Ця інтерактивна освітня платформа допоможе вам вивчити програмування на Java з нуля

Дмитро ВежнінСпівзасновник CodeGym щиро вірить, що будь-хто може стати Java-розробником навіть без диплома CS або багаторічного досвіду в IT.

До такого висновку він дійшов досвідченим шляхом. З десятирічним досвідом роботи Java-програмістом Дмитра попросили допомогти своїй молодшій сестрі змінити її кар’єру на ІТ. І він прийняв виклик. Після 1,5 років навчання вона отримала пропозицію про роботу, яка в п’ять разів перевищувала її попередню зарплату. Її успіх спонукав Дмитра зайнятися цим і почати навчати своїх друзів у міні-групах. Бажаючих вчитися ставало все більше, а сам Дмитро вже не справлявся. Так народилася ідея створення курсу.

Невдовзі він представив програму для онлайн-курсу, звільнився з роботи та створив команду для створення CodeGym. Дмитро почав працювати над курсом і сформував команду в 2012 році, а в 2018 році компанія вийшла на міжнародний рівень. Наразі CodeGym має понад 10 років досвіду викладання Java.

Дмитро Вежнін, співзасновник і генеральний директор, і Алекс Єленевич, співзасновник і маркетинговий директор

Як справжній університет

Дмитро разом з Олексій ЄленевичСпівзасновник і директор з маркетингу CodeGym запустив свій перший продукт, самостійний курс Java. За 10 років і з більш ніж двома мільйонами студентів з більш ніж 40 країн він став великим успіхом. Команда внесла всі можливі покращення в курс і думала, як зробити продукт ще кориснішим. Після детального дослідження команда зрозуміла, що самонавчання не для всіх – люди хочуть вчитися у людей. Деякі студенти відчувають проблеми з підтриманням високої мотивації, і вони віддадуть перевагу більш індивідуальному підходу. Ця ідея здалася геніальною, і CodeGym почав її розвивати.

Крім того, дослідження ринку показують, що самі університети не можуть задовольнити попит на ІТ-фахівців, особливо в такій країні, як Індія, яка є світовим лідером у сфері ІТ-аутсорсингу. Це призвело до створення Університету Java від CodeGym, де досвідчені наставники та практикуючі програмісти навчають студентів різного віку та професій.

У CodeGym Явський університетнаставники навчають студентів теоретичними та практичними аспектами Java, щоб допомогти їм стати розробниками Java. Зареєструвавшись в Університеті Java, студенти отримають усі переваги самостійного курсу разом із підтримкою наставника, дружньою спільнотою та навчальною платформою для вдосконалення своїх навичок презентабельності та навичок співбесіди. А головне, CodeGym дає 100-відсоткову гарантію, що всі випускники отримають роботу.

«У нашій компанії ми всі згодні з тим, що програмування — це навичка, як їзда на велосипеді. Вам потрібно їздити на ньому, щоб навчитися. Так само ви повинні практикувати кодування. Ви не можете навчитися цьому, просто дивлячись лекції чи читаючи книги. Практика — єдиний шлях», — додав Алекс. Але чому назва «CodeGym»? Відповідаючи на це запитання, Алекс зазначив: «Студенти «тренуються», як у тренажерному залі, щоб наростити свої «м’язи» кодування; звідси і назва CodeGym».

.

Чому зараз саме час вивчати Java

Java — одна з найпопулярніших сучасних мов програмування, яка дозволяє створювати складні програми та додатки, якою користується майже кожна ІТ-компанія. Із зростанням попиту на Java-програмістів Java-розробники стали однією з найбільш високооплачуваних професій у світі ІТ. В Індії розробники Java можуть заробляти до 20 лакх рупій на рік.

По-друге, оскільки Java широко використовується для розробки Android, хмарних проектів, віртуальної реальності, інструментів розробки, розробки ігор і робототехніки, пристроїв охорони здоров’я, попит на Java-розробників зростає. Ринок стартапів в Індії також зростає, а економіка активно цифровізується. Тому компанії відчувають масовий дефіцит фахівців.

І останнє, але не менш важливе: Java-програміст має багато можливостей. Серверним програмам для фінансів і великих даних потрібна Java. Програми Android, веб-програми, вбудовані системи та наукові програми також потребують Java.

Роз’яснюючи хибні уявлення про навчання програмуванню на Java, Дмитро сказав: «Багато людей думають, що тільки генії можуть стати програмістами. Це помилкове уявлення, яке ми хочемо виправити. Програмування – це навик. Завдяки правильній навчальній програмі та підтримці досвідчених наставників кожен може стати розробником». Він додав, що багато студентів CodeGym починали з нуля і вже працюють у таких компаніях, як Google, Microsoft, Tata тощо.

Окрім 100-відсоткової гарантії працевлаштування, CodeGym надає студентам консультації з питань кар’єри та професійну орієнтацію. Щоб спростити пошук роботи для студентів, CodeGym співпрацює з такими компаніями, як Ola, TIAA, Durafit та іншими.

.

Що пропонує університет Java від CodeGym

Університет Java – це річна програма, яка поєднує в собі всі переваги самостійного курсу з додатковими функціями, такими як живі сесії з викладачами, підтримка наставників і гарантія пропозиції роботи. Студенти також можуть вирішити свої сумніви та запити через канал Slack на платформі. В рамках онлайн-занять у малих групах на Zoom викладачі пояснюють студентам нові теоретичні теми, розбирають домашні завдання та відповідають на запитання.

«Я дуже боявся Java, тому що не міг зрозуміти її синтаксис, концепцію або як кодувати. Після цього курсу я можу сказати, що знаю Java і можу на ній писати коди. Тепер я можу зрозуміти складні проблеми кодування», — сказав Айроті, студент університету CodeGym.

На відміну від інших освітніх платформ, самостійний курс CodeGym розроблено з використанням гейміфікованого підходу та має сюжетну лінію з жартами та героями». Платформа пропонує інтерактивний онлайн-симулятор із засобами автоматичної перевірки та «віртуальним наставником», який перевіряє виконані завдання. за лічені секунди та оцінює результати за дуже короткий час, що робить навчання легким, швидким і захоплюючим.

«Ми більше, ніж просто курс: багато наших студентів залишаються в громаді навіть після закінчення навчання. Тож нинішні студенти можуть звернутися до більш досвідчених колег за порадою практично з будь-якої теми – від вирішення завдань з програмування до підготовки до співбесіди», – додав Алекс.

Шлях у майбутнє кодування

Щоб стати провідним гравцем у секторі ІТ-технологій, CodeGym активно розвиває свій аутсорсинговий бізнес, запускає продукти на нові ринки, створює продукт для шкіл у Сполучених Штатах, планує запроваджувати нові курси поряд зі своїми Явський університеті нещодавно додали курс про Android.

Говорячи про їхні плани на майбутнє, Алекс сказав: «Я думаю, що за п’ять років наша аутсорсингова компанія стане досить великою (ми прагнемо до 10 000–15 000 розробників), професійні освітні проекти підготують понад 300 000 розробників, а наша платформа для шкіл у США займатимуть 10-15 відсотків ринку, тобто в кожній шостій школі США будуть викладачі та учні, які користуватимуться нашою платформою».