У той час як Китай послаблює нуль-COVID, технологічні фірми беруть на себе більшу роль у боротьбі з вірусом • TechCrunch

Раптове пом’якшення Китаєм політики нульового поширення COVID-19 минулого тижня призвело до сплеску випадків захворювання та зростання побоювань щодо вірусу. Протягом останніх трьох років влада використовувала великі дані для моніторингу пересування людей і таким чином контролювала поширення вірусу. Тепер, коли уряд поступово скасовує деякі з цих технічних обмежень, люди звертаються до приватних технологічних фірм, щоб керувати пандемією.

На початку пандемії у 2020 році DXY, онлайн-спільнота для медичних працівників, швидко запровадила функцію перевірки фактів для боротьби з дезінформацією про COVID. Але незабаром такі масові зусилля відійшли на другий план, оскільки випадки COVID залишалися рідкісними в Китаї, а лікування проводилося в централізованих установах, керованих урядом.

Китайська влада також випустила набір додатків для запобігання COVID, які стали цифровим пропуском для людей, щоб пересуватися щодня. Ці програми відстежують стан здоров’я людей за допомогою ретельних обов’язкових тестів на COVID та відстежують їх потенційний вплив вірусу через історію подорожей.

Зараз Китай скасовує деякі з цих заходів. Станом на понеділок програму для відстеження подорожей, яку дуже ненавиділи, було припинено, що дало деяке полегшення тим, хто побоюється використання цього інструменту для контролю над своїм життям. Такі великі міста, як Гуанчжоу та Пекін, порадили пацієнтам із легкими або відсутніми симптомами COVID ізолюватися вдома, поклавши край майже трирічній практиці, коли інфіковані COVID були відправлені до тимчасових карантинних лікарень незалежно від їхніх симптомів.

Оскільки вірус, як очікується, пошириться найближчими тижнями, коли люди залишаться напризволяще, китайські технологічні фірми виступають з ініціативами, щоб допомогти подолати нову хвилю зараження.

За останній тиждень більше мільйона користувачів звернулися за медичною допомогою до лікарів дистанційно через JD Health, відділ охорони здоров’я китайського гіганта електронної комерції JD.com, повідомив TechCrunch представник компанії. Типи дистанційного медичного обслуговування, які надає платформа, включають поради щодо профілактики COVID, лікування хронічних захворювань, плани одужання та психологічні консультації. Безсимптомні та люди з легкими симптомами також можуть отримати рецепти через JD Health.

JD Health представила онлайн-клініку щодо COVID-19 невдовзі після швидкої заяви Китаю про поступову відмову від деяких із своїх найбільш драконівських політик щодо COVID-19. Карта Baidu почала показувати в режимі реального часу стан запасів тестів на антигени в місцевих аптеках, попит на які зріс після того, як Китай скасував обов’язкові, сильно субсидовані тести на нуклеїнові кислоти. За даними онлайн-ринку JD, 10 грудня обсяг транзакцій наборів для експрес-тестів зріс на 344% за тиждень.

Частково завдяки наполегливості Китаю на нульовому рівні COVID-19 певна інфраструктура для запобігання зараженню вже існує. Безконтактне замовлення в ресторанах за допомогою смартфона вже стало нормою по всій країні. Кіоски самовивозу, які тимчасово зберігають доставку їжі, також є звичайним явищем, позбавляючи потреби клієнтів і кур’єрів особисто зустрічатися.

Деякі галузі менш стійкі до впливу COVID. Галузь логістики переживає особливий тиск, оскільки очікується, що кур’єри постраждають від вірусу, як і решта суспільства, тоді як попит на експрес-доставку зростає, оскільки люди поспішають накопичувати ліки, а окремі люди покладаються на доставку продуктів. Керівники заводів, які хвилюються, що спалахи закриють виробництво, інвестували в роботів, але багато з них вважають витрати на модернізацію виробничих ліній занадто високими в короткостроковій перспективі, розповіли деякі з них TechCrunch.

Leave a Comment