Цей інструмент допоможе скоротити ваш список підписок у Twitter • TechCrunch

Твіттер – це безлад, але він все одно викликає залежність. У той час як деякі люди, можливо, попрямували до Mastadon, ті, хто залишився, можливо, все одно захочуть отримати найкраще від пташиного сайту. Якщо ви відчуваєте, що ваша хронологія дуже захаращена, новий інструмент під назвою Prune your follows дійсно може допомогти в цьому.

Додаток показує людей, за якими ви стежите, у основному за чотирма категоріями: надпопулярні (найчастіше підписані), недостатньо популярні (найменше підписані), надмірно активні (акаунти, які багато твітують) і неактивні [sic] (акаунти, які твітують лише кілька разів на рік). Ви можете швидко скасувати підписку на облікові записи, на які, на вашу думку, більше не варто стежити. Додаток також дозволяє переглядати всі облікові записи, підписку на які ви скасували через програму, за допомогою бічного меню.

Кредити зображення: Обрізати чотири наступним чином

Інструменти створені норвезькою розробницею Queen Raae, яка розповіла TechCrunch через Twitter DM, що вона створила Prune your follows, оскільки вона досягла ліміту підписок на платформі.

«Я досяг ліміту в 5000 фоловерів (після майже 16 років у Twitter) і мені було важко знайти обліковий запис, щоб скасувати підписку. Twitter має лише один перегляд облікових записів, на які ви підписалися, з останніми, на які ви підписалися, зверху. Тож у мене виникла ідея побудувати щось для себе», – сказала вона.

Інструмент досить гарний, але Twitter використовує власні обмеження API. Додаток може сприяти 50 відпискам за 15 хвилин і 500 відписок загалом за день. Якщо програма досягає ліміту, ви все одно можете натиснути окремий профіль і скасувати його підписку в Twitter.

Кредити зображення: Обріжте своїх підписників

Раае сказала, щоб подолати цю межу, вона експериментує з кількома функціями. Однією з можливостей є відображення загального лічильника на веб-сайті або розподіл доступу до інструменту. Вона також розглядає функцію, яка дозволить людям додавати облікові записи Twitter до списку. Пізніше вони зможуть відкрити цей список у Твіттері та відразу скасувати підписку на облікові записи.

Вона додала, що перші користувачі вимагали бачити більше фільтрів, таких як кількість взаємодій із цим обліковим записом і список облікових записів, які не стежать за ними. Більше того, Раае сказав, що ще однією ідеєю майбутнього розвитку є запровадження спеціального фільтра, щоб користувачі могли шукати щось на зразок «Показати мені всі облікові записи web3, у яких менше 3000 підписників».

Деякі з цих проблем можна було б легко вирішити, якби Twitter налаштував свій API, але компанія під керівництвом Ілона Маска вже закрила кілька ініціатив, пов’язаних із розробниками, зокрема Twitter Toolbox. Раніше цього місяця колишній керівник платформи для розробників компанії Амір Шеват написав історію для TechCrunch, в якій докладно описав стан справ у Twitter. Він сказав, що лише двоє з команди зі 100 людей все ще працюють у Twitter, коли йдеться про платформи для розробників. Отже, замість покращень для розробників, розумно очікувати більш жорстких правил платформи — це означає, що, можливо, краще використовувати цю програму, поки є можливість.

Leave a Comment