У той час як інші працівники відмовляються від роботи, ці одержувачі погодинної зарплати стають багатими – Enterprise Podcast Network

Доктор Корі Розен, доктор філософії, засновник і старший співробітник Національного центру власності працівників (NCEO), некомерційної організації, яка є основним національним джерелом інформації про власність працівників, приєднується до Enterprise Radio. Він є співавтором книги «Власність працівників: чому власність працівників корисна для бізнесу» та нової книги Власність: переосмислення компаній, капіталізм і хто чим володіє.

Цей епізод Enterprise Radio пов’язано з авторським каналом.

Слухай ведучий Ерік Дай і гість доктор Корі Розен обговорюють наступне:

  1. Як працює власність співробітників і що потрібно зробити для її розширення?
  2. Що не так із системою, яку ми маємо зараз, яка дозволяє багатим ставати багатшими, тоді як усі інші намагаються зводити кінці з кінцями?
  3. Які 3 причини, чому операції, що належать працівникам, значно перевершують операції, що належать звичайним власникам?
  4. Які практичні приклади здивують як співробітників, так і бізнес-лідерів — від Publix Super Markets, що належить працівникам, до 130-річного плану володіння акціями співробітників Proctor & Gamble — і змусять звернути увагу керівників, політиків, співробітників і активістів.

КОРІ РОЗЕН, доктор філософіїє засновником і старшим співробітником Національного центру власності працівників (NCEO), некомерційної організації, яка є основним джерелом інформації про власність працівників у країні. Один із провідних світових експертів у цьому питанні, він працював з керівниками уряду, власниками бізнесу, групами співробітників і академічними лідерами в усьому світі та є членом семи рад компаній ESOP. ДЖОН КЕЙС є досвідченим оглядачем та аналітиком ділового світу та всесвітньо відомим письменником про бізнес та економіку. Він є автором або співавтором шести книг і співавтором над багатьма іншими, включаючи міжнародний бестселер «Фінансова розвідка» (Harvard Business Review Press; 2013). Його роботи були представлені в Inc., Harvard Business Review і The New Republic, і він працював консультантом для провідних організацій, зокрема Bain & Company, Southwest Airlines та Інституту бізнес-грамотності. Їхня нова книга: «Власність: переосмислення компаній, капіталізм і що належить» (видавництво Berrett-Koehler; 13 вересня 2022 р.).

Веб-сайт: https://www.nceo.org


Люди також слухали це: Прогноз справедливого фінансового доступу до 2023 року

Leave a Comment