Це підходить для вашого бізнесу?

Less Annoying CRM — це одна з наших найпопулярніших систем управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM) для керування потенційними клієнтами та можливостями. Ми оцінили цього постачальника, і він отримав хороші оцінки щодо ціни, загальних функцій і простоти використання. Він отримав трохи нижчі бали за нішеві функції та оцінки експертів, оскільки йому бракує вбудованих інструментів, таких як інструменти для маркетингу та призначення зустрічей. Він також отримав нижчі оцінки в обслуговуванні клієнтів, оскільки не пропонує канал служби живого чату або підтримку 24/7.

Менше дратує

Загальний рахунок: 4.20
З 5

Що нам подобається

 • Простий у використанні інтерфейс
 • Відмінні контакти та можливості керування завданнями
 • Простий процес керування робочим процесом
 • Підтримує необмежену кількість користувачів
 • Забезпечує якісну підтримку клієнтів

Чого не вистачає

 • Немає мобільного додатка
 • Не має вбудованої телефонної системи
 • Немає рідної інтеграції соціальних мереж і інструментів соціальних мереж
 • Схема ціноутворення не передбачає можливість щорічного виставлення рахунків
 • Обмежені параметри звітності та налаштування інформаційної панелі

Коли використовувати менш дратівливу CRM

 • Проста CRM: Ця платформа включена в наш список кращих простих CRM систем для стартапів і малого бізнесу.
 • CRM страхування: Ми включили цього постачальника в наш посібник із найкращого програмного забезпечення CRM для страхування для агентств.
 • Кілька користувачів: Ми рекомендуємо цю програму невеликим командам і компаніям, які шукають доступний варіант CRM, який підтримує необмежену кількість користувачів.

Коли використовувати альтернативу

 • Безкоштовна CRM: Перегляньте цей посібник, якщо ви шукаєте безкоштовне рішення CRM.
 • Call Center CRM: Перегляньте наші найкращі рекомендації щодо CRM із вбудованим кол-центром.
 • Соціальний CRM: Прочитайте цю статтю, якщо вам потрібна CRM, яка легко інтегрується з соціальними платформами.

Відвідайте Less Annoying CRM

Less Annoying CRM — це веб-система керування взаємовідносинами з клієнтами (CRM), яка дозволяє малим підприємствам керувати своїми контактами, потенційними клієнтами, нотатками, календарями та завданнями. Він також поставляється з реєстрацією електронної пошти, імпортом і експортом даних і основними функціями звітності. Ця платформа найкраще підходить для невеликих команд, які шукають просте, недороге рішення CRM.

Менше дратівливих факторів CRM

Не знаєте, що шукати? Ознайомтеся з нашим покроковим посібником із вибору CRM, щоб упорядкувати процес вибору. Він постачається з безкоштовним шаблоном для вибору правильного постачальника CRM для вашого бізнесу.

Менш дратівливі альтернативи CRM

Якщо ця платформа не відповідає потребам вашого бізнесу, нижче наведено кілька високо оцінених конкурентів CRM з меншою дратівливістю, які варто розглянути:

*На основі річного виставлення рахунків; місячні ціни також доступні за дещо вищими ставками

Менше дратівливих цін на CRM

Менш дратівлива ціна CRM отримала 4,5 з 5. Її схема ціноутворення складається з одного плану, який коштує 15 доларів США на користувача на місяць для невеликих команд. Цей пакет включає керування контактами, календарем і завданнями, а також керування потенційними клієнтами та конвеєрами. Він не пропонує можливість щорічного виставлення рахунків.

Хоча кількість користувачів не обмежена, постачальник рекомендує корпоративний план із індивідуальними цінами для команд із понад 10 користувачами. Ви також можете подати запит на демонстрацію або зареєструватися на 30-денну безкоштовну пробну версію, щоб дослідити можливості платформи.

Відвідайте Less Annoying CRM

Менш дратівливі функції CRM

У цьому огляді Less Annuying CRM ми дали цій платформі ідеальну оцінку за її загальні характеристики. Він пропонує основні інструменти для керування вашими контактами, відносинами з клієнтами, календарем і завданнями. Ви можете переглядати та редагувати свої контакти, нотатки, файли, завдання, події та продажі на одному екрані. Події та завдання вашої команди також відображаються в одному календарі. Крім того, ви можете додати скільки завгодно користувачів, а також налаштувати параметри доступу та дозволів для кожного користувача.

