Франчайзі Chick-fil-A у Північній Кароліні оштрафували за те, що дозволили підліткам керувати небезпечними механізмами

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

За словами федеральних чиновників, троє неповнолітніх підлітків, які працювали в ресторані Chick-fil-A в Північній Кароліні, керували небезпечним обладнанням, порушуючи трудове законодавство.


Брендон Белл | Getty Images

У прес-релізі Міністерства праці США (DOL) говориться, що франчайзі Highland Square у Хендерсоні, штат Північна Кароліна, повинен буде сплатити штрафи за те, що дозволив підліткам керувати ущільнювачем сміття, небезпечною машиною для використання особами молодше 18 років.

Відділ заробітної плати та робочих годин DOL також виявив, що франшиза платила деяким працівникам ваучерами на харчування, а не грошима, порушуючи законодавство про мінімальну заробітну плату. Тож тепер ресторан повинен буде видати 235 доларів США заборгованої зарплати семи працівникам.

DOL повідомляє, що це не перший випадок у 2022 році, коли Chick-fil-A стикається з покаранням за дитячу працю. У серпні минулого року ресторан міста Тампа, штат Флорида, був оштрафований на 12 478 доларів США за те, що дозволив 17 працівникам у віці від 14 до 15 років працювати після 7 вечора та більше 3 годин у навчальні дні.

У прес-релізі цитується Річард Блейлок, окружний директор відділу заробітної плати та робочих годин DOL у Ролі, штат Північна Кароліна, який сказав: «Закони про дитячу працю гарантують, що коли молоді люди працюють, робота не ставить під загрозу їхнє здоров’я, добробут або освітні можливості. Крім того, роботодавці зобов’язані платити працівникам за всі відпрацьовані години, і оплата має здійснюватися готівкою або законним платіжним засобом».

Відповідно з Шарлотта ОбсерверТе саме місце Chick-fil-A потрапило в новини в липні 2022 року, коли опублікувало повідомлення у Facebook, у якому шукали волонтерів для роботи в проїзді за «5 безкоштовних страв за зміну (1 година)». Ресторан видалив пост після того, як він став вірусним і отримав численні гнівні коментарі.

Корпорація Chick-fil-A, звернувшись до Business Insider за коментарем, повідомила Спостерігач що він не схвалює запрошення волонтерів, і ресторан перервав програму.

Leave a Comment