Хто такий Бернар Арно? Дивіться власні статки найбагатшої людини та багато іншого

У місті з’явився новий найбагатший чоловік, і він радше поведе людей у ​​торговий центр, ніж на місяць.Натан Лейн/Bloomberg/Getty Images

Бернар Арно, який володіє 48% конгломерату розкішної моди LVMH, щойно змінив Ілона Маска як найбагатшу людину в світі після того, як статки власника Tesla впали до 163,3 мільярдів доларів після його дорогого придбання Twitter, повідомляє Bloomberg. У якийсь момент статки Маска становили 340 мільярдів доларів.

73-річний гравець став першим представником Європи, який посів перше місце.

Незважаючи на те, що величезний маєток Арно набагато менший, ніж у Маска на піку, підприємець побудував справжню імперію, живучи відносно спокійним життям.

Хто такий Бернар Арно і що таке компанія LVMH?

Історія успіху Бернара Арно починається в Рубе, Франція, де він виріс і почав свою кар’єру в сімейному будівельному бізнесі Ferret-Savinel, повідомляє CNN.

Пройшовши кілька років кар’єрної кар’єри, він інвестував у текстильну групу Boussac Saint-Freres у 1984 році, яка була відомою тим, що володіла Christian Dior і опинилася перед банкрутством.

Він мав намір повернути бренду прибутковість і захопити ринок роздрібної торгівлі предметами розкоші, особливо після того, як він купив LVMH у 1989 році, який був утворений після злиття Louis Vuitton і Moët Hennessy.

Після покупки Арно обіймав посаду голови правління та генерального директора компанії, і він все ще є частиною бізнесу сьогодні. На даний момент LVMH володіє 75 брендами, що включають вино, алкогольні напої, моду, шкіряні вироби, парфуми, косметику, годинники, ювелірні вироби та розкішні подорожі з 5500 магазинами по всьому світу. У 2021 році компанія відзначила своє найбільше поглинання бренду, придбавши Tiffany & Co за 15,8 мільярда доларів. Серед інших відомих брендів у групі – Givenchy, Fendi та Stella McCartney.

За даними Bloomberg, продажі LVMH минулого року склали 64 мільярди євро (68 мільярдів доларів), а ринкова вартість – 364 мільярди євро (386 мільярдів доларів).

Яка чиста вартість Бернара Арно?

За даними Bloomberg, чистий капітал Бернара Арно становить 170,8 мільярда доларів. Однак у 2022 році ця цифра дещо знизилася на 7,2 мільярда доларів через складні економічні умови на ринках і наслідки пандемії COVID-19.

Незважаючи на придбання величезних статків, Арно не демонструє жодних ознак сповільнення — на початку 2022 року LVMH підняла вікове обмеження для генерального директора з 75 до 80 років, натякаючи, що він сидітиме біля керма ще принаймні пару років.

Незважаючи на те, що Арно має можливості жити розкішно, він, здається, обрав стримане життя. Насправді він нещодавно продав приватний літак LVMH після того, як його відстежили в Twitter, повідомляє Bloomberg.

Арно також є завзятим колекціонером предметів мистецтва, і, за даними видання, він має готівкою та іншими активами на суму 10,3 мільярда доларів.

Автор зображення: фото Julien Hekimian/Getty Images

Хто така дружина Бернара Арно і чи є у нього діти?

Бернар Арно — батько п’ятьох дітей. Він ділить своїх двох старших дітей, Дельфіну та Антуана, зі своєю колишньою Анн Деваврін. Він і його дружина Елен Мерсьє, які досі разом, мають трьох дітей: Олександра, Фредеріка та Жана. Усі його п’ятеро дітей зараз працюють у сімейному бізнесі, але дочка Дельфіна вважається «спадкоємицею» LVMH, повідомляє Insider, і вона займає посаду виконавчого віце-президента Louis Vuitton.

Leave a Comment