Це підходить для вашого бізнесу?

GoTo Connect — це хмарний постачальник голосового зв’язку через Інтернет-протокол (VoIP), який найкраще підходить для невеликих команд, які шукають доступну телефонну систему, і компаній, які потребують необмежених дзвінків за кордон. Згідно з нашим оглядом GoTo Connect, цей постачальник отримав високі оцінки за ціноутворення, загальні та спеціалізовані функції та обслуговування клієнтів. Однак він отримав нижчий бал за зручність використання через круту криву навчання.

Огляд GoTo Connect: короткий огляд

GoTo Connect

Загальний рахунок: 4.30
З 5

Що нам подобається

 • Необмежені розширення для всіх планів
 • Безлімітні дзвінки в 52 країни
 • Настроювані потоки викликів
 • Легко масштабується в рішення контакт-центру

Чого не вистачає

 • Немає міжнародних телефонних номерів
 • План початкового рівня обмежує кількість учасників до чотирьох осіб
 • Підтримує лише 30 інтеграцій сторонніх розробників
 • Інтерфейс користувача недостатньо інтуїтивно зрозумілий

Коли використовувати GoTo Connect

Коли використовувати альтернативу

 • Вам потрібні міжнародні телефонні номери: 8×8 пропонує підтримку телефонних номерів у понад 100 країнах.
 • Ви шукаєте широку інтеграцію сторонніх розробників: RingCentral підключається до 300+ бізнес-додатків.
 • Вашій команді потрібні надійні уніфіковані комунікації: У GoTo Connect немає хмарного сховища та інструментів для співпраці, тому ознайомтеся з цим посібником, щоб знайти альтернативи.

Відвідайте GoTo Connect

GoTo Connect Вирішальні фактори

GoTo Connect пропонує хмарні послуги АТС і уніфікованих комунікацій (UC), доступні через настільні телефони, комп’ютери та мобільні пристрої. Його три пакети ціноутворення мають доступну плату порівняно з провайдерами корпоративного рівня, такими як RingCentral і Nextiva. Хоча він не має багатих функцій співпраці, він надає більшу цінність, ніж альтернативи, такі як Grasshopper, особливо щодо функцій керування викликами.

Альтернативи GoTo Connect

Незважаючи на гнучкі пропозиції GoTo Connect, він не має надійної інтеграції, міжнародних телефонних номерів, інструментів для співпраці та підтримки в чаті. Якщо це те, що вам потрібно, ось три найкращі альтернативи, які варто розглянути:

Ціни GoTo Connect складаються з трьох місячних планів від 27 до 43 доларів США за користувача. Функції та включення розблоковуються та збільшуються, коли ви підписуєтесь на їхні дорожчі плани. Наприклад, план початкового рівня включає всі необхідні функції, як-от телефонні дзвінки через IP-телефонію, відеозустрічі та груповий чат, тоді як план Premium включає функції контакт-центру, які можна налаштувати. Знижки доступні, коли ви додаєте більше зареєстрованих користувачів.

* Ціна вказана з розрахунку на 2-10 користувачів.
**Якщо виділені хвилини вичерпано, стягується додаткова плата в розмірі 1,9 цента за хвилину.

Клацніть на параметри нижче, щоб дізнатися більше про плани та включення GoTo Connect:

Цей план початкового рівня дає вам доступ до GoTo Connect на будь-якому пристрої через Інтернет, мобільний телефон або програмний додаток. Реєструючись, виберіть місцевий, безкоштовний або спеціальний номер залежно від того, що підходить вашому бізнесу. Тарифи на міжнародні дзвінки діють для кожної країни, а безкоштовні дзвінки коштують 3 центи за хвилину. Відео/аудіозустрічі підтримують до чотирьох учасників із максимальною тривалістю 40 хвилин. Інші функції включають одну групу виклику, одну чергу викликів і груповий обмін повідомленнями.


Оновлення до стандартного плану надає необмежений доступ до користувальницьких планів номерів, груп дзвінків, черг викликів і власних привітань. Додаткові функції включають запис дзвінків, аналітику та керування дзвінками. Користувачі також отримують безкоштовні безлімітні дзвінки в 52 країни та 1000 безкоштовних хвилин. Максимальна місткість для відеозустрічі – 150 учасників, без обмеження тривалості зустрічі.


Окрім функцій стандартного плану, рівень Premium включає 5000 безкоштовних хвилин, місткість зустрічі на 250 учасників і настроюване рішення контакт-центру. Користувачі можуть отримати доступ до таких функцій, як моніторинг дзвінків, інформаційна панель супервізора, звіт про ефективність агента та настроювані елементи керування адміністратора. Це ідеальний варіант для компаній, які хочуть швидко масштабувати свою телефонну систему до платформи контакт-центру з додатковими інструментами адміністрування.


