У 2022 році криптовалютна біржа Bitget в Індії зросла на 200%.

Провідна криптовалютна біржа Bitget зафіксувала понад 200% зростання обсягів торгів цифровими активами на ринку Індії з моменту запуску на початку травня. Маючи понад 8 мільйонів користувачів у всьому світі, Bitget вдалося захопити значну частку ринку Південної Азії, що призвело до збільшення кількості реєстрацій роздрібних користувачів.

Ефективність Bitget прискорила її позиціонування серед інших бірж деривативів, займаючи позицію з першої 20-ки до поточної позиції №5 на Coingecko. Обсяги торгівлі в усьому світі зросли на понад 500% (від 600 мільйонів до 5 мільярдів доларів).

Підтримуючи соціальну торгівлю, Bitget залучив професійних індійських трейдерів для копіювання на платформі, угоди можуть бути «скопійовані» новими користувачами, які входять у криптопростір, щоб отримати кращий доступ. Ця функція допомогла організації зафіксувати один із найвищих темпів зростання у 2022 році.

«Bitget — чудова платформа для початківців і професійних користувачів. Її величезне зростання та підвищена безпека спонукали її залучити безліч криптоінвесторів», — каже Пушпендра Сінгх, професійний трейдер, який використовує Bitget.

«Члени крипто-спільноти, як правило, довіряють біржам, які докладають зусиль, щоб віддати більше спільноті, і Bitget робить саме це», — додав він.

Після краху гігантських криптокомпаній галузь перебуває під пильною увагою. Щоб допомогти користувачам зміцнити довіру, Bitget запустив сторінку Proof of Reserves як біржу з повним резервом, яка допомагає користувачам у режимі реального часу перевіряти безпеку своїх активів.

Зростання Bitget також відображається на його внутрішньому прогресі. Менш ніж за рік команда виросла з 200 осіб до понад 800 співробітників. У 2022 році Bitget запустив серію ініціатив, щоб підвищити довіру на ринку, що занепадає, створивши Фонд будівельників на суму 5 мільйонів доларів США для людей, які постраждали від FTX, і підвищив безпеку активів за допомогою «Фонду захисту» у розмірі 300 мільйонів доларів США.

На додаток до цього, була запущена велика маркетингова кампанія — за участю брендового фільму Мессі «Make it Count» і заходів, присвячених Чемпіонату світу з футболу — з розіграшем до 1 мільйона BGB, а також футболками з автографом Мессі та початковою колекцією NFT. падіння.