Три чверті бізнес-лідерів Великобританії страждали від синдрому самозванця

Останніми роками синдром самозванця стає все більш поширеним, оскільки вимоги до хорошої роботи викликають більший рівень сумнівів у здатності людини виконувати свою роботу.

Останні дані дослідження, проведеного сайтом фінансового порівняння NerdWallet, виявили вплив цієї невпевненості в собі на ефективність роботи, стосунки тощо.

Опитування бізнес-лідерів Великобританії показало, що понад три чверті стикалися з синдромом самозванця, причому 47% повідомили, що зараз відчувають симптоми синдрому самозванця на роботі. Лише 22% сказали, що вони взагалі не відчували цього, підкресливши, наскільки це поширене явище.

На щастя, ті, хто відчував синдром самозванця, швидше за все, довіряли друзям і родині. Трохи більше половини опитаних бізнес-лідерів сказали, що відчувають себе комфортно, обговорюючи це зі своїми колегами або співробітниками.

Однак, на жаль, здається, що в деяких секторах все ще існує стигма навколо обговорення синдрому самозванця: лише 21% респондентів повідомили, що вони обговорювали ці почуття зі своїми колегами чи іншими бізнес-лідерами.

З точки зору факторів, які викликали почуття невпевненості в собі, найчастіше згадувалося про початок роботи на новій посаді (57%), за яким слідувала похвала перед колегами.

Хоча синдром самозванця може здатися особистою проблемою, він може мати серйозні наслідки для продуктивності роботи та навіть для різних аспектів особистого життя працівників.

Опитування показало, що більше половини респондентів або думали про звільнення, або залишили роботу через синдром самозванця, а ще 31% думали про це, але ще не пішли.

Говорячи про результати опитування, експерт з бізнес-фінансів NerdWallet Коннор Кемпбелл прокоментував: «Синдром самозванця виявився помітним серед бізнес-лідерів і показує, що тиск на роботі може мати як професійні, так і особисті наслідки.

«Результати показують, що, незважаючи на те, що бізнес-лідери довіряють іншим свої почуття, у компаній є можливість підтримати своїх співробітників, які відчувають сумніви, щоб переконатися, що вони щасливі в майбутньому.

«Рання боротьба з синдромом самозванця може допомогти підприємствам зберегти свої таланти — і втримати працівників на роботі — оскільки економіка Великобританії зіткнеться з економічною невизначеністю в 2023 році, і люди більше думають про свої особисті обставини».


Leave a Comment