Уряд пропонує механізм саморегулювання, належну перевірку для онлайн-ігор cos

Відповідно до проекту правил онлайн-ігор, опублікованого в понеділок, уряд запропонував механізм саморегулювання, обов’язкову перевірку гравців і фізичної індійської адреси для онлайн-ігор.

Компанії, які займаються онлайн-іграми, будуть охоплюватися новими ІТ-правилами, які були видані в 2021 році для платформ соціальних мереж.

Очікується, що ігрові онлайн-платформи відповідатимуть законам країни, включаючи будь-які подібні закони, які стосуються азартних ігор чи ставок, або віку, з якого особа може укладати договір.

«Проект поправок спрямований на задоволення зазначеної потреби, водночас сприяючи розвитку індустрії онлайн-ігор у відповідальний спосіб», — йдеться в повідомленні.

Проект поправок передбачає, що посередник в онлайн-іграх дотримуватиметься належної обачності, яка вимагається правилами, «включаючи розумні зусилля, щоб змусити своїх користувачів не розміщувати, відображати, завантажувати, публікувати, передавати або ділитися онлайн-іграми, яка не відповідає законодавству Індії, включаючи будь-який закон про азартні ігри або парі».

Проект правил передбачає додаткову належну перевірку для компаній шляхом відображення позначки про реєстрацію на всіх онлайн-іграх, зареєстрованих органом саморегулювання, та інформування його користувачів про його політику, пов’язану зі зняттям або відшкодуванням депозиту, способом визначення та розподілу виграшів, комісії. та інші збори, що підлягають сплаті, а також процедура KYC для реєстрації облікового запису користувача.

“Органи саморегулювання будуть зареєстровані в міністерстві (Міністерстві електроніки та інформаційних технологій) і можуть реєструвати онлайн-ігри таких посередників онлайн-ігор, які є його членами та відповідають певним критеріям. Такі органи також розглядатимуть скарги через механізм розгляду скарг “, – йдеться в повідомленні.

Міністерство електроніки та ІТ запросило до 17 січня коментарі громадськості щодо проекту норми.