Ця мережа швидкого харчування посіла останнє місце в рейтингу лояльності клієнтів

Коли мова заходить про мережі швидкого харчування, фанатики, як правило, йдуть повністю на свою одержимість і виявляють лояльність до своїх улюбленців.Getty Images

Мережі також будуть імітувати це для своїх відданих шанувальників, використовуючи сильні програми винагород і рекламні акції, які забезпечують особисті та громадські стимули, щоб клієнти поверталися.

Але нове дослідження Market Force показало, що не всі закусочні швидкого харчування однакові, коли мова йде про лояльність.

Після опитування 5173 клієнтів із Північної Америки щодо фаст-фуду в 53 різних мережах McDonald’s зайняв найнижче місце за показником лояльності клієнтів, навіть незважаючи на те, що це була найбільша мережа в списку за переконливим результатом.

Мережа перебувала під пильною увагою цього року після того, як розслідування виявили місцезнаходження Golden Arches винним у порушенні законодавства про дитячу працю, серед інших питань, включаючи прагнення працівників об’єднатися в профспілку та вимагати несправедливу зарплату та години.

Мережа, яка забезпечила найвищу лояльність клієнтів, була конкурентом Chick-fil-A, який отримав трохи нижче 4,8 з 5,0 за індексом лояльності клієнтів, розробленим у дослідженні. In-N-Out Burger, Papa Murphy’s, Jersey Mike’s і Raising Cane’s завершили топ-5.

На початку цього року в окремому дослідженні Chick-fil-A також був названий мережевим рестораном №1 для споживачів Gen-Z, навіть запустивши власний онлайн-магазин із товарами на тему курячих нагетсів, якими можуть поласувати шанувальники та споживачі.

Інші значні висновки: лише 3% респондентів повідомили, що у них виникли «проблеми» з In-N-Out Burger, і всі ці проблеми клієнтів були вирішені до задоволення у 100% випадків. Bojangles також бачив 100% вирішення проблем у 6% повідомлених проблем.

«Більшість брендів викликають більше позитивних, ніж негативних асоціацій, але деякі з них більш поляризуючі, ніж можна було б очікувати», — йдеться у звіті. «Висвітлення в пресі може створити як прихильників, так і противників, і ми бачимо це, зокрема, у Chick-Fil-A, Starbucks, Papa John’s і McDonalds. Споживчий вибір відвідуваних брендів швидко стає липким, і його важко змінити».

Market Force назвав Firehouse Subs загальним переможцем звіту згідно з аналізом даних, оскільки бренд отримав високі позитивні оцінки та не мав негативних асоціацій споживачів.

Leave a Comment