Уряд Великобританії допомагає ІТ-компанії проникнути в Африку за допомогою UKEF у розмірі 900 тисяч фунтів стерлінгів

UK Export Finance (UKEF) надала £900 000 підтримки кенійській компанії з хмарних послуг Atlancis, що дало їй змогу налагодити нові відносини з британським експортером Vespertec, щоб відкрити можливості для зростання в Африці.

Standard Buyer Loan Guarantee був запропонований UKEF для гарантії кредиту на експорт від Apple Bank за підтримки британського сервісного центру та організатора угоди AF Capital. І AF Capital, і Apple Bank спеціалізуються на експортних кредитах.

Запущена в лютому 2021 року Стандартна гарантія позики для покупців дозволяє UKEF гарантувати позику на суму до 85% від вартості контракту, забезпечуючи британським експортерам оплату наперед, а їхнім покупцям — гнучкі умови погашення. Угода була укладена через виконавчого відділу міжнародного експортного фінансування UKEF, який підтримує угоди по всій Східній Африці.

Vespertec, що базується в Стокпорті, графство Чешир, є провідним постачальником серверів, мереж і рішень для зберігання даних для центрів обробки даних і технологічних галузей. Завдяки власним можливостям логістики компанія розгортає повний спектр апаратних ІТ-рішень по всьому світу, а з оборотом, що перевищує 20 мільйонів фунтів стерлінгів, майже половина її бізнесу припадає на експорт. У зв’язку з низкою угод, очікується, що партнерство з Atlancis дозволить розгорнути хмарне апаратне та програмне забезпечення Vespertec у кількох секторах, включаючи телекомунікації, охорону здоров’я та фінансові технології.

Підприємства Великобританії, такі як Vespertec, допомагають прискорити цифровізацію галузей, створюючи більше можливостей і сприяючи зростанню африканських економік.

Самір Паркаш, тимчасовий генеральний директор UK Export Finance, сказав: «Підтримка UKEF допоможе Vespertec зміцнити свій експортний бізнес і вийти на нові ринки. Це показує величезні торговельні можливості, які відкриваються для британських компаній. Вам не потрібно бути великою компанією, щоб отримати підтримку UKEF, фактично, 81% компаній, які підтримав UKEF минулого року, були малими та середніми підприємствами, що є найвищим показником за рік.

Vespertec — це велика історія успіху британського бізнесу, який експортує технології нового покоління по всьому світу».

Ендрю Вулфсон, партнер AF Capital, додав: «Продукт SBLG став значним успіхом для британських експортерів. AF Capital і Apple Bank залишаються провідними спонсорами цих транзакцій і продовжуватимуть розширюватися за допомогою цього продукту. Оскільки Vespertec і Atlancis є нашими партнерами в цьому конкретному проекті, це яскравий приклад того, як ці операції можуть розширити можливості для британських експортерів».


Leave a Comment