У 22 фінансовому році доходи Swiggy зросли вдвічі, збитки зросли

Гігант доставки їжі Swiggy протягом фінансового року, що закінчився в березні 2022 року, у порівнянні з попереднім роком збільшився вдвічі дохід, чому сприяли кращі, ніж очікувалося, показники продуктової вертикалі Instamart.

Дохід компанії склав 5705 рупій у 22 фінансовому році, порівняно з 2457 рупій у 21 фінансовому році. Дохід від надання послуг платформи зріс більш ніж на 83% до 3444 крор рупій з 1879 крор рупій минулого року, що робить його найбільшим джерелом доходу.

Дохід від продажу бакалійних товарів і товарів широкого вжитку через Instamart зріс більш ніж у 4 рази до 2036 крор рупій у поточному фінансовому році з 517 крор рупій у 21 фінансовому році, згідно з документами, поданими в Міністерство корпоративних справ (MCA).

Вертикаль хмарних кухонь Swiggy, яка об’єднує такі бренди, як The Bowl Company, Goodness Kitchen, Breakfast Express і Homely, зареєструвала дохід у розмірі 88 мільйонів рупій у 22 фінансовому році, що є незначним збільшенням порівняно з 83 крорами рупій минулого року. Swiggy скорочує вертикаль з минулого року.

Однак збитки компанії зросли в 22 фінансовому році до 3629 млн рупій у 22 фінансовому році проти 1617 млн ​​рупій минулого року. Витрати зросли до 9574 крор рупій з 4139 крор рупій за останній фінансовий період через збільшення витрат на придбання продукції та рекламу.

Валова вартість товару (GMV) відділу доставки їжі Swiggy зросла на 40% у січні-липні 2022 року, повідомляє Prosus, один із найбільших інвесторів компанії, у минулорічному звіті. Swiggy зафіксував зростання замовлень на 38% за перші шість місяців року порівняно з попереднім роком.

Фірма доставки їжі стикається з жорсткою конкуренцією з зареєстрованою компанією Zomato. На початку 2022 року компанія залучила 700 мільйонів доларів під час раунду під керівництвом Invesco. У компанії заявили, що, незважаючи на те, що валова вартість замовлення (GOV) у бізнесі з доставки їжі за останній рік майже подвоїлася, цей збір коштів дозволить Swiggy ще більше прискорити зростання в основному. платформи та робити значні інвестиції для розвитку Instamart.