Уряд очікує, що законопроекти про цифровий захист персональних даних і телекомунікації будуть прийняті на сесії Monsoon

Уряд очікує, що законопроект про захист цифрових персональних даних і законопроект про телекомунікації будуть прийняті на сесії парламенту, яка проходить у мусоні, заявила в понеділок міністр Союзу Ашвіні Вайшнау.

Виступаючи на заході Google для Індії, міністр ІТ і телекомунікацій сказав, що ще один законопроект про Закон про цифрову Індію також буде винесено на публічне обговорення через місяць.

Міністр зазначив, що в липні-серпні парламент ухвалить законопроект про захист цифрових даних і законопроект про телекомунікації.

Він сказав, що в рамках законопроекту про телекомунікації уряд запропонує легкі правила з акцентом на захист користувачів.

Законопроект також вказує на необхідність підтвердженої згоди батьків у випадку, якщо довірена особа обробляє особисту інформацію будь-якої особи віком до 18 років.

Фідуціар даних включає будь-яку особу, яка самостійно або разом з іншими визначає мету обробки персональних даних відповідно до законопроекту, опублікованого Міністерством електроніки та інформаційних технологій.

Він також зобов’язує компанії або окремих осіб, які збирають дані, надавати людям повідомлення простою мовою з описом особистих даних, які вони шукають, і мети обробки такої інформації.

Фірма також повинна призначити уповноваженого із захисту даних або уповноважити особу, яка буде слухати запити користувачів щодо згоди на передачу їх інформації.