Ця платформа отримала 3,75 з 5 за свої спеціалізовані функції. Він пропонує інструменти для оцінки потенційних клієнтів, автоматизації робочого процесу та налаштування поля. У ньому також є шаблони CRM для різних галузей, включаючи продажі, консультантів, страхових агентів і некомерційні організації. Однак він не має вбудованих функцій для маркетингу та керування зустрічами.

Ця CRM пропонує настроювані конвеєри для керування потенційними клієнтами та планування робочих процесів продажів, відстеження ділових угод, щоб нічого не провалилося. Його функція відстеження потенційних клієнтів дає змогу в режимі реального часу бачити статус і пріоритети кожного потенційного клієнта у вашому каналі, включаючи контактну інформацію та нотатки з вашого останнього спілкування з ними.

Кілька горизонтальних гістограм, які ілюструють дані про потенційних клієнтів, проблеми з клієнтами, заявки на роботу та можливості в Less Annoying CRM.

Звіти про конвеєр (Джерело: Less Annoying CRM)


Ця система CRM дозволяє вам персоналізувати власні поля для ваших контактів, компаній і конвеєрів. Налаштування займає кілька хвилин. Інші параметри, які можна налаштувати, включають налаштування для ваших груп, конвеєрів, кольорів підкалендаря, нагадувань про події та сповіщень.

Знімок екрана користувацького поля Less Annoying CRM.

Спеціальні поля (Джерело: Less Annoying CRM)


Використовуйте галузеві шаблони Less Annoying CRM, щоб налаштувати цю платформу відповідно до типу бізнесу чи сфери, до якої ви належите. Натисніть на різні шаблони, щоб переглянути конкретні пропозиції щодо налаштування та використання CRM. Існують шаблони для фінансових планувальників, страхових агентів, виробників, некомерційних організацій, агентів з нерухомості, продажів, спеціалістів із програмного забезпечення та туристичних агентів.


У Less Annoying CRM немає мобільного додатка. Однак він оптимізований для мобільного використання через браузери Safari або Chrome, які ви можете відкрити на своєму телефоні. Навігація та меню сторінок на мобільному телефоні перетворюються на вкладки, що згортаються, у верхній частині екрана.

Зображення домашнього екрана Less Annoying CRM у мобільному режимі.

Менш дратує CRM у мобільному режимі (Джерело: Менш дратує CRM)


Інформаційна панель Workspace дає змогу переглянути всі функції CRM і підсумок діяльності з продажу. Ви можете створити звіт про діяльність, який містить дії вашої команди продажів і деталі, які вони внесли до CRM. Ви також можете отримати звіт про потенційних клієнтів, щоб відстежувати воронки продажів торгових представників вашої команди. Ці звіти можна фільтрувати за типом діяльності, користувачем і діапазоном дат. Якщо вам потрібна друкована копія звіту, просто експортуйте його в Excel і роздрукуйте.

Менш дратує головну сторінку звіту CRM.

Провідні звіти Less Annoying CRM (Джерело: Less Annoying CRM)


Сторонні інтеграції

Це програмне забезпечення CRM має вбудовану інтеграцію з Google Calendar, Google Contacts, Outlook Calendar і Mailchimp. Це означає, що ви можете синхронізувати свої дані з цими програмами без додаткової плати. Вам може знадобитися доступ до інтерфейсу прикладного програмування (API), щоб інтегрувати вашу CRM з іншим програмним забезпеченням.

Згідно з нашим оглядом Less Annuying CRM, ця програма отримала оцінку 3,13 із 5 за обслуговування клієнтів через відсутність каналу живого чату та підтримки 24/7. Він пропонує безкоштовну підтримку електронною поштою та телефоном для своїх користувачів з 9:00 до 17:00 за центральним часом у будні дні. Крім того, він проводить навчання співробітників за допомогою телефону або онлайн-зустрічей. Ви також можете зв’язатися з його командою підтримки за допомогою онлайн-форми на веб-сайті.

Щоб отримати спільні запитання щодо функцій та інтеграції програми Less Annoying CRM, скористайтеся колекцією ресурсів і статтями довідкового центру. Якщо вам потрібні детальні огляди облікового запису або демонстрації, ви можете запланувати консультацію з ними через Calendly.

