Функції, ціни та альтернативи у 2023 році

Realtyzam — це хмарне бухгалтерське програмне забезпечення, розроблене для агентів з нерухомості. Він допомагає відстежувати комісійні та витрати, створюючи звіт про прибутки та збитки (P&L) для податків і відстежуючи продажі, щоб ви могли бачити, який аспект вашого бізнесу є найприбутковішим.

Він також дозволяє підключати ваші банківські рахунки та рахунки кредитної картки, завантажувати та впорядковувати квитанції про витрати та створювати звіти, необхідні для подання податкових декларацій. Платформа коштує 12 доларів на місяць при щомісячній оплаті та 9,95 доларів на місяць при щорічній оплаті. Ви можете користуватися Realtyzam безкоштовно протягом 30 днів без кредитної картки.

Realtyzam

Логотип Realtyzam.

Що нам подобається

 • Є більш доступною, ніж більшість інших програм обліку нерухомості; безкоштовно, поки ви не укладете дві угоди або не зареєструєте 3000 доларів США доходу
 • Дозволяє налаштувати банківські канали для легкого імпорту транзакцій
 • Дозволяє відстежувати ключові показники (середні комісії, потенційні клієнти, коефіцієнти конверсії покупців і продавців і ціни продажу)
 • Включає зручний мобільний додаток для запису квитанцій про витрати та відстеження пробігу

Чого не вистачає

 • Не веде відстеження активів і пасивів, тому ви не можете скласти баланс
 • Не дозволить узгодити ваш банківський рахунок
 • Немає основних функцій бухгалтерського обліку, таких як виставлення рахунків, нарахування заробітної плати та керування рахунками
 • Не дозволить вам говорити або спілкуватися в чаті зі службою підтримки клієнтів
 • Неюридичні агенти з нерухомості: Ми наполегливо рекомендуємо Realtyzam для агентів з нерухомості, які є самозайнятими особами, оскільки він відстежує витрати окремо для кожної угоди з нерухомістю. Ви можете використовувати його для відстеження своїх комісійних і витрат без будь-яких традиційних бухгалтерських завдань.
 • Агенти з нерухомості без досвіду бухгалтерського обліку: Realtyzam має дуже просту та оптимізовану інформаційну панель без переповненого меню бічної панелі та розкривних списків, що полегшує навігацію. Крім того, можливість налаштовувати банківські канали позбавляє від необхідності ручного введення даних. Це наше найкраще програмне забезпечення для бухгалтерського обліку нерухомості для агентів з нерухомості.
 • Команди з продажу та маркетингу: Якщо ви готові платити додаткову комісію, тоді ви можете використовувати модуль управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM) Realtyzam, щоб відстежувати кожну взаємодію з вашими потенційними клієнтами та реєструвати будь-які продажі.
 • Агенти, які ведуть бізнес: Мобільний додаток Realtyzam дозволяє фіксувати ваші відрядження для цілей податкових вирахувань.
 • Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ), товариства та корпорації: Realtyzam не є системою подвійного запису, тому немає балансу для моніторингу активів і зобов’язань. Якщо вам потрібна більш надійна бухгалтерська програма, вам слід розглянути QuickBooks Online.
 • Власники та менеджери нерухомості: Ви не можете керувати списками оренди, переглядом орендарів і онлайн-платежами за допомогою Realtyzam. Якщо ви керуєте нерухомістю, подумайте про Buildium, оскільки він дозволяє перевіряти орендарів під час подачі заявки, створювати та керувати списками, збирати орендну плату та керувати рахунками.
 • Компанії з нерухомості, яким потрібні бухгалтерські послуги: Якщо ви зайняті управлінням своєю ріелторською компанією і не маєте часу вести бухгалтерію, тоді вам варто зареєструватися в Bench, бухгалтерській службі для малого бізнесу.
 • Фірми нерухомості: Realtyzam не має функцій нарахування заробітної плати, необхідних фірмам із прямими співробітниками. Ми рекомендуємо QuickBooks Online для оплати праці співробітників через QuickBooks Payroll.

Відвідайте Realtyzam

Ви шукаєте щось інше? Ознайомтеся з нашим списком найкращого програмного забезпечення для бухгалтерського обліку малого бізнесу, щоб дізнатися, чи підходить універсальне бухгалтерське рішення для вашого бізнесу з нерухомістю.