Функції GoTo Connect

GoTo Connect — це хмарна телефонна система, яка пропонує багато функцій для керування дзвінками, текстовими повідомленнями, повідомленнями в чаті, голосовою поштою, електронним факсом і відеоконференціями. Зважаючи на доступний ціновий діапазон, він має вражаючі переваги, як-от необмежену кількість дзвінків за кордон, і такі функції, як простий у використанні редактор номерних планів. Однак інтеграція обмежена 30 бізнес-додатками, включаючи Zendesk, Salesforce, Microsoft Teams і Zapier.

GoTo Connect пропонує різноманітні функції керування викликами, щоб забезпечити плавний процес обробки викликів. До них належать спеціальні автосекретарі, гаряча робоча станція, спеціальні привітання, переадресація викликів, фільтрація викликів і каталог набору за іменем. Його головною функцією є редактор номерного плану, який дозволяє керувати потоками викликів за допомогою візуального інтерфейсу перетягування. Це дозволяє легко спрямовувати дзвінки на певні розширення, відділи, скриньки голосової пошти та групи виклику.

Зображення, на якому показано інтерфейс редактора плану номеру з різними елементами потоку викликів.

Редактор плану номерів дозволяє вам повністю налаштувати потоки викликів за допомогою таких елементів, як звукові кліпи, голосова пошта, черга, розклад і автосекретар. (Джерело: GoTo Connect)

Однією з сильних сторін GoTo Connect є необмежені дзвінки в 52 країни. У той час як більшість конкурентів пропонують лише місцевий або безкоштовний номер після реєстрації, GoTo Connect має опцію спеціального номера для додаткового налаштування. Настільні та мобільні програми доступні, щоб допомогти вам ефективно отримати доступ до телефонної системи, де б ви не були. Він також сумісний із понад 180 моделями настільних телефонів.

Ось інші відмінні функції GoTo Connect:

GoTo Connect дозволяє проводити відеозустрічі для 250 учасників. Доповідачі діляться своїми екранами через комп’ютер або мобільний екран. Інструменти малювання, такі як вказівник, перо, маркер і прожектор, доступні, щоб допомогти вам проілюструвати свою думку під час презентацій. Учасникам не потрібно завантажувати програму, щоб приєднатися до зустрічі, оскільки вона працює в браузері.

Зразок перегляду відеозустрічі через GoTo Connect.

GoTo Connect дозволяє проводити зустрічі з одночасним використанням до 25 веб-камер. (Джерело: GoTo Connect)


Усі користувачі преміум-класу мають доступ до настроюваної платформи хмарного контакт-центру з такими інструментами, як моніторинг дзвінків, аналіз дзвінків і інформаційна панель супервізора. Він поставляється зі звітами про ефективність роботи агента, які відображають ефективність роботи агента, щоб отримати інформацію для навчання та обслуговування клієнтів.

Панель керування GoTo Connect у браузері.

Інформаційна панель супервізора відображає діяльність агента та показники в реальному часі, наприклад загальну кількість дзвінків, абонентів у черзі та найдовший час очікування. (Джерело: GoTo Connect)


GoTo Connect має інтуїтивно зрозумілий портал адміністратора, який дозволяє користувачам налаштовувати можливості телефонної системи, включаючи інтерактивну голосову відповідь (IVR), конференції, запис і голосову пошту. Це також дозволяє адміністраторам облікових записів керувати номерами телефонів і кількома телефонними лініями у вашій компанії. Інші налаштування адміністратора включають оновлення потоків викликів, призначення розширень і створення профілів користувачів.

Перегляд порталу адміністрування GoTo Connect у браузері.

Веб-портал адміністратора дозволяє переглядати поточних користувачів і за потреби додавати нових. (Джерело: GoTo Connect)


Сторінка аналітики дозволяє адміністраторам визначати шаблони викликів і дії за днем, часом і місцем. Аналітика мовлення та тексту забезпечує глибоке розуміння взаємодії з клієнтами. Функції звітування включають журнали історичних викликів, які допомагають порівняти попередню ефективність із поточною статистикою.

Приклад перегляду сторінки аналітики GoTo Connect у реальному часі.

