Цей чат-бот обговорить ваші рахунки за вас

Якщо ви коли-небудь мали справу з тривалим дзвінком у службу підтримки клієнтів, щоб допомогти налагодити ваш Інтернет або телефонний зв’язок, швидше за все, це був виснажливий і неприємний досвід, який інколи закінчувався тим, що представник служби обслуговування клієнтів виявляв кілька вибраних слів. і багато злості.Twitter

На щастя, стороння компанія під назвою “DoNotPay” може вирішити ваші проблеми (і, можливо, дати тим, хто працює в службі обслуговування клієнтів, відпочити від розлючених споживачів). Приклад прототипу чат-бота компанії зі штучним інтелектом стає вірусним у Twitter після того, як генеральний директор компанії Джошуа Браудер показав, що чат-бот веде переговори щодо рахунку Comcast у режимі реального часу.

На записі екрану, який переглянули понад 460 000 разів, бот пов’язаний із представником Xfinity, де він починає розповідати про проблеми, які у нього виникають із послугами, згадуючи конкретні дати та час, що позначають збої.

Далі згадуються численні судові позови, які клієнти подали проти компанії, і погрожує подати до суду, якщо проблеми з обслуговуванням не будуть вирішені.

«Я хотів би, щоб ви домовилися про кращий тариф на мій поточний план без шкоди для будь-яких пов’язаних з ним послуг або переваг», — каже бот агенту. «Інакше я негайно зміню постачальника».

Розмова продовжується, коли бот може перевірити інформацію про клієнта, таку як повне ім’я, адреса та поточний план.

Результат? Новий план на 10 доларів на місяць дешевший, про який Боудер з гордістю пояснив, заощадить клієнту до 120 доларів на рік.

Мова та синтаксис мовлення бота, безумовно, роботизовані, але роботу він виконав ефективно.

«Штучний інтелект просто перебільшив збої в Інтернеті, подібно до того, як це зробив би клієнт», — сказав він пояснив. «Штучний інтелект також надто ввічливий, відповідає на все. Але цього було достатньо, щоб отримати знижку».

Бот буде «незабаром загальнодоступним» і його можна буде використовувати для функцій чату (наприклад, відео, яке зараз є вірусним), а також для написання електронних листів і заповнення онлайн-форм.

Leave a Comment