Уряд «без вагань» гарантує, що роздрібні торговці нададуть водіям справедливі ціни на пальне

Бізнес-секретар погрожував роздрібним торговцям паливом державним втручанням у ціни, який закликав компанії «вжити всіх необхідних заходів», щоб забезпечити доступні ціни для водіїв.

У листі роздрібним торговцям у четвер Грант Шаппс сказав, що уряд «без вагань діятиме, щоб забезпечити здорову конкуренцію та чесну угоду споживачів щодо свого палива».

Управління з питань конкуренції та ринків (CMA) «продовжить досліджувати сектор роздрібної торгівлі», розглядаючи «співвідношення між оптовими та роздрібними цінами на паливо», сказав міністр бізнесу.

Викликало «занепокоєння» те, що регулятор виявив, що «маржа роздрібної торгівлі паливом зростає з року в рік протягом останніх п’яти років, випереджаючи загальну інфляцію», – сказав Шаппс.

Були також докази того, що «іноді» ціна на пальне «падала повільніше, ніж зростала після зміни ціни на сиру нафту».

Контроль за конкуренцією також вивчатиме «фактори, що спричиняють місцеві та регіональні коливання цін, а також роль, яку відіграють великі супермаркети в секторі роздрібної торгівлі автомобільним паливом».

Незважаючи на те, що ціни на бензин і дизельне паливо для споживачів різко зросли, згідно з даними RAC, оптова вартість бензину, яку сплачують роздрібні торговці, не відрізнялася, а дизельне паливо лише незначно підвищилося порівняно з минулим роком.

Споживачі стикаються з додатковими 4 фунтами стерлінгів, щоб заправити повний бак бензину, на рівні 84 фунтів стерлінгів, тоді як середній бак дизельного палива тепер на 15 фунтів стерлінгів дорожчий, ніж рік тому, і становить 97 фунтів стерлінгів.

Представник палива RAC Саймон Вільямс привітав втручання Шеппса та висловив надію, що лист «призведе до деякого давно очікуваного зниження цін у супермаркетах, що точніше відображає падіння оптової вартості палива».

Раніше висловлювалися побоювання, що урядове скорочення мита на паливо в березні не було передано споживачам, хоча Шаппс заявив у четвер, що він був «заохочений», побачивши, що британці тепер відчули вплив економії.

Представник CMA сказав: «Після нашого термінового огляду влітку ми зараз використовуємо наші обов’язкові повноваження зі збору інформації, щоб дослідити весь ринок дорожнього палива.

«Ми продовжимо збирати докази для нашої роботи перед нашим наступним оновленням, яке ми опублікуємо навесні».


Leave a Comment