Хайдарабад, Делі, Бенгалуру, Калькутта, Ченнаї – міста, які найчастіше бронюють у 2022 році: OYO

Гайдарабад, Делі, Бенгалуру, Калькутта та Ченнаї виявилися найбільш заброньованими містами в Індії, сказав гостинний єдиноріг Ойо у щорічному індексі туристичних тенденцій на кінець року — Travelopedia 2022 від OYO.

«У всьому світі туристичні напрямки лідирують у кривій відновлення подорожей, тоді як в Індії ми бачимо, що ділові подорожі також роблять значний внесок у цей сектор», — сказав Шріранг Годбол, глобальний директор з обслуговування OYO.

Згідно з даними OYO, Індія стала свідком збільшення попиту на бронювання на 44% протягом різдвяного тижня (з 25 по 31 грудня) порівняно з 2021 роком. Такі напрямки, як Гоа, Хайдарабад, Пурі, Маналі та Калькутта, стали найкращим вибором для мандрівників під час цього разу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

У звіті також наголошується, що Уттар-Прадеш став найбільш відвідуваним штатом у 2022 році. Менші містечка, такі як Хатрас, Срінагар в Уттаракханді, Сасарам, Караікуді та Теналі, спостерігали найбільше зростання бронювань у 2022 році порівняно з 2021 роком.

З іншого боку, у 2022 році Джайпур, Гоа, Кочі, Варанасі та Вісакхапатнам очолили рейтинг улюблених місць для відпочинку. Варанасі став найбільш відвідуваним місцем для паломництва, за ним йдуть Тірупаті, Пурі, Амрітсар і Харідвар.

У 2022 році клієнти OYO зробили понад 8 мільйонів супербронювань, а його чат-бот YoChat цього року вирішив 13 мільйонів запитів.

Згідно зі звітом, окрім Індії, Люксембург у Європі, Бандунг в Індонезії, Джохор-Бару в Малайзії, Техас у США та Лондон у Великобританії були найбільш заброньованими напрямками у 2022 році.

«2022 рік був роком, сповненим запалу. Подорожі відновилися з різкою кривою відновлення. Протягом минулого року ми зіткнулися з труднощами та навчилися їх долати, повертаючись до креслярської дошки. Ми витратили багато часу на те, щоб зрозуміти пульс мандрівників після пандемії, і зробили крок вперед у сфері обслуговування клієнтів, запустивши кілька справді корисних функцій для наших користувачів. Цього року ми помітили, що мандрівники хотіли максимально використати свою відпустку та подовжили довгі вихідні», — додав Шріранг.

«Віддалена робота запропонувала споживачам гнучкість використовувати свій час і досліджувати місцеві напрямки, щоб надолужити втрачену відпустку», — заявив він.