Цей інноваційний продукт очищає ваші вуха зі знижкою 14%.

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

Підприємці повинні бути хорошими слухачами. Але іноді просто необхідно почистити вуха! Ми жартуємо, але ми не жартуємо щодо Smart Visual Ear Cleaner, інноваційного нового способу видалення вушної сірки та зміцнення здоров’я вух. Тому що вам потрібні ваші вуха надовго, і ніхто не хоче мати справу з кимось, у кого з вух звисає грудка вушної сірки.StackCommerce

Цей розумний пристрій має підключену камеру з ширококутним оглядом 360º і роздільною здатністю 1080p Full HD, яка передає бездротову передачу на ваш пристрій Bluetooth. Таким чином, ви отримуєте повний, чіткий HD-вид внутрішньої сторони вашого вуха, щоб ви точно знали, де ховаються ті найнеприємніші накопичення воску. За допомогою доданих силіконових ложечок для навушників ви можете зручно видалити вушну сірку, не дряпаючи та не торкаючись вух, що робить це набагато безпечнішим способом видалення сірки, ніж традиційними ватними паличками, особливо для дітей.

Пристрій має акумулятор ємністю 360 мАг, який підтримує до 1,5 годин безперервного використання, що означає приблизно 45 днів поспіль. Він має клас водонепроникності IP7, тому його легко чистити водою або протирати спиртом. Це також робить його достатньо універсальним для перевірки зубів, носової порожнини, горла, коренів шкіри голови та інших частин тіла, які ви не можете побачити очима. Все, що вам потрібно зробити, це зняти магнітний ковпачок, щоб синхронізувати пристрій і почати роботу негайно. Оскільки він такий легкий, ви можете брати його з собою або зберігати будь-де.

Ви новатор, тому чистіть вуха більш інноваційним способом. Протягом обмеженого часу ви можете отримати Smart Visual Ear Cleaner зі знижкою 14% на 34 долари всього за 29,95 доларів США. Ви можете придбати коробку для зберігання, яка входить у комплект, за 34,95 дол. США (звичайний 39 дол. США). Це невелика ціна за найчистіші вуха, які ви коли-небудь мали.

Ціни можуть бути змінені.

Leave a Comment