У внутрішній електронній пошті Byju Raveendran каже, що 2022 рік став визначальним для BYJU’S

Byju Raveendran, засновник і генеральний директор стартапу edtech BYJU’Sназвав 2022 рік визначальним для компанії, оскільки вона боролася зі звинуваченнями в незаконних продажах, відстрочках платежів, фінансових зобов’язаннях, які не були виконані, і звільненнях співробітників.

У внутрішньому електронному листі своїм співробітникам Біджу Равендран сказав: «Після багатьох років хитання нам потрібен був важкий рік, щоб прокласти шлях до нашого довгострокового успіху та стійкості. Я завжди стверджував, що ми є піонерами у виконанні, а не в досконалості».

Засновник сказав, що BYJU націлюватиметься на «зростання з ефективністю» в майбутньому порівняно з фазою експоненціального зростання з 2017 по 2021 рік.

У електронному листі він сказав, що компанія змінила свою модель продажів на внутрішні продажі та націлилася на прибутковість на рівні групи у 2023 році.

У електронному листі детально зазначено, що BYJU продовжить інвестувати у свою гібридну модель через Центри навчання BYJU (BTC), які були запущені на початку 2022 року. Стартап планує додати понад 250 BTC у 2023 році до існуючої мережі з понад 300 Aakash BYJU.

«Разом із нашими додатками, які широко розповсюджуються в цифровому форматі, ми належимо не лише до найбільших, а й до числа найбільш диверсифікованих компаній у сфері електронних технологій у світі. Хтось може сказати, що ми перші, хто досяг невловимої тріади edtech», — йдеться в електронному листі.

Раніше цього року повідомлялося, що BYJU планує випустити IPO своєї дочірньої компанії Aakash Educational Services на початку 2023 року.

Протягом року компанія також звільнила майже 2500 співробітників у різні версії в рамках заходів щодо скорочення витрат. Йому довелося скасувати своє рішення звільнити 140 співробітників у Тіруванантапурамі після того, як зіткнулися з критикою з боку уряду штату.

В електронному листі від Byju Raveendran говориться, що стартап планує найняти 10 000 викладачів у 2023 році на додаток до 20 000 викладачів.

«BYJU’S — це велика та турботлива родина, що налічує понад 50 000 членів. Ми входимо до 30 найкращих приватних роботодавців в Індії – і єдиний стартап у цьому списку. Ми маємо майже 20 000 викладачів, що робить нас, мабуть, найбільшим роботодавцем викладачів у будь-якій країні світу. І ми плануємо найняти ще 10 000 у 2023 році.

«Жоден інший стартап не пропонує можливостей такого масштабу та обсягу, як ми», — написав Byju в електронному листі.

Компанія також потрапила в новини через те, що залучила аргентинського футболіста Ліонеля Мессі в якості амбасадора свого бренду в той час, коли вона наполягала на скороченні витрат.

Згідно з повідомленнями, кредитори звернулися до компанії з проханням погасити частину кредитної лінії на 1,2 мільярда доларів, наданої в листопаді 2021 року.

BYJU також затримала подання перевірених фінансових результатів за 21 фінансовий рік, оскільки компанія намагалася скоригувати зміни у визнанні доходу, як порадили її аудитори. Компанія повідомила про чистий збиток у розмірі 2702,14 рупій за 21 фінансовий рік проти прибутку 7,39 рупій за рік тому.