У 2022 році міста рівня II, III посилили електронну комерцію: Unicommerce

У 2022 році ринки рівня II і III стимулювали екосистему електронної комерції, і більшість замовлень надходила з цих міст.

Відповідно до звіту постачальника рішень для електронної комерції обсяги замовлень електронної комерції зросли на 36,8% у 2022 році порівняно з минулим роком, незважаючи на значне відновлення фізичних каналів роздрібної торгівлі. Юнікомерс.

Майже шість із 10 замовлень, відправлених цього року, надійшли від покупців у містах рівня II, тоді як замовлення з ринків рівня III зросли на 65% за рік, йдеться у звіті.

У цьому році відбулися зміни в поведінці та вподобаннях споживачів, оскільки покупці почали здійснювати покупки як офлайн, так і онлайн. Інтернет-торгівля продовжувала розвиватися в основному завдяки наявності великого асортименту за доступними цінами на недостатньо охоплених ринках.

Ринкова частка міст третього рівня в електронній комерції зросла до 41,5% з 34,2%, тоді як частка ринку рівня II зросла до 21,4% з 19,4% цього року.

Між тим, згідно зі звітом, міста рівня I втратили свою частку ринку, впавши до 37,1% з 46,4%.

З точки зору обсягів замовлень, ринки Tier III зросли на величезні 64,7% у 2022 році (порівняно з 2021 роком), тоді як ринки Tier II також зафіксували вражаюче зростання на 50,9% за той самий період. У 2022 році обсяг замовлень із міст рівня I зафіксував скромне зростання на 10,3% порівняно з 2021 роком.

На міста рівня II і III припадає не тільки більшість (майже 63%) від загальної кількості замовлень, розміщених користувачами, але обидва вони також ростуть набагато швидше, ніж ринки рівня I, чітко закладаючи основу для наступного рівня зростання електронної комерції в Індії, користувачами, які проживають за межами великих міст, зазначається у звіті.

Сегменти косметики та особистої гігієни, а також окулярів і аксесуарів свідчать про зростання обсягу замовлень на 76,6% і 55% відповідно протягом року. З іншого боку, категорія моди та аксесуарів продовжує отримувати найбільший обсяг замовлень.

Повернення продукту, що спричиняє значну втрату доходу фірми електронної комерції, впало до 15,8% від загального обсягу замовлень у CY 2022 із 17,4% минулого року.

Цього року також спостерігалося більш широке впровадження омніканальності серед роздрібних брендів, коли компанії використовували свої офлайн-магазини для виконання онлайн-замовлень. Канал доставки з магазину засвідчив зростання обсягу замовлень на 55,6%, при цьому все більше брендів переходять на омніканальність, а існуючі бренди додають більше магазинів, додається у звіті.

Генеральний директор Unicommerce Капіл Махія сказав, що зростання стало результатом впровадження технологій, які «покращили можливості брендів».

«Завдяки тому, що електронна комерція стає основним каналом у всіх частинах екосистеми роздрібної торгівлі, технології й надалі сприятимуть зростанню бізнесу, підвищенню ефективності та покращенню взаємодії з користувачем. Ми з нетерпінням чекаємо й надалі сприяти розвитку електронної комерції в Індії та за її межами», — додав він.