Вирішальні фактори Realtyzam

Альтернативи Realtyzam

Ціни Realtyzam

Realtyzam доступний за 12 доларів на місяць при щомісячній оплаті та за 9,95 доларів на місяць при щорічній оплаті, а також пропонує безкоштовну 30-денну пробну версію без кредитної картки. Агенти можуть продовжувати використовувати його безкоштовно через 30 днів, поки вони не продадуть два об’єкти нерухомості або не зареєструють 3000 доларів доходу та витрат.

Особливості Realtyzam

Єдине, що нам подобається в Realtyzam, — це його оптимізована інформаційна панель, яка містить лише ті функції, які вам потрібні для відстеження ваших продажів. Домашня сторінка Realtyzam містить п’ять меню:

 1. Панель приладів: Це буде вашою цільовою сторінкою під час входу. На ній показано огляд ваших фінансів.
 2. Збутова діяльність: Перейдіть на цю вкладку, якщо вам потрібно контролювати свою діяльність з продажу та комісійні виплати. Інші речі, які ви можете відстежувати тут, включають джерела потенційних клієнтів, знижки, винагороди брокерів, а також доходи та витрати за кожною угодою.
 3. Витрати: На цій сторінці ви записуєте всі свої витрати. Ви можете підключити свої банківські рахунки, завантажити файли транзакцій на Realtyzam або ввести свої витрати в систему вручну.
 4. дохід: На цій вкладці відображається детальний розподіл ваших доходів. Ви також повинні використовувати цю сторінку для введення доходів, таких як процентний дохід і побічний бізнес.
 5. Звіти: Тут ви можете створити звіти про прибутки та збитки, які ви або ваш бухгалтер можете використовувати для подання податкових декларацій.
Інформаційна панель Realtyzam.

Інформаційна панель Realtyzam


Realtyzam дозволяє налаштувати банківські канали від понад 15 000 фінансових установ. Банківські канали допомагають легко імпортувати транзакції в програму без використання клавіатури для ручного введення даних. Коли ви прив’язуєте свої банківські рахунки та кредитні картки до Realtyzam, він автоматично переводитиме всі транзакції на ваш рахунок.

Ви можете класифікувати свої витрати вручну або автоматично, щоб відстежувати свої фінансові показники. Якщо вам незручно підключати банківський рахунок або рахунок кредитної картки, ви можете вручну імпортувати свої банківські виписки.


Ви можете класифікувати свої витрати, вибираючи категорії зі списку за замовчуванням або додаючи нові. Класифікація ваших витрат може бути корисною для цілей складання бюджету та підтримки ваших фінансів у порядку. Під час введення нових витрат Realtyzam дозволяє вибрати зі списку попередньо встановлених категорій, таких як лістинг, капітальне обладнання, плата за ліцензування та реєстрацію та інше. Ви також можете додавати нові категорії на льоту, якщо це необхідно.

Додавання нових витрат на Realtyzam.

Присвоєння категорії новим витратам в Realtyzam

Нам подобається, що звіти можуть бути представлені в різних режимах перегляду, наприклад у вигляді підсумку, списку, щомісяця та перегляду постачальника, що дозволяє вам краще розуміти свої цифри.

Звіт про витрати, представлений у різних переглядах екрана в Realtyzam.


Ви можете відстежувати, скільки грошей ви заробляєте на клієнті чи угоді. Realtyzam дозволяє створювати звіти, що відображають вашу комісію, різні доходи та доходи від рефералів. Ви навіть можете відстежувати дохід на основі провідних джерел, щоб знати, який клієнт або угода приносить вам найбільше грошей.

Екран доходу, який показує звіти про прибуток, наприклад комісійні та реферали.


Сторінка «Діяльність продажів» — це місце, де ви записуєте всі транзакції з нерухомістю, над якими працюєте, незалежно від того, закриті вони чи ні. Ви можете записати нову активність (для покупця, продавця або реферала), і ви матимете можливість установити статус угоди до її завершення. Наприклад, ви можете ввести нового покупця та встановити статус «Потенційний» або «Активний».

Коли угода закрита, змініть статус на Продано, надайте деталі транзакції, такі як кінцевий продаж, дата закриття та комісія, і Realtyzam запише комісію як дохід.

Зразок закритої угоди, зафіксований в Realtyzam.

Закрита угода зафіксована в Realtyzam


Ви можете створювати прості, але корисні звіти, які допоможуть вам відстежувати ключові показники, зокрема середні комісії, потенційні клієнти, коефіцієнти конверсії покупців і продавців і ціни продажу. Realtyzam також дозволяє відстежувати інші елементи, такі як лістинг і витрати покупців, а також нових покупців і продавців.

Ви можете сортувати звіти на річній або місячній основі і навіть налаштувати вкладку звітів, щоб відображати лише основні джерела вашого доходу. Ви також можете роздрукувати звіти про статистику, щоб поділитися ними та обговорити їх зі своїми агентами або зацікавленими сторонами під час зустрічей.

Зразок звітів про продажі в Realtyzam.

Звіти про продажі в Realtyzam


Завантажте квитанцію про витрати, і вона автоматично зв’яже її з транзакцією витрат. Це полегшує отримання квитанції, коли це необхідно. Ви можете завантажити квитанції за допомогою планшета, комп’ютера чи мобільного пристрою за допомогою мобільного додатку Realtyzam.


Realtyzam має модуль CRM, який вимагає окремої підписки, і він допомагає зберігати та керувати інформацією про клієнта, записувати нотатки, зберігати документи та відстежувати продажі. Ви також можете створювати звіти про показники потенційних клієнтів, середні комісії та навіть потенційні джерела. Як і бухгалтерське програмне забезпечення, воно безкоштовне протягом перших 30 днів.


4.9

зірковий рейтинг 4,6

В App Store

4.8

зірковий рейтинг 4.3

У Google Play

Мобільний додаток Realtyzam дозволяє відстежувати ваші витрати, реєструвати пробіг, керувати продажами та миттєво створювати податкові звіти. Додаток можна завантажити в Google Play і App Store.

Мобільний додаток Realtyzam.

Мобільний додаток Realtyzam (джерело: Realtyzam)


Обслуговування клієнтів Realtyzam і простота використання

Оскільки Realtyzam має менше функцій, ніж більшість інших бухгалтерських програм, його надзвичайно легко використовувати навіть для початківців і небухгалтерів. Вам сподобається, як легко створити групу покупців або створити список на сторінці списків. Після продажу ви можете встановити статус «продано», і Realtyzam автоматично створить для вас транзакцію доходу.

З іншого боку, Realtyzam не має персоналізованої підтримки клієнтів. Якщо у вас є запитання чи сумніви, вам потрібно надіслати своє запитання електронною поштою та дочекатися відповіді. Провайдер каже, що на запитання, надіслані в робочий час, зазвичай відповідають протягом двох годин. Якщо ви хочете отримати відповіді на прості запитання, ви можете переглянути сторінку «Часті запитання» на її веб-сайті або переглянути її блоги з обліку нерухомості.

Відгуки користувачів Realtyzam

В Інтернеті немає відгуків про Realtyzam, крім відгуків про мобільний додаток. Як відображено в позитивних відгуках про нього в Google Play і App Store, багато користувачів радіють тому, що мобільний додаток простий у використанні та має інструмент для запису квитанцій про витрати.

Realtyzam Часті запитання (FAQ)

Чи можу я використовувати Realtyzam за межами Сполучених Штатів?

Ні, ви не можете, оскільки Realtyzam наразі доступний лише в США.

Чи Realtyzam інтегрується з бухгалтерським програмним забезпеченням, таким як QuickBooks Online?

Ні, це не так, але ви можете використовувати його разом із рішенням для бухгалтерського обліку третьої сторони. Наприклад, ви можете використовувати його, щоб відстежувати свої закриття та комісії, використовуючи QuickBooks Online для відстеження бізнес-міляжу, моніторингу грошових потоків та керування заробітною платою.

Чи можу я отримати свої дані після припинення використання Realtyzam?

Так, ви можете, і Realtyzam безкоштовно надішле ваші дані електронною поштою у форматі Excel.

Нижня лінія

Якщо вам потрібне просте бухгалтерське програмне забезпечення для відстеження ваших доходів і витрат і миттєвого створення необхідних податкових звітів, Realtyzam варто розглянути. У нього можуть бути слабкі сторони, наприклад неможливість звірити ваш банківський рахунок і відсутність розширених функцій бухгалтерського обліку, але це чудове рішення для відстеження витрат і комісій.

Leave a Comment