Фінансовий директор Costco Річард Галанті передбачає майбутнє підвищення членських внесків

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

Під час розмови про прибутки в четвер Річард Галанті, фінансовий директор Costco, схоже, припустив, що оптова роздрібна торгівля може підвищити свої членські внески в якийсь момент у найближчому майбутньому. Галанті відповідав аналітику, який запитав, чи вплинули слабкі економічні перспективи на рішення Costco щодо термінів підвищення комісії. Галанті сказав, що економічні міркування, безумовно, зіграли певну роль у «процесі мислення» компанії з цього питання.


ПЕРЕГЛЯД Натисніть | Getty Images

У минулому Costco підвищувала свої членські внески приблизно кожні п’ять років, причому останнє підвищення відбулося в червні 2017 року. Можливо, компанія знову підвищить внески в майбутньому, але цього немає. офіційний інформацію про те, коли це може статися.

Ось більше від Fox Business:

«Те, що ми сказали ще раз, і я повторю ще раз, так це те, що наша точка зору — це всі параметри, оскільки це стосується лояльності членів і ціннісних пропозицій, які ми покращили для наших членів, у нас немає проблем думати про те, щоб зробити це і зрештою це зроблю”, – сказав він під час розмови про прибутки. «Тож це питання коли, а не якщо».

Далі Галанті сказав, що керівництво Costco вважає, що компанія зараз «у дуже сильній конкурентній позиції» і «якщо нам доведеться чекати кілька місяців або кілька місяців, це добре».

Згідно з Insider, Галанті також сказав під час того ж звіту про прибутки, що Costco планує відкрити 24 магазини цього фінансового року на додаток до переміщення ще трьох.

Leave a Comment