Ці підлітки змінять те, як ви прикрашаєте Різдво

Зберігати різдвяні прикраси там, де їм і місце, не складе труднощів — на ялинці. Але щороку багато людей неодмінно підривають свої прикраси з землі через неміцні гачки або втручання домашніх тварин.Надано Ornament Anchor

Але підприємці-підлітки Аяан Накві, 13 років, і Мікаіл (Міккі) Накві, 15 років, винайшли інноваційне рішення: Орнаментний Якір, запатентована петля та тяга, яка надійно кріпить різдвяні прикраси до їхньої ялинки — і протистоїть котам. цуценят або малюків, які можуть спробувати їх збити.

Орнаментний якір, який доступний у чотирьох кольорах, щоб відповідати будь-якій естетиці, вже виявився головним хітом цього святкового сезону. Багатомільйонний бізнес може похвалитися більш ніж 500 відгуками на Amazon, а Ornament Anchor представлений у понад 500 магазинах Lowe’s.

Підприємець зустрілися з братами Накві, щоб дізнатися, як ідея для шкільного проекту призвела до двох Акулячий танк виступи та надзвичайно успішний продукт, який поклав початок їхній молодій підприємницькій кар’єрі.

За темою: 5 пріоритетів для молодих підприємців

«Першого року ми заробили близько 5000 доларів від продажів, що для мене та Аяана тоді було божевіллям, оскільки ми були просто дітьми».

Все почалося з того, що 10-річний Аяан мав придумати винахід для проекту для четвертого класу у 2018 році.

«Я довго думав, — каже Аяан. «У мене була купа різних ідей, але нічого не вийшло, поки я не побачив мою собаку Зару — вона йшла біля ялинки, і її хвіст виляв, вдаряючись по всіх наших прикрасах. [off the tree]. І тоді я зрозумів, що ніколи не було винаходу, який би врятував прикрасу від падіння з ялинки».

Ayaan продовжив розробку прототипу. Він представив його на шкільному ярмарку, де його зустріли з ентузіазмом однокласники, батьки та вчителі.

На цьому історія закінчилася на наступні пару років — поки Мікі не згадав про «геніальну ідею» свого молодшого брата і, наслідуючи підприємницькі стопи своїх батьків, хлопці вирішили втілити її в реальність.

Тож у 2019 році вони подали заявки на патенти та відвідали місцеві різдвяні та ремісничі ярмарки, щоб побачити, як сприймуть їхній Орнамент-Якір. Мета полягала в тому, щоб визначити, чи є у них на руках життєздатний продукт; їм потрібно було відточити його найкращі точки продажу та націлити його на демографічну групу.

«Ми хотіли виступити перед реальними людьми та почути справжні відгуки про наш продукт», — пояснює Міккі. «І це те, що почалося в перший рік — і в перший рік ми заробили близько 5000 доларів США від продажів, що для мене та Аяана тоді було божевіллям, оскільки ми були просто дітьми».

За темою: власники малого бізнесу отримують перевагу на свята

Кредит зображення: надано Ornament Anchor

«У дитинстві було жахливо зіткнутися з п’ятьма мільйонерами, намагаючись пропонувати свої ідеї».

Великий прорив для Ornament Anchor став не одним, а двома Акулячий танк появи в 2019 і 2021 роках, віха, на яку можуть претендувати небагато інших підприємців.

Але можливість взяти участь у шоу стала «буквально мрією» для братів Накві, які кажуть, що програма була їхнім улюбленим дитинством — навіть грала у фоновому режимі, коли вони виконували замовлення Ornament Anchor у перші дні.

І це був один (чи двічі) досвід у житті.

“Це [was] зовсім інший, ніж будь-що інше [we’ve] ніколи не робили, – каже Міккі. – І, будучи дітьми, страшно протистояти п’яти мільйонерам, намагаючись пропонувати свої ідеї».

Акули надали молодим підприємцям корисні відгуки, але зрештою не запропонували їм жодного разу угоди. І хоча через тиждень хлопцям було важко повернутися до школи з порожніми руками, поява на шоу багато чому їх навчила.

«Головне, що [our] родину забрали з Акулячий танк полягала в тому, що навіть якщо вони скажуть «ні», навіть якщо здається, що немає жодного шансу, навіть якщо вас відкинули, в основному, ваші кумири, це вас не зупинить», — каже Міккі. «Ти можеш продовжувати. Ось що ми зробили. І зараз ми успішніші, ніж будь-коли в житті».

Я згоден.

«Найбільше для мене — це завжди мати план Б», — каже він. «Раніше [Shark Tank]завжди було таке, що це точно станеться. А потім цей досвід [taught us] ви повинні бути готові до всього. Ніколи не знаєш, що трапиться».

За темою: Чи є у вас план Б? Якщо ні, настав час зробити один.

«Ми хочемо побачити, чи зможемо ми відкрити більше роздрібних магазинів, можливо, розширити свої ідеї для Ornament Anchor, але попереду ще багато».

І підлітки вистояли — зрештою націлилися на Лоу.

«То що ми насправді зробили, так це пішли в наш місцевий Lowe’s і зняли відео про те, чому ми вважаємо, що Ornament Anchor ідеально підходить для Lowe’s», — каже Мікі.

Аяан опитував клієнтів у роздрібному магазині, демонструючи продукт і збираючи відгуки. Після цього Міккі разом змонтував відзнятий матеріал, і брати надіслали своє відео Лоу в грудні 2021 року.

«Ми навіть сфотографували місця в Lowe’s і імітували те, як, на нашу думку, виглядав би Орнаментний якір, якби він був у Lowe’s», — каже Мікі. «Покричи мою маму за це».

Зусилля братів окупилися: Lowe’s погодився розмістити Орнаментний якір у понад 500 своїх магазинах.

«Ми чудово працюємо в Lowe’s, — каже Аян, — і, сподіваюся, ми зможемо так і продовжувати. Ми хочемо побачити, чи зможемо ми відкрити більше роздрібних магазинів, можливо, розширити свої ідеї для Ornament Anchor, але попереду ще багато чого .”

Мікі погоджується, додаючи, що наступного року метою Ornament Anchor буде ще більше розширити роздрібну торгівлю. Насправді Naqvis вже веде переговори з кількома іншими магазинами щодо запуску у 2023 році.

Але онлайн-продажі Ornament Anchor також перевершили очікування братів.

«Оскільки Ornament Anchor — це демонстраційний продукт, — пояснює Мікі. «Ви можете дуже легко продемонструвати це. Це буквально просто блискавка, і ви натискаєте на орнамент, і люди кажуть: «Вау, що це?» Тож це дуже, дуже добре працює для оголошень у Facebook, YouTube і Google. Тож наступного року ми хочемо вкладати набагато більше грошей у рекламу та покращити нашу онлайн-стратегію».

@ornamentanchor Я забув опублікувати це #ornamentanchor #sharktank #lowes #entrepreneur #business #christmas Aesthetic Girl – Yusei

За темою: 5 кроків до створення вашої першої воронки онлайн-продажів

«У нас завжди було в крові бути підприємцями».

Природно, що баланс між школою, бізнесом і життям є однією з найбільших проблем, які виникають у молодих підприємців.

Але брати Накві не мали б іншого шляху. Вони відчули смак підприємництва — і не хочуть покидати його найближчим часом.

«Бути підприємцями завжди було в нашій крові», — каже Мікі. «Мені довелося бути підприємцем, і я не можу цим натішитися. Тож я справді не знаю, що б я ще з собою робив, якби я не починав бізнес або не керував бізнесом».

Аяан погоджується, зазначаючи, що хоча вони мають намір просувати Ornament Anchor якомога далі, у них не бракує бізнес-ідей.

А коли справа доходить до консультування інших підприємців-початківців щодо того, як перетворити їхні бізнес-ідеї в реальність? Міккі каже, що найголовніше – просто почати.

“Зайди в бур’ян і почни намагатися зрозуміти, Гаразд, як мені вести бізнес?— пояснює Мікі. — І чудово те, що в наш час у нас є такі речі, як YouTube або Google, де ви можете просто шукати щось, і хтось підкаже вам, як це зробити. І якщо ви готові докласти наполегливої ​​праці, кожен зможе це зробити».

Також не соромтеся просити про допомогу, пропонує Аян.

«Якщо вам потрібна невелика допомога, завжди добре мати наставника, будь то батько, вчитель чи інший дорослий, якому ви можете довіряти», — каже Аяан. «Вони мають великий досвід. Вони прожили життя довше. Тому вони можуть допомогти вам у багатьох речах».

Leave a Comment