Ця компанія найме «Карен» для виконання вашої брудної роботи

У 2022 році називатися «Карен» все ще є образливим і небажаним титулом.

Згідно з Urban Dictionarya «Карен» — це «зневажливий термін» для людини, яка «виходить із [their] спосіб нав’язати свої переконання», які «загнані в кут, публічно лають жертву» і, швидше за все, розчулюються перед тим, як подзвонити або погрожувати подзвонити владі.

Але інколи, чи то через погане обслуговування, чи через несправедливі ціни, вам дійсно потрібно «поговорити з менеджером». На щастя, тепер ви можете найняти когось, щоб стати «Карен», якою ви мрієте бути, коли скаржитеся.

Компанія під назвою Karens for Hire рекламує використання так званих «Karens», за які ви платите, щоб подавати скарги за вас, чи то скаржитися на медичне страхування, рахунки за мобільний телефон або Інтернет, або навіть якщо ви шукаєте відшкодування від Ticketmaster або Airbnb, «Карени» візьмуться до роботи.

На сайті стверджується, що послуги зазвичай коштують від 50 до 75 доларів США без плати за консультацію, причому деякі пропозиції досягають 10 доларів, а деякі – 100 доларів.

Послуги варіюються від здійснення дзвінків і написання офіційних листів-скарг до допомоги у створенні мікроспілки та допомоги в посередництві між сторонами.

Компанія зазначає, що в компанії працюють юристи, щоб переконатися, що від імені клієнта не робиться нічого незаконного чи протизаконного, але «Каренс», які виконують цю роботу, не є присягненими адвокатами.

«Ми повертаємо владу у всіх аспектах життя людей. Ми віримо, що вам не доведеться платити юристу тисячі доларів, щоб виправити невелику несправедливість», — йдеться на сайті компанії. «У більшості випадків вам навіть не потрібен адвокат. Але який у вас є вибір? Ми вважаємо, що це дає корпораціям перевагу, і вони використовують це, щоб набити свої кишені. Вартість боротьби зазвичай переважує проблему, і вони прораховують що ви просто приймете це та підете далі. Це вже не так».

@karensforhire #karensforhire #topkaren #riseofthekarens ♬ Top Gun Anthem (The Intro) (Composers Cut 2016) – Гарольд Фалтермейєр

«Карени» складаються з експертів у багатьох галузях, які мають на увазі одну головну місію — зупинити «несправедливість» і отримати від людей бажані результати без тривоги, яка часто виникає після подання офіційної скарги.

«Ми з моєю сім’єю мали жахливий досвід Airbnb. Після безуспішних спроб вирішити проблему самостійно, я звернувся за допомогою до Карен і зміг отримати часткове відшкодування, а також ваучер на моє наступне перебування», — один із відгуків на сайті Веб-сайт Karens for Hire читає. «Легко, доступно та успіху!»

@karensforhire #ticketmaster #livenation #aoc #taylorswift #livenationssucks #swifty ♬ оригінальний звук – KarensforHire

Схоже, найближчим часом Карени можуть отримати допомогу, щоб впоратися з незадоволеними пасажирами, які мають справу зі скасованими та затриманими рейсами через потужну снігову бурю, яка минулого тижня обрушилася на США.

На щастя, вони також знають, що з цим робити.

Leave a Comment