GoTo Connect дозволяє перевіряти статистику в реальному часі, як-от середній час обробки, кількість агентів, які ввійшли в систему, і загальну кількість викликів. (Джерело: GoTo Connect)


Канали обслуговування клієнтів GoTo Connect обмежені підтримкою по телефону та електронною поштою, які доступні в будні з 2:00 до 19:00 за східним часом. Незважаючи на відсутність підтримки в чаті, багато користувачів високо оцінили команду обслуговування клієнтів за те, що вони оперативно реагували на них і вирішували їхні проблеми.

На перший погляд, інтерфейс користувача GoTo Connect виглядає простим і легким у використанні, незалежно від того, користуєтеся ви браузером чи програмою для програмного телефону. Однак огляди в Інтернеті показують, що багато користувачів відчувають деяку криву навчання під час пошуку інформації та налаштування налаштувань. Дехто каже, що інтуїтивність потребує ще покращення. Тим не менш, доступна повна база знань, щоб легко налаштувати вашу телефонну систему та керувати доступом користувачів.

Більшість оглядів GoTo Connect показують, що більшість клієнтів використовують його платформу для віддаленого спілкування. Їм подобається, як легко керувати дзвінками, відеозустрічами, текстовими повідомленнями, повідомленнями в чаті та факсами будь-де. Багато користувачів також цінують його гнучкість, обслуговування клієнтів, швидкий процес налаштування та можливості налаштування. Однак є також негативні відгуки про випадкові збої, криві навчання та відсутність надійної інтеграції.

 • G2: 4,4 з 5 на основі 1038 відгуків
 • Capterra: 4,5 з 5 на основі 629 відгуків
 • TrustRadius: 8,1 з 10 на основі 243 відгуків

Як ми оцінили GoTo Connect

Щоб глибше ознайомитися з GoTo Connect, ми дослідили платформу самостійно та переглянули онлайн-огляди перевірених користувачів GoTo Connect. З цього моменту ми врахували ключові фактори, такі як ціна, загальні та спеціалізовані функції, обслуговування клієнтів і простота використання.

Дізнайтеся, як ми оцінили GoTo Connect, натиснувши на вкладки нижче:

20% від загального балу

GoTo Connect отримав високі бали за ціноутворення, оскільки його план початкового рівня коштує менше 30 доларів, ніж інші провідні провайдери VoIP. Хоча він не має безкоштовного тарифного плану, ми перевірили наявність безкоштовної пробної версії, масштабованих варіантів ціноутворення та можливості сплачувати щомісяця чи щокварталу.

25% від загального балу

Ми перевірили цінні функції, які дозволяють користувачам керувати потоком вхідних і вихідних дзвінків. До них відносяться автосекретар, переадресація викликів і голосова пошта. Ми також розглянули загальну зручність використання його настільного та мобільного додатків.

20% від загального балу

Ми перевірили розширені функції, завдяки яким GoTo Connect виділяється серед інших конкурентів. Ми нараховували додаткові бали за наявність міжнародних дзвінків, персональних номерів, звітів про дзвінки та відеозустрічей.

10% від загальної оцінки

Підтримка клієнтів має вирішальне значення для компаній, які вперше користуються хмарними телефонними послугами, і тих, хто не має власної технічної команди. Таким чином, ми перевірили типи каналів обслуговування клієнтів, які пропонує GoTo Connect, і їх доступність у будні, вихідні та святкові дні.

10% від загальної оцінки

Щоб оцінити зручність використання платформи, ми дослідили різні функції GoTo Connect і врахували особистий досвід її користувачів. Ми перевірили, наскільки легко налаштувати правила обробки викликів, і проаналізували технічні навички, необхідні для вирішення проблем телефонної системи.

15% від загального балу

Ми проаналізували загальну продуктивність GoTo Connect, порівнявши її з нашим попереднім досвідом використання інших бізнес-телефонних систем, таких як RingCentral і 8×8. Звідти ми поділилися своїми думками щодо його основних функцій, співвідношення ціни та якості та популярності.

*Відсотки загального балу

Нижня лінія

Огляди GoTo Connect показують, що він чудово підходить для компаній, які шукають доступне рішення UC із широким глобальним покриттям для необмежених міжнародних дзвінків. Він також пропонує чудові інструменти для налаштування потоків дзвінків, отримання звітів про дзвінки, проведення відеозустрічей і налаштування елементів керування адміністратора. Однак ви можете шукати в іншому місці, якщо вам потрібна надійна інтеграція, міжнародні SMS і функції командної співпраці.

Підпишіться на 14-денну безкоштовну пробну версію, щоб визначити, чи відповідає вона потребам вашого бізнесу.

Відвідайте GoTo Connect

Leave a Comment