Фінтех-компанія Workhy допомагає підприємцям відкривати та вести бізнес онлайн

Фінтех-компанія Workhy без особливих зусиль завершує процедури реєстрації онлайн і надає послуги з управління фінансовими процесами для підприємців у всьому світі.

Окрім прискорення процесу створення компанії, Workhy допомагає підприємцям вести онлайн-бухгалтерію, відстежувати операції, пов’язані з податками, зберігати та відображати бізнес-документи в цифровому вигляді. Вони також надають широкий спектр додаткових послуг, таких як реєстрація бренду, відкриття онлайн-банківських рахунків, призначення зареєстрованих агентів і надання бізнес-адрес своїм членам.

Workhy надає комплексне рішення для створення та ведення бізнесу, дозволяючи контролювати всі процеси на одній платформі. Їх програмне забезпечення також можна інтегрувати з продуктами інших фінтех-компаній, таких як PayPal, Stripe і Wise.

«Ми прагнемо дати людям можливість вести бізнес, де завгодно, без будь-яких фізичних обмежень», — кажуть вони на своєму веб-сайті. Workhy наразі пропонує послуги в 5 країнах, включаючи США, Великобританію, Німеччину, Естонію та Туреччину. Але незабаром вони планують розширити цей список, додавши нові країни на основі своїх досліджень, щоб визначити найвигідніші місця для підприємців.


Leave a Comment