Менш дратує CRM виправдовує свою назву, надаючи користувачам простий інтерфейс, у якому легко орієнтуватися. Він також має короткий період навчання, тож вам не потрібно витрачати додатковий час лише на те, щоб навчити свою команду, як ним користуватися. Тим не менш, він пропонує онлайн-ресурси, до яких можна звернутися, коли у вас виникнуть запитання щодо його функцій і можливостей. Ось чому він отримав відмінну оцінку за зручність використання.

Більшість користувачів, які опублікували в Інтернеті огляди Less Annoying CRM, люблять простоту використання, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і доступність. За їх словами, це забезпечує простий і ефективний спосіб організації контактів і спілкування з клієнтами. Вони також вважають, що менш дратівлива вартість CRM доступна та практична. Хоча він не пропонує підтримку в чаті, користувачі високо оцінили якість команди обслуговування клієнтів, сказавши, що команда підтримки швидко та корисно відповідає на їхні запити.

На момент написання цієї статті він отримав такі оцінки на популярних сайтах оглядів:

Одним із загальних моментів для вдосконалення, які користувачі згадували в оглядах Less Annoying CRM, є відсутність параметрів звітності та налаштування інформаційної панелі. Наразі він дозволяє створювати базові звіти про діяльність і потенційних клієнтів. Хоча в ньому немає мобільного додатка, користувачі зазначили, що можуть легко відкрити та переміщатися по ньому як з настільного, так і з мобільного веб-браузерів.

Методологія: як ми оцінювали менш дратівливу CRM

Щоб порівняти цю програму з іншим програмним забезпеченням CRM, ми самостійно тестуємо кожну систему. Ми перевірили ключові аспекти, такі як ціноутворення, основні функції CRM, якість підтримки клієнтів і простота використання. Ми також переглянули останні рейтинги CRM щодо цієї платформи з надійних сайтів оглядів.

Клацніть вкладки нижче, щоб переглянути критерії оцінки «менш дратівливої» CRM:

10% від загальної оцінки

Вартість, як правило, є важливим критерієм для будь-якого бізнесу, тому це було одним із наших міркувань під час оцінки економічної ефективності цього постачальника. Зазвичай ми ставимо високу оцінку постачальникам, які пропонують стартовий план, який коштує 30 доларів США або менше. Ми також перевіряємо наявність безкоштовного стартового плану, варіантів масштабованої ціни та варіантів щомісячної або щорічної оплати.

10% від загальної оцінки

Ми розглянули загальні функції, які, на нашу думку, необхідні для будь-якої CRM-системи, як-от параметри інтеграції, інструменти звітності та аналітики. Ми також врахували наявність мобільного додатку, що є вкрай важливим для торгових представників, які завжди в дорозі.

30% від загального балу

Ми також розглянули нішу та цільові функції програмного забезпечення, щоб побачити цінність, яку користувач може отримати, підписавшись. Для цієї системи CRM ми перевірили, чи пропонують вони спеціалізовані функції, такі як оцінка потенційних клієнтів, маркетинг електронною поштою та SMS, автоматизація робочого процесу та запис на зустріч.

20% від загального балу

Ми оцінили зручність використання платформи цього провайдера та рівень технічного досвіду, необхідного для використання системи. Це було проаналізовано з точки зору досвіду, необхідного для налаштування облікового запису, кривої навчання використанню його функцій та простоти інтеграції з іншими програмами сторонніх розробників.

20% від загального балу

Підтримка є важливою частиною роботи будь-якого інструменту CRM, особливо для малих підприємств, які не мають внутрішньої технічної підтримки. Ми проаналізували типи та доступність підтримки, яку пропонують ці постачальники через чат, електронну пошту та телефон.

10% від загальної оцінки

Ми переглянули існуючі та найкращі огляди CRM на надійних сайтах, щоб оцінити рівень задоволеності поточних користувачів і будь-які проблеми, з якими вони зазвичай стикаються. Ми також додали свої думки та експертну думку щодо основних функцій, співвідношення ціни та якості та популярності.

*Відсотки загального балу

Нижня лінія

Less Annoying CRM надає користувачам веб-CRM із потужними можливостями керування контактами, потенційними клієнтами, конвеєрами, календарем і завданнями. Це ідеальний вибір для індивідуальних користувачів і малого та середнього бізнесу, яким потрібне зручне, недороге рішення CRM. Спробуйте демонстрацію в реальному часі або підпишіться на 30-денну безкоштовну пробну версію, щоб дізнатися, чи підходить це для вашого бізнесу.

Leave a Comment