Фанати НФЛ жертвують мільйони благодійній організації Дамара Хемліна після краху

Під час першої чверті вчорашнього вечірнього футбольного матчу в понеділок на ESPN у захисника Buffalo Bills Дамара Хемліна зупинилося серце і він знепритомнів у прямому ефірі по телебаченню, залишивши глядачів, товаришів по команді та гравців команди-суперника, Цинциннаті Бенгалс, у стані шоку та терор.Getty Images

Хемліна терміново доставили в медичний центр Університету Цинциннаті, а гру перенесли.

У вівторок вранці організація Buffalo Bills заявила, що Хемлін перебуває в критичному стані.

“У Дамара Хемліна зупинилося серце після удару в грі Buffalo Bills проти Cincinnati Bengals”, – йдеться в заяві організації. «Його серцебиття було відновлено на полі, і він був переведений в медичний центр Університету Цинциннаті для подальшого тестування та лікування. Зараз він перебуває під седативним ефектом і знаходиться в критичному стані».

Тисячі людей по всьому світу висловлювали молитви та надію в соціальних мережах перед тим, як почався збір коштів, який Хемлін розпочав багато років тому. До ранку вівторка збір коштів зібрав неймовірні 3 737 200 доларів за допомогою понад 143 200 жертводавців.

Гемлін заснував GoFundMe у 2020 році для своєї некомерційної організації The Chasing M’s Foundation, маючи досяжну ціль у розмірі 2500 доларів США на придбання іграшок для дітей у його рідному місті Стоу Тауншип, штат Пенсільванія.

«Коли я розпочинаю свою подорож до НФЛ, я ніколи не забуду, звідки я родом, і маю намір використовувати свою платформу, щоб позитивно вплинути на спільноту, яка мене виховала», — написав Хемлін на сторінці збору коштів два роки тому. «Дуже дякую, що підтримуєте мене на полі та поза ним. Я вдячний за можливість працювати з вами, щоб допомогти зробити святковий сезон трохи яскравішим для дітей у нашій громаді».

Хемлін з гордістю носить номер 3 на полі, що дозволяє багатьом робити свої пожертви кратними трьом, а один анонімний донор передав на ініціативу 3333 долари.

Ще шість індивідуальних пожертв були зроблені на 5000 доларів або більше.

Хемлін, чотиризірковий новобранець Піттсбурзького університету, був задрафтований Біллсом у шостому раунді драфту НФЛ 2021 року.

Вболівальники, родина та товариші по команді продовжують чекати новин про стан здоров’я Хемліна.

Leave a Comment