Урядовий наглядовий орган постановляє, що надання доступу до Netflix є незаконним

Урядове агентство попередило, що передача пароля друзям і родині для потокових онлайн-сервісів суперечить закону.

Перегляд шоу на Netflix, Amazon Prime і Disney+ без оплати відповідної підписки порушує закон про авторське право, заявили в Офісі інтелектуальної власності.

Але було сказано, що самі компанії мають вжити заходів через суд, якщо це необхідно, і поки немає припущень, що хтось спробує це зробити.

За оцінками цьогорічного дослідження, кожен четвертий із 14 мільйонів передплатників Netflix у Великобританії ділиться своїми даними для входу. IPO опублікував пораду в Інтернеті вчора, перш ніж швидко видалити посилання на обмін паролями.

Однак речник сказав, що закон і вказівки залишилися незмінними, додавши: «У кримінальному та цивільному законодавстві існує низка положень, які можуть бути застосовані у випадку спільного доступу до пароля».

Королівська прокуратура повідомила, що стягнення плати з когось за обмін логінами буде розглядатися в кожному конкретному випадку.

Netflix заявив, що хоче «спростити» людям, які позичають чужі облікові записи, створювати власні.

Нові функції, які планується запровадити на початку 2023 року, дозволять користувачам створювати «субрахунки», щоб люди могли доплачувати родині та друзям.

Він також запровадив нові рівні ціноутворення, щоб зробити його дешевшим для деяких, наприклад послугу за 4,99 фунтів стерлінгів, яка включає рекламу.

Хоча це часто суперечить умовам і послугам потокових служб, вони рідко переслідують людей, які намагаються поділитися паролями.

Але останні вказівки є значним посиленням риторики навколо нього, зокрема, припускаючи, що правопорушники теоретично можуть бути притягнуті до відповідальності.

Представник Королівської прокуратури сказав: «Будь-яке рішення стягнути з когось плату за передачу паролів для потокових служб розглядатиметься в кожному конкретному випадку з належним урахуванням індивідуального контексту та фактів кожної справи».


Leave a Comment