короткострокової тенденції на 60-хвилинній шкалі.

Скільки мені потрібно інвестувати?

Все залежить від того, хто ви і яким трейдером хочете бути. Потрібен час, щоб визначити свою торгову стратегію та рівень ризику, який ви готові прийняти.

Рекомендується ніколи не ризикувати більш ніж 1% балансу вашого торгового рахунку за одну угоду на будь-якому типі торгового рахунку. Оскільки диверсифікація є стратегією зниження ризику, яка часто використовується, це надає трейдерам більший капітал для цього.

Те саме правило 1% також застосовується до свінг-трейдингу. Однак свінг-трейдери повинні враховувати додаткові аспекти, оскільки їхні відкриті позиції не закриваються в той самий день; швидше, вони чіпляються за них, поки ринок не закриється.

Так який я трейдер?

На даний момент ви повинні мати набагато краще уявлення про те, який найкраще відповідає вашим потребам. Але насправді все залежить від особистих уподобань і, що важливо, скільки грошей ви готові ризикнути, скільки часу ви можете присвятити торгівлі та які ваші кінцеві цілі.

Визнання вашого підходу до трейдингу – це, зрештою, найкращий спосіб визначити, який вид торгівлі відповідає вашому стилю життя та особистості. Які ресурси вам корисні? Коли ви любите торгувати? Чи вистачає у вас часу на виконання різноманітних завдань?

Лише тепер стане зрозуміло, що для визначення вашої торгової стратегії потрібно запитати себе, які ваші кінцеві цілі, скільки грошей ви готові ризикнути та скільки часу ви можете присвятити торгівлі.


Leave